logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bella Baby Happy Maxi 4 8-18 Kg 27 Szt.. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bella Baby Happy Maxi 4 8-18 Kg 27 Szt..

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bella Baby Happy Maxi 4 8-18 Kg 27 Szt. liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.2.2009

Obecnie jesteśmy na etapie pieluszek Happy Maxi 8 - 18 kg. Są stałym bywalcem w naszym domu, choć niestety - a raczej: na szczęście - coraz rzadszym, bo stosujemy ich już tylko w nadzwyczajnych sytuacjach. Muszę jednak napisać, że był to całkiem miły gość, który miał również wiele do zaoferowania. W darze niósł nam dobrą ochronę pupy, dzięki swej elastyczności pozwalał smykom na swobodne figle i psoty, nie uczulał i z oddaniem chłonął "wszelkie niespodziewane niespodzianki".

25.11.2009

Pieluszki belli sa calkiem dobrym produktem w swojej dziedzinie. Choć na codzień używam innej marki te kupiłam w zastępstwie z barku chwilowej gotówki, okazało się iż nie są takie najgorsze. Co prawda maja mnniejszą chłonność, niż te których używam, ale mimo to sparwdziły się.

31.12.2009

Doskonałe pieluchy, które pozwolą dziecku na swobodę ruchów i większą aktywność.Dobrze dopasowane do sylwetki, stanowią wielką zaletę.Pieluchy są bardzo chłonne, miękkie, nie powodują podrażnień i odparzeń.Doskonały produkt, który zapewnia prawidłową higienę, każdego dnia.

27.1.2021

Bardzo chłonne, bez zapachowe pieluszki

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności