logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bibs Blush M Dynamiczny Smoczek Uspokajający Hevea (100244). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bibs Blush M Dynamiczny Smoczek Uspokajający Hevea (100244).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bibs Blush M Dynamiczny Smoczek Uspokajający Hevea (100244) liczba opinii klientów wynosi 96, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 74, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.8.2019

Polubiłam te smoczki, mają odpowiedni kształt jak brodawka , korpus odgiety od twarzy dziecka nie powoduje efektu przyssania do twarzy, śladu po smoczku i mokrej buzi jak często pod tradycyjnym smoczkiem. Ładnie wyglądają, kolor blush super dla dziewczynki. Jedynie efekt uboczny to ,że częściej wypadają z buzi :-) ale przy zasypianiu ze smoczkiem to akurat zaleta . Wada to brak możliwości sterylizacji parowej .

26.11.2018

Fajny smoczek. Syn go zaakceptował, mimo że ma już 6 miesięcy i wcześniej nie akceptował mi smoczkow wypróbowanych do tej pory. Minusem jest brak fabrycznego opakowania. Nie podoba mi się to że smoczek wcześniej miał styczność z nie wiadomo czym.

28.11.2019

Jedyny smoczek który akceptuje moja córka, jestem zadowolona. Od kiedy go mamy jest mniej płaczu i szybciej zasypia. Córka wypluwała inne smoczki nawet na chwilę nie umiała ich zassać, a ten od razu.

24.7.2020

Używałam nuka 6 miesięcy... Zmieniłam na ten (inny kształt rozmiar inaczej przylega) odrazu go polubił nie ma najmniejszych problemów od 1 dnia użytkowania

1.8.2021

Najlepsze smoczki według małego testera. :) Wysoka jakość wykonania, bogata kolorystyka i duża odporność na gryzienie i codzienną sterylizację.

24.2.2020

Niezmiennie najlepsze smoczki! W rzeczywistości jednak smoczek nie jest beżowy jak na zdjęciu, lecz bardziej w kolorze pudrowego różu.

5.11.2021

Polecam smoczki bibs. Mega wygodne dla dziecka. Nie przylegają do buzi, więc jest przepływ powietrza i nic się nie odparza.

13.2.2021

Smoeczek jest maly i natrazia uspokaja ale jak wyrosnie z niego prawdziwy duzy smok to juz bedzie sial postrach

1.3.2019

Po wielu próbach nareszcie znaleźliśmy smoczek, który zaakceptowała córka. Polecam dla wybrednych maluszków ;)

7.11.2021

Package was a little damaged, but okey... It would be better to send it in a small box, then a huge envelope.
Warunki usługiPolityka prywatności