logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pampers Pants 4 Pieluchomajtki 3X30Szt.. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pampers Pants 4 Pieluchomajtki 3X30Szt..

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pampers Pants 4 Pieluchomajtki 3X30Szt. liczba opinii klientów wynosi 598, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 598, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.11.2020

Premium care używamy od urodzenia i w sumie z przypadku, bo trafiłam na nie na promocji. Od razu się sprawdziły, ale cena trochę odstraszała. Przerobiliśmy kilka tańszych marek, ale co tanie, to i drogie. Niektóre uczulały, niektóre notorycznie przemakały. Ostatecznie zamiennie używaliśmy Dade i Pampersy na noc, czy do wyjścia. Niestety ostatnio te pierwsze uczuliły córkę i wróciliśmy na stałe do Pampersów. Kurcze, no warte są swojej ceny, bo komfort i higiena użytkowania jest najlepsza na rynku. Są miękkie (inne marki były dziwnie sztywne i ocierały delikatną skórę dziecka), ładnie przylegają do pupy, ale się nie wrzynają. Poza tym brzuszek na wysokości zapięcia nie jest podrażniony i widać,że ogólnie Pampersy nie krępują ruchów a córka już biega, jak Perszing. Nawet napełniony Pampers nie zwisa smutno do kolan. Na prawdę polecam.
jeszcze

13.4.2021

Dobrze chłoną- używam tej lini od 8 miesiecy i ani razu nie miałam problemu z podrażnieniami, a co dopiero z odparzeniami. Tym bardziej, że mój maluszek nie lubi zmian pieluch w nocy. Na początku bałam się, że będzie miał przez to podrażniona skórę okazuje się, że nie i pozwalamy mu się w nocy wysypiać, a pieluchę zmieniamy nad ranem.

12.7.2020

Mam wrażenie, że ta seria pieluch na jakiś problem z wentylacją, bo krem, którym posmarowana jest pupa córki się zbija w tych pieluchach. W innych nie ma tego problemu. Chociaż nie wiem czy to wada. Aczkolwiek chłonność pieluch robi wrażenie.

21.1.2020

Produkt dobry, nie wiem czy jest coś lepszego na rynku. Chociaż przy wadze 10,5kg 4-ki potrafią trochę obcierać boczki Dziecka. Nie wiem jak przy wadze zbliżonej do maksymalnych 14 kg znajdzie się miejsce na Dziecko.

17.12.2020

W jednym opakowaniu zdarzają się pieluszki większe od pozostałych. Przy czym rozmiar nadrukowany i obrazki są identyczne, jak reszta pieluszek. Zdarzają się pieluszki z rozerwanymi falbankami. Chłonność bez zarzutu.

24.10.2021

To są jedyne pieluszki, które nie przeciekają mojemu dziecku. Kolejny rozmiar i nadal uważam, że warto. Pozwalają skórze oddychać. Jedyny minus, mniej wyjściowy jest taki, że zapachy też przenikają w drugą stronę.

30.6.2020

Super chlonne. Troszke uczucie jakby sie wyciskalo gdy jest duzo. I czasami jakby ten zel co pochlania sie wydostaje. Bardziej wole te active baby bo one tak rownomiernie nasiagaja a te robia taka kluske z przodu

6.12.2021

Opakowanie pieluszek zupełnie inne niż na zdjęciu. Brak informacji o co chodzi. Jakaś partia produktu wybrakowanego czy niższej jakości? Nie mam pojęcia. Szkoda, bo w ten sposób oferujący nie budzi zaufania

16.8.2021

Na 104 sztuki przemókł jeden Pampers w nocy, ale to mogła być wina złego założenia :) opakowanie jest inne niż na zdjęciu. Dziecko nie ma żadnej wysypki itp problemów skórnych. Ogólnie dają radę :)

11.5.2022

Nie ma lepszych pieluch! Jeżeli chodzi o całe noce (11-12h) bez przemoczenia dziecka, to tylko Pampers Premium Care od "1" do "4", zobaczymy później jak będzie z "5". Na tą chwilę gorąco polecam!

8.1.2022

Najlepsze pampersy jakie kiedykolwiek używaliśmy. Bardzo chłonne. Synek przesypia w nich całą noc i nic się nie dzieje, nie przemakają jak inne, które musieliśmy zmieniać 2 razy w ciągu nocy.

6.7.2020

Niezawodne pieluszki!Przy tych pieluchach nigdy nie spotkały nas przykre niespodzianki. Nie uczulają córki, delikatne, pasek wyraźnie barwi się na niebiesko, jako jedyny chyba na rynku!

1.10.2020

Chłonne, są dość wysokie także sprawdzają się super u maluszka, który jest długi i szczupły, poza tym dobrze się je zakłada bo po rozciągnięciu falbanka zostaje ładnie wywinięta

18.4.2021

Są delikatne i dobrze dystansują pupę od powierzchni pampersa, ale trochę się mechacą i ten puszek znajduję w załamaniach skóry. Nie przeciekają i na noc to mój nr 1.

23.12.2021

Pieluszki raczej tylko na dzień, te z megapaki 3x104szt=312szt w nocy regularnie przemakają. Nie było tego problemu z odpowiednikiem kupowanym na miejscu w sklepach.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności