logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bosch AdvancedAquatak 160 06008A7800. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bosch AdvancedAquatak 160 06008A7800.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bosch AdvancedAquatak 160 06008A7800 liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.11.2020

Wahałem się przy wyborze między Karcherem K7 a tym Boschem 160. Sąsiad ma K7 i zachwala, postanowiłem zatem dla odmiany spróbować Boscha i nie żałuję wyboru. Tym bardziej, że akurat trafiła się nocna promocja i koszt Boscha mimo początkowo nieco większego niż Karcher K7 spadł chwilowo o prawie 200 PLN poniżej standardowej ceny K7. Dziś myjka została przetestowana, umyłem taras przed domem, około 40 m kwadratowych. Robiłem to pierwszy raz i zeszło mi się ze 2 godziny, bez nakładki/szczotki do mycia tarasów, a jedynie za pomocą lancy wysokociśnieniowej, i bez chemii. Efekty przerosły moje oczekiwania, taras wygląda jak nowy. Pewnie jak dokupię szczotkę obrotową i dam chemię to ta praca pójdzie w półgodziny - ale to już na wiosnę,dziś był tylko pierwsza próba. Urządzenie działa bez zarzutu, nie grzeje się mimo ponad 2 godzin ciągłej pracy, jest też ciche co mnie zaskoczyło, wygodny bęben do nawijania 8 metrowego węża też jest dobrym pomysłem ułatwiającym pracę. Trzeba uważać na ciśnienie wody, gdy korzystamy z lancy z natryskiem punktowym, (skierowałem ją na blaszane wykończenie tarasu dosłownie na kilka sekund i z odległości około 10 cm po chwili odpadł płatek farby z metalu na tym wykończeniu, więc te 160 bar jednak potrafi też uszkodzić powierzchnię w rękach laika, ale o tym jest też w instrukcji obsługi). Na razie polecam i nie mam zastrzeżeń do tego urządzenia, aczkolwiek w zestawie przy tej najmocniejszej wersji powinna być jeszcze ta szczotka obrotowa, bo w domyśle ten model jest kupowany właśnie do tego typu celów jak mycie tarasów czy kostki brukowej.
jeszcze

4.2.2021

Przesiadłem się ze starego boscha 100 i różnica jest ale nie rażąca , praca ciągła raczej nie tym urządzeniem. Do tego jest niebieski , ale przy domu rewelacja , kupiłem go bo zależy mi na myciu kostki przy domy z całego syfu i tu zdaje egzamin ale potrzebna dodatkowa końcówka za ponad 270 . bardzo ciężka w porównaniu do konkurencji w tej klasie ale to może na plus . to ze kupiłem zadecydowała funkcja mycia z "wiadra" super sprawa jak chce się umyć np. drzwi garażowe w bloku a nie ma sie bieżącej wody, konkurencja tego nie ma w tej cenie lub nie podaje takiej informacji. ważne żeby przewód ssący był szeroki. Ogólnie pisząc jak bym miał wybierać to jednak ta a nie k7 . choć nie mam żadnych urządzeń w domu tej marki (lubię metabo )
jeszcze

13.2.2021

zajebioza

30.6.2021

Super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności