logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bibs Smoczek Uspokajający Kauczuk Hevea 2-Pack S Lavender&Baby Pink. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bibs Smoczek Uspokajający Kauczuk Hevea 2-Pack S Lavender&Baby Pink.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bibs Smoczek Uspokajający Kauczuk Hevea 2-Pack S Lavender&Baby Pink liczba opinii klientów wynosi 149, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 137, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.4.2019

Smoczki przyszły ,ale nie były zapakowane jak na zdjęciu, tylko każdy osobno w siateczce. W takim wypadku rozumiem ,że nie musiałam wybierać kolorów podanych w danym zestawie, skoro i tak dostałam smoczki zapakowane pojedynczo. Co do samych smoczków zastrzeżeń nie mam, tylko brak inf że smoczki nie są oryginalnie zapakowane.

8.2.2020

Świetny kształt smoczka - naszej 9 tygodniowej córce bardzo odpowiada. Otoczka nie przylega do buźki, dzięki czemu nie ma odcisków. Smoczek jest leciutki i wydaje się trochę tandetny, ale jesteśmy zadowoleni z zakupu. Szkoda tylko, że cena tych smoczków jest taka wysoka.

5.10.2020

Uwielbiam te smoczki pod względem wizualnym, a dzidziuś chwali je sobie pod względem zdrowotnym, idealnie dopasowują się do małej jamy ustnej, nie psują dziąsełek, kształtują podniebienie i język, nie ma żadnych problemów jak do tej pory, a stosujemy już od 3 dnia życia

10.11.2020

Jedyny smoczek, który moja córcia załapała w sekundę ;) jeden minus to że się tak szybko powiększa i trzeba wymieniać często, ale dla świętego spokoju koszt niecałych 20 zł. miesięcznie- bezcenny;) plus, że naturalny kauczuk:)

23.9.2019

Smoczki oryginalne, piękne i się sprawdzają. Jedyny malutki minus to to, że przyszły w woreczkach a nie oryginalnym opakowaniu takim jak na zdjęciu, ale jak dla mnie to już mało ważny szczegół. Polecam!

17.4.2020

Polecam w 100%, smoczek idealnie nadaje się dla dzieci, które nie chcą silikonowych smoczków, mają krótkie wędzidełka (smoczek nie wypada)

13.6.2021

Smoczki bardzo ładne i dobrze wykonane. Niestety moje dziecko nie do końca je akceptuje, a szkoda bo się ładnie w buźce dziecka prezentują.

13.5.2020

Smoczki wydają się być w porządku, jednak moja córka, która miała na początku lovi nie chce ich ssać, ewentualnie traktowała jako gryzak

28.5.2019

bardzo lekkie - nie odznaczją się dziecku na buzi jak to miało miejsce z innymi smoczkami. i mają piękne kolorki :)

11.5.2020

Jestem zadowolona, jakość, nie przykleja się do skóry dzięki czemu dziecko nie ma zaczerwienienie od smoczka

16.9.2020

Smoczki nie tylko estetycznie wykonane, ale dobrej jakości produkt. Nasz maluch tylko je akceptuje.

3.1.2020

Pierwszy smoczek, z którego nasze dziecko chciało korzystać. Prostota i jakość. Serdecznie polecam!

30.4.2020

Po krótkim czasie zrobiła się w nim dziurka, mimo to kupię kolejny bo dziecko bardzo je lubi.

9.2.2021

Dziecko zaakceptowało ten smoczek bez problemu po wielu nieudanych próbach z innymi skoczkami.

16.4.2020

Nie przylega do buzi dziecka i nie powoduje dzięki temu oparzeń naskórka. Prawdziwy kauczuk

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności