logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bibs Smoczek Uspokajający Kauczuk Hevea 2-Pack S Lavender&Baby Pink. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bibs Smoczek Uspokajający Kauczuk Hevea 2-Pack S Lavender&Baby Pink.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bibs Smoczek Uspokajający Kauczuk Hevea 2-Pack S Lavender&Baby Pink liczba opinii klientów wynosi 143, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 131, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.4.2019

Smoczki przyszły ,ale nie były zapakowane jak na zdjęciu, tylko każdy osobno w siateczce. W takim wypadku rozumiem ,że nie musiałam wybierać kolorów podanych w danym zestawie, skoro i tak dostałam smoczki zapakowane pojedynczo. Co do samych smoczków zastrzeżeń nie mam, tylko brak inf że smoczki nie są oryginalnie zapakowane.

8.2.2020

Świetny kształt smoczka - naszej 9 tygodniowej córce bardzo odpowiada. Otoczka nie przylega do buźki, dzięki czemu nie ma odcisków. Smoczek jest leciutki i wydaje się trochę tandetny, ale jesteśmy zadowoleni z zakupu. Szkoda tylko, że cena tych smoczków jest taka wysoka.

5.10.2020

Uwielbiam te smoczki pod względem wizualnym, a dzidziuś chwali je sobie pod względem zdrowotnym, idealnie dopasowują się do małej jamy ustnej, nie psują dziąsełek, kształtują podniebienie i język, nie ma żadnych problemów jak do tej pory, a stosujemy już od 3 dnia życia

10.11.2020

Jedyny smoczek, który moja córcia załapała w sekundę ;) jeden minus to że się tak szybko powiększa i trzeba wymieniać często, ale dla świętego spokoju koszt niecałych 20 zł. miesięcznie- bezcenny;) plus, że naturalny kauczuk:)

23.9.2019

Smoczki oryginalne, piękne i się sprawdzają. Jedyny malutki minus to to, że przyszły w woreczkach a nie oryginalnym opakowaniu takim jak na zdjęciu, ale jak dla mnie to już mało ważny szczegół. Polecam!

17.4.2020

Polecam w 100%, smoczek idealnie nadaje się dla dzieci, które nie chcą silikonowych smoczków, mają krótkie wędzidełka (smoczek nie wypada)

13.6.2021

Smoczki bardzo ładne i dobrze wykonane. Niestety moje dziecko nie do końca je akceptuje, a szkoda bo się ładnie w buźce dziecka prezentują.

13.5.2020

Smoczki wydają się być w porządku, jednak moja córka, która miała na początku lovi nie chce ich ssać, ewentualnie traktowała jako gryzak

28.5.2019

bardzo lekkie - nie odznaczją się dziecku na buzi jak to miało miejsce z innymi smoczkami. i mają piękne kolorki :)

11.5.2020

Jestem zadowolona, jakość, nie przykleja się do skóry dzięki czemu dziecko nie ma zaczerwienienie od smoczka
Warunki usługiPolityka prywatności