logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Karcher K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Karcher K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Karcher K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0 liczba opinii klientów wynosi 182, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 131, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 51, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.7.2021

Niezły produkt, dość dużej mocy należy uważać przy podłączaniu przez jakiś badziewny przedłużacz bo można sobie pożar sprawić (ja tak prawie miałem). Ta aplikacja to porażka i to sroga ale jeśli się nie połączycie z nią nie będziecie w stanie otrzymać maksymalnego ciśnienia jakie myjka może z siebie wykrzesać. Nie radze !!! doprowadzać wody ciepłej, tak jest napisane myjka może myć wodą ciepła do 40 czy 60 stopni(nie pamiętam) ale pompa jest chłodzona również tą wodą(pomysł jełopa). Filtr który jest w zestawie należy od razu podłączyć i nie ściągać bo każde ziarnko piasku jest w stanie spierniczyć dysze. Bym zapomniał w zestawie niby powinny być jeszcze rękawice i jakaś gąbka ale jakoś ich przynajmniej w moim przypadku nie otrzymałem,są mi potrzebne jak zeszłoroczny śnieg więc nic z tym nie zrobiłem, ale uprzedzam. Na razie jestem zadowolony ale czas pokaże co to za stwór.
jeszcze

27.4.2021

No cóż - firma to firma . Kilkanaście myjek przewinęło się przez ręce - jedne lepsze inne gorsze ale tutaj - jak zawsze jakość i wydajność idzie w parze. Warto jest posiadać takie urządzenie do mycia i zmywania.Kupując w zestawach warto jest przemyśleć co tak naprawdę jest nam potrzebne. Sama myjka z lancą to urządzenie do wszystkiego, a z dodatkami to już rewelacja. Wychodzi taniej tylko jak się potem z tego nie korzysta to po co wydawać dodatkową kasę.Same produkty do mycia i czyszczenia - chemia do urządzeń dobrej jakości i to zarówno do zewnętrznych elementów jak i wewnętrznych. Stare meble plastikowe po wyczyszczeniu odzyskały dawny blask. Polecam

14.5.2022

Warto kupić wersję Premium dla zwijaka węża ciśnieniowego. Moc wystarczają a myjki o mniejszej mocy nie ma sensu kupować. Regulacja mocy w lancy Super bo czasami trzeba zmniejszyć moc do spłukiwania. Przydaje się bardzo przedłużka która jest w zestawie do szczotki. Koniecznie trzeba dokupić obrotową końcówkę z regulacją kąta od 0 do 180stopni. Szkoda że producent nie daje w zestawie złączki ogrodowej z filtrem. Kosztuje parę złotych a zabezpiecza mujkę przed zanieczyszczeniami. W myjce brakuje mi tylko blokady spustu przy godzinnym myciu męczy ciągłe trzymanie spustu.

21.12.2020

Opinia raptem po kilku użyciach - regulacja ciśnienia w rączce oraz zmiana strumienia przyspieszają sprawę. K7 w wersji bez zwijacza na wąż kosztuje ok. 300 zł mniej, i uważam że jak za małe kółko to spora dopłata, ale faktycznie spełnia swoje zadanie i wąż nie plącze się tak bardzo, a na pewno ułatwia zwijanie. Końcówka do mycia tarasów też się sprawdza, faktycznie nie bryzga błotem po elewacji :) Poczekamy do wiosny i będę testował dalej.

29.3.2022

W porównaniu do mojej poprzedniej myjki wysokociśnieniowej innej marki to totalna przepaść. To co robiłem wcześniej pół dnia, Karcher robi w 2 godziny z dużo większą dokładnością. Szczotka T-Racer bajka - pierwszy raz miałem czyste spodnie po czyszczeniu podjazdu. Małe problemy z aplikacją, ale do ogarnięcia. Sądzę że do wykorzystania domowego wystarczy z małą nawiązką. Jako sprzęt profesjonalny... nie wiem... niech każdy przetestuje.

21.3.2022

Super myjka, przeszedłem z k2 do k7 i wow 0_0 duża moc, super ułatwienia w obsłudze, kultura z kablami i wężami. Mnóstwo rozwiązań. Oglądając YT czy warto - to tam zniechęcają - szarpiąc i rzucając sprzętem zdziwieni że nie działa, ze się psuje. W moim przypadku wszystko działa bez zarzutu, trzeba poznać sprzęt, trochę cierpliwości na początku przy 1 i /lub 2 uruchomieniu potem idzie jak z płatka :-) POLECAM

23.7.2021

Myjka doskonale daje radę. Zestaw ułatwia wiele prac przy domu. Bez problemu doczyszcza nawet bardzo zapuszczone powierzchnie. Kiedy już operator załapie "zasady walki" - nie ma poprawek - robi się raz. Dodatki są praktyczne i przydatne. Jakość bez zarzutu. W lancy czasem zawiesza się tryb rotacyjny - co wymaga lekkiego stuknięcia lub kilkukrotnego obrócenia lancą do innych trybów pracy.

14.5.2020

Naprawdę super sprzęt, wcześniej miałem tańszy i słabszy. Teraz mycie kostki trwa dużo krócej i wkładam w to mniej wysiłku. Super sprawa z lancą która od razu podaje środek czyszczący to duża wygoda no i duży plus za bęben na wąż na który da się też nawinąć kabel zasilający - nareszcie wszystko ma swoje miejsce po zakończeniu pracy. Pistolet ze sterowaniem siły strumienia ułatwia prace :)

19.5.2021

Myjka naprawdę daje radę - 150m kostki brukowej wyczyszczone w 2 dni, bez stosowania żadnych preparatów, a wygląda jak nowa. Zwijak, który był w zestawie bardzo ułatwia przemieszczanie się ze sprzętem, bez tego na pewno byłoby to mniej wygodnie. W porównaniu z używaną wcześniej poprzednią wersją K5 bardzo na plus, różnica w mocy i szybkości czyszczenia bardzo duża na korzyść nowej.

3.4.2021

Jeżeli chodzi o mycie to myjka sprawuje się dobrze. Za tą cenę jednak oczekiwania są trochę większe. Rączka wyciągana brak blokady co czyni ją mało użyteczną, uchwyt na lance mało wygodny w użyciu, ciężko ją upiąć. Brak uchwytu na kabel. Dodatkowy filtr wody potrafi wystrzelić od ciśnienia.

18.9.2021

Produkt wykonany w miarę solidnie , niestety większość części jest plastikowa, tak wiec na chwilę obecną, wszystko jest dobrze spasowane i szczelne, lecz obawiam się iż w miarę użytkowania oraz upływu czasu, część łączeń może wykazywać pewne luzy czy nawet drobne przecieki. Czas pokaże.

29.4.2021

Wyprałam dywan, wyczyściłam kostkę na tarasie, elewację budynku, donice i meble ogrodowe. Wszystko, jak nowe! Dziś nie wiem, jak wczoraj funkcjonowaliśmy bez tak funkcjonalnego sprzętu ?Polecam do domów jednorodzinnych. To oszczędność czasu, pracy i pieniędzy.

15.7.2021

Urządzenie spełnia idealnie swoją role w ogrodzie i "przy domu". Kostka brukowa wypucowana, okna umyte, dach altany umyty, płot umyty, samochód umyty - nie ma ze sprzętem żadnych problemów. Odpowiedni sprzęt amatorski do domu.

27.1.2021

To mój kolejny już K7 i jak zawsze jestem zachwycony. W dym modelu największy bajer to bęben na wąż i fakt, że można ten wąż niejako wysunąć z samego urządzenia. Wąż praktycznie nie plącze się, co było zmorą poprzedników.

25.10.2020

Wciąż nieużyta, więc żadnych konkretów na razie być nie może. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, wygląd i ilość akcesoriów dołączanych do zestawu super! Używałem K7 u znajomych i budzi zaufanie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności