logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pampers Pieluchy Premium Care rozmiar 1, 22 pieluszki. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pampers Pieluchy Premium Care rozmiar 1, 22 pieluszki.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pampers Pieluchy Premium Care rozmiar 1, 22 pieluszki liczba opinii klientów wynosi 574, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 504, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 70, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.8.2019

Po testach różnych pieluszek jednak klasyczny Pampers zadowolił w 100% Nasze dzieciątko. Przy próbach przerzucenia się na inne, tańsze marki Maluszkowi a to zaczęły się odparzać pachwinki, a to schodzić skóra z brzuszka... ZA to Pampers- nic, wygodne (tak zakładamy, bo mały bardzo jakoś nie grymasi), z oryginalnym paseczkiem informującym o stopniu zużycia. Nic dodać nic ująć: nie bez przyczyny na pieluszki jednorazowego użytku mówi się z automatu: pampersy :)

4.10.2019

Pampersy dokładnie takie, jakich poszukiwałam. Solidne wykonanie, mięciutkie, delikatne, bardzo chłonne bez obawy , że coś przeleci, dobrze dopasowane, nie odparzają, nie uczulają. Po prostu takie, jakie potrzebuje nasze dzieciątko. Z serca polecam.

12.5.2022

Pieluchy bardzo chłonne i nie przeciekają. Super sie sprawdzają przy aktywnym maluszku. Jedynie mogę przyczepić się do ilości nadruków na pieluszce, przez które trudno odnaleźć pasek sygnalizujący pełna pieluszkę.

24.10.2017

Pieluszki Pampers Premium Care zapewniają niezawodną ochronę skóry maleństwa. Są mięciutkie i mają chłonne kanaliki, które szybko wchłaniają wilgoć, tak by dziecko czuło, że pieluszka jest sucha przez cały czas.

23.6.2017

mamy wypróbowane tyle pieluch że chyba nie zliczę i Pampers wygrywa z każdymi :-) Fajnie że mają wycięcie/łódeczkę na pępuszek, pasek zasiusiania pieluszki ale najważniejsze że nie uczulają i nie przeciekają

11.4.2019

Jedne z lepszych pieluszek na rynku. Są mocne, dobrze dopasowane i wygodne w użyciu zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Dodatkowym atutem jest to, że są wszędzie dostępne. Minusem jest cena.

5.3.2016

Najlepsze pieluchy jakie używałam , nie przemykają, maja pasek który pokazuje czy w pieluszce jest mokro czy sucho, cena w miarę przystępna, używamy od urodzenia

17.4.2018

lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux lux

29.5.2016

Pieluchy bardzo dobre na pierwsze dni życia oraz dla początkujących rodziców. Mają pasek informujący czy pielucha jest sucha czy mokra. Godny uwagi produkt

4.10.2019

Najlepsze pieluszki na rynku. Wystarczająco chłonne jak na czas od karmienia do karmienia, przez co komfortowo cienkie by nie utrudniać ruchów dziecku.

22.2.2022

Spełniają zadanie, ale wydaje mi się że inne mniej śmierdzą, kiedyś to był chyba produkt z wyższej półki, dzisiaj Dady lub inne są porównywalne.

23.1.2019

Małe opakowanie idealne do torby do szpitala. Czasem te małe opakowania wychodzą za sztukę taniej niz opakowania zbiorcze więc warto poszukać.

11.2.2017

bardzo fajne pampersy, brak uczuleń, ładnie chłoną, pasek odbarwiający się na niebiesko pozwala na szybką kontrolę bez zaglądania do pieluchy

22.1.2018

MIMO DOŚĆ WYSOKIEJ CENY TO NAJLEPSZE PIELUSZKI NA RYNKU, MOŻNA PRZYPILNOWAĆ JEDNAK PROMOCJI I KUPIĆ JE TANIEJ, POLECAM BARDZO SERDECZNIE :)

23.5.2022

Tanio, szybko. Czekamy na maleństwo wtedy okaże się jakiej jakości ale dużo osób poleca nam właśnie pampers więc chyba dobrej jakosci

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności