logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pampers Pieluchy Premium Care MSB rozmiar 4, 168 pieluszek. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pampers Pieluchy Premium Care MSB rozmiar 4, 168 pieluszek.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pampers Pieluchy Premium Care MSB rozmiar 4, 168 pieluszek liczba opinii klientów wynosi 1047, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 718, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 290, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 33, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Hulahop liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.4.2021

Jak synek był noworodkiem to siateczka przyklejała mu się do pupy i trochę mi się to nie podobało więc zrezygnowałam z pampersa. Jednak postanowiłam dać im jeszcze jedna szanse i to był strzał w 10! Najmniej awaryjne ze wszystkich przetestowanych przezemnie pieluch. Nie są sztywne, rzep jest bardzo dobry i pomimo tego że dziecko się wierci pielucha cały czas jest na miejscu i czyni swoją powinność. Praktycznie same w sobie nie mają zapachu za to bradzo dobrze neutralizują zapach dziecięcy produktów przemiany materii. Siateczka już się nie przykleja do tyłeczka chyba dla tego że skóra trochę bardziej dojrzała. Chodź to prawie najdroższe pieluchy jakich używałam to jednak wiodą u mnie prym bo są warte swojej ceny :)

4.7.2017

Ogólne jestem zadowolona z tym pieluszek, jedynym mankamentem jest fakt że często zauważam na ciele mojego dziecka pozostalosci takiej jakby waty czy tego materiału z którego jest wykonany pampers,poza tym są one w porządku. Nie uczulają, podoba mi się także pasek wskazujący poziom wilgotności w pieluszce. A rzepy nie przyleciała się do ciała a ostatnio mialam inne rodzaje pampersow i tam ten rzep do ciała lubią się przykleić wiec tutaj fakt ze nie przyczepiaja się do ciała rzepy to duży plus!

10.3.2021

Rozmiar "4" są dużo gorsze od "3"! Zdecydowanie! -Nawet potwierdza to mężczyzna, więc coś w tym musi być. Mamy porównanie z innymi marketowymi pampersami, które niestety są gorszej jakości i zupełnie inaczej chłoną i zbrylają. W tych słabiej czuć mocz dziecka, ważna wskazówka dla tych z wrażliwym nosem :) A tak to co wspomnieć? Cena ta sama jak przy poprzednim rozmiarze tylko sztuk niestety mniej... :( Pudełko też przychodzi mniejsze.

7.11.2021

Pampersy jak pampersy, ale zamówiłam paczkę przez Orlen, co się okazało, że przewoźnikiem była Poczta Polska, i musiałam pisać upoważnienie, żeby mąż mógł odebrać paczkę lub być osobiście, w dzisiejszych czasach to żenada. Starcil 1.5 godziny, żeby odebrać pampersy dla dziecka ,także nie polecam wysyłki tym sposobem i Empik niech też się zastanowić nad tym, bo ludzie nie będą do Was wracać.

4.4.2020

Nie stosuję. Kupiłam wnuczce dla prawnuków, bo w pieluchowym rankingu uplasowały się na 1 miejscu. Wnuczka je chwali. Jest to pieluszka z warstwą chłonną, która zapewnia maluszkowi uczucie jedwabistej miękkości oraz odprowadza i utrzymuje zawartość pieluszki z dala od skóry dziecka. Pieluszki Pampers Premium Care posiadają również rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

9.9.2018

Dobre pieluszki, chłonne, przydaje się wskaźnik wilgotności, chociaż nie zawsze jest adekwatny do poziomu "zużycia". Poziom dopasowania - umiarkowany, muszę je stosować naprzemiennie z innymi, w przeciwnym wypadku pozostawiają czerwone pręgi na ciele dziecka. U dzieci bardzo ruchliwych - mogą się przesuwać. Są trochę większe niż Pampers Baby Active. Nie odparzają.

2.12.2020

Zwykle używam Pieluszek ekologicznych ale zadne z tamtych nie radziły sobie w nocy. Często zdarzały się 'awarie' przy Pampersach problem się skończył, na noc sprawdzają się idealnie po ściągnięciu, zużyta pieluszka nie jest też ciężka jak kamień co uważam za plus. Nie podrażniają pupy mojego wrażliwego maluszka więc na pewno jeszcze nie raz kupię.

21.10.2019

Jestem względnie zadowolona z zakupu. Niby wszystko ok, ale czasami siateczka przykleja się do skóry dziecka i odparza. Nie wiem od czego to zależy. Kupuje zazwyczaj pieluchy innego producenta, są dużo tańsze a nie widzę różnic w jakości. Chłonność również zbliżona - zużywamy tyle samo sztuk tygodniowo.

17.9.2017

Pampersy w wersji "premium"... jak się mają do zwykłych? Nie wiem, nie testowaliśmy w celach porównawczych. W każdym razie te wydają się OK. Nie ma praktycznie odparzeń, rzadko kiedy zdarza się żeby coś wyciekło. Generalnie można brać w ciemno... tylko cena mogła by być trochę niższa ;)

27.12.2017

Pampersy w wersji "premium"... jak się mają do zwykłych? Nie wiem, nie testowaliśmy w celach porównawczych. W każdym razie te wydają się OK. Nie ma praktycznie odparzeń, rzadko kiedy zdarza się żeby coś wyciekło. Generalnie można brać w ciemno... tylko cena mogła by być trochę niższa ;)

4.12.2017

Pampersy w wersji "premium"... jak się mają do zwykłych? Nie wiem, nie testowaliśmy w celach porównawczych. W każdym razie te wydają się OK. Nie ma praktycznie odparzeń, rzadko kiedy zdarza się żeby coś wyciekło. Generalnie można brać w ciemno... tylko cena mogła by być trochę niższa ;)

23.8.2019

Pampersy, które używam od samego początku, a córka ma juz 1,5 roku. Świetne, przyjazne dla skóry dziecka, miękkie, delikatne, mega wygodny pasek, pokazujący stopień zużycia pampersa. Córka nigdy nie doznała żadnych odparzeń, z czystym sumieniem polecam i zachęcam do zakupu.

7.10.2021

Zmieniłem na Prem Care, bo A Baby zdarzają się kiepskie partie. Lepiej chłonną płyny. Mimo wyższej ceny, jakość spełniają oczekiwania. szybka dost. Czasem nawet po paru godzinach kurier już przywozi, także w soboty. Dwa zalety powyżej utrzymuje mnie do ponownych zakupów.

15.4.2020

Duża paczka taniej wychodzi niż w sklepie nam starczyło na 3 tygodnie premium care są odrobinkę większe od zwykłych pampersów co pozwala na dłuższe użytkowanie jednego rozmiaru, są bardzo chłonne i nie odparzają pupci nawet gdy nie jest zmieniana pieluszka przez całą noc

29.3.2018

Sprawdziliśmy kilka rodzajów nie tylko pampers ale i Dada i Lupilou marketowe każde premium no i jednak pampers premium care najbardziej podpasował i nam i Małemu. Trzymają się na miejscu chłonne. Pamiętać, żeby starannie założyć bez zagięć na plecach i nic nie wyleci.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności