logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LOVI SMOCZEK SILIKONOWY DYNAMICZNY 6-18M 2 SZT PRIDE&JOY GIRL (22/846GIRL). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LOVI SMOCZEK SILIKONOWY DYNAMICZNY 6-18M 2 SZT PRIDE&JOY GIRL (22/846GIRL).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu LOVI SMOCZEK SILIKONOWY DYNAMICZNY 6-18M 2 SZT PRIDE&JOY GIRL (22/846GIRL) liczba opinii klientów wynosi 175, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 135, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.1.2019

Smoczki LOVI polecam. Słyszałam o nich same dobre rzeczy i popieram. Używamy praktycznie od urodzenia. Natomiast dla dziecka 5 miesięcy nadal używamy rozmiaru 0-3. Przy rozmiarze 3-6 mies. dziecko od razu się krztusi (pomimo, że dziecko duże jak na swój wiek). Ciężko na razie powiedzieć w którym miesiącu uda się zacząć używać kolejnego rozmiaru (tzn.3-6).

21.1.2019

Smoczek firmy lovi sprawdził się u nas od samego poczatku, nie było mowy, by dziecko zaakceptowalo smoczek z innej firmy. Jjest wytrzymały na gryzienie, rzucie i szarpanie. Łatwo utrzymać go w czystości, wyposażony jest w osłonkę, która sprawdza się w podróży i w czasie gdy dziecko nie korzysta ze smoczka.

29.5.2019

Od początku stosuję smoczki Lovi i jestem bardzo zadowolona wytrzymałe, dobrej jakości, nie odkształcają się. Ten mnie dodatkowo urzekł delikatną kolorystyką. Świecenie w ciemności działa bardzo krótko, w środku nocy, kiedy najbardziej by się przydało już smoczka nie widać.

8.10.2018

Jakość wykonania smoczków zadowalająca. Bardzo dobrze zabezpieczone w opakowaniu. Posiadają nakładki ochronne na gumową część pomocne przy spacerach, wyjściach. Graficznie bardzo ciekawe. Poleciłabym wszystkim maluchom od pierwszego dnia życia.

14.11.2018

Mają piękne, pastelowe kolory i wygodną skuwkę zabezpieczajaca przed zabrudzeniem. Ogólnie bardzo fajne. Minus za to, że miały świecić w ciemności, a nie świecą, chociaż w ogole mi na tym na zależało, no ale skoro już się tym chwalą... :)

13.3.2019

Jedyne smoczki które moje dziecko akceptuje.Cena dobra, piękny design, nie jest łatwo je zniszczyć. Są bezpieczne a co przy małym dziecku jest dla mnie bardzo ważną cechą.Używałam je dla swojego dziecka i nadal będę używać. Polecamy.

27.12.2019

Smoczki Lovi są idealne od pierwszego dnia życia dziecka. Próbowałam różne firmy, jednak ten najbardziej odpowiada mojej córce. Śliczne, trwałe nadruki. polecam

27.2.2016

Moja córka ma je od pierwszych dni życia. Są bardzo trwałe i mają kształt, który jej bardzo spasował, bo nie chce innych smoczków. Mają ciekawe kolory.

13.2.2019

Dla nas nr 1 w wyprawce to były właśnie smoczki Lovi córeczką od razu je pokochała i nie potrafi się z nimi rozstać do snu obowiązkowo tylko Lovi :)

16.2.2022

ulubione smoki mojej córki. te akurat świecą w ciemności więc w nocy łatwo je namierzyć kiedy mala przebudza się i zaczyna kręcić aferkę.

19.4.2022

Świecący w ciemności smoczek to mistrzostwo świata. Szkoda, że tak późno go odkryłam, oszczędziłabym dużo czasu na nocne poszukiwania :)

8.5.2022

Fajne smoczki, ładne obrazki, przy jednym kółeczko jest flurestencyjne przez co trochę lepiej je znaleźć nocą w łóżeczku.

24.11.2021

Ok, ale woda, która zbiera się wewnątrz smoczka zostawia niefajne zacieki, z czasem smoczek staje się matowy.

5.9.2020

Nieliczne smoczki lovi, które niewiele różnią się kolorem z internetu i w rzeczywistości. Bardzo ładne

31.3.2022

Jedyny zaakceptowany przez córkę. Świecąca końcówka ułatwia znalezienie smoczka w nocy. Super jest!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności