logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Karcher K5 Full Control Home 1.324-503.0. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Karcher K5 Full Control Home 1.324-503.0.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Karcher K5 Full Control Home 1.324-503.0 liczba opinii klientów wynosi 369, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 138, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 209, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.12.2020

Obsługa Państwa sklepu działa póki co bardzo dobrze. Niestety mamy pewne problemy z samą myjką. Po rozpakowaniu okazało się, że myjka ma na dole pękniętą obudowę. Nie wygląda na to, by to pęknięcie miało jakieś większe konsekwencje, więc postanowiliśmy, że posdkładamy sprzęt i go wypróbujemy, a samo pęknięcie skleimy później. Podczas wczorajszej próby generalnie przetestowaliśmy wszystkie funkcje. W pewnym momencie przy próbie włączenia myjki ta nie zareagowała - tak, jakby nie było napięcia, puszczała tylko delikatny strumień wody. Sprawdziliśmy dokladnie elektrykę i wszystko było ok. W końcu, za którymś razem myjka zareagowała i pracowała od tej pory normalnie. Nie ukrywam, że mocno nas to poruszyło,bo to w końcu sprzęt za niemałe pieniądze. Postanowiliśmy w nadchodzącym tygodniu sprawdzić myjkę ponownie.
jeszcze

10.4.2020

Myjkę kupiłam docelowo do mycia kostki i trzeba powiedzieć,że tak na prawdę sukces mycia zapewnia dysza rotacyjna turbo. Pistolet full control nie ma tu nic do zrobienia. Więc jeśli ktoś potrzebuje myjki tylko do mycia kostki, to nie ma co przepłacać, kupić starszy model i dyszę rotacyjną. Jeśli chodzi o przystawkę T Racer, to do elewacji się sprawdza. Natomiast nie jest prawdą,że nie chlapie elewacji przy myciu tarasu. Chlapie, ale nie tak jak przy myciu dyszą rotacyjną. I tak po myciu tarasu z tą przystawką trzeba opłukać elewację. Jak dla mnie minusem jest sposób mocowania węża przy myjce. Zgodnie z instrukcją wąż trzeba przełożyć przez otwór w myjce. W efekcie,po myciu waż jest tak skręcony że nie da się go zawinąć na uchwyt. W starszym modelu tego problemu nie było.
jeszcze

4.5.2021

Jak na razie myjka spisuje się dobrze, aczkolwiek widać, że księgowi mają dużo do powiedzenia u producenta. Fajnie, że dostałem myjkę wyprodukowaną we Włoszech, ale spasowanie elementów, które musimy zmontować jest, po prostu poprawne, jakość plastików szału nie robi. Najgorszy element, to wąż wysokociśnieniowy, który jest chyba z najtańszego plastiku, twardy, sztywny, ze skłonnościami do załamywania się. Jak za taką cenę, w myjce tej klasy, spodziewa się jednak trochę lepszych materiałów, niż np. w K3.

3.9.2019

Myjka sprawdziła się zarówno podczas mycia samochodu, jak i kostki wokół domu (około 400m2).Jedyna rzecz która zawiodła podczas czyszczenia placu to zawleczka od węża pracującego pod ciśnieniem.Nie jestem pewien czy ja gdzieś ją podczas montażu nadwyrężyłem, a może podczas czyszczenia zbyt energicznie machałem pistoletem, a może jest wykonana z kiepskiego materiału. W każdym bądź razie 3 razy wąż mi wyskoczył podczas mycia kostki.

30.4.2020

Wcześniej miałem myjkę ciśnieniową z serii K2, dzisiaj po rozpakowaniu sprzętu stwierdzam że ten poprzedni model K2 to była zabawka odpustowa.Kawał solidnego sprzętu ten K5 - nie mogę się doczekać jutro jak podłączę i zacznę domowe użytkowanie.Lecz na sucho prezentuje się zacnie i jest to zapowiedź Mega Pozytywnego Wyboru - każdemu polecam przygodę z myjką ciśnieniową zacząć od marki Karcher i od modelu minimum K5.

15.11.2020

Przy drugim lub trzecim myciu myjka do kostki się zepsuła - brak ciśnienia na wyjściu. Serwis Kerher'a nie zawiódł - naprawa bez kosztowa na gwarancji.Jeżeli ktoś zastanawia się czy warto kupować dodatkową szczotkę do kostki, to polecam. Przyspiesza ona znacznie czyszczenie kostki i oszczędza dzięki temu dużo czasu i wody.

3.5.2021

Sprzęt ok, wada to strasznie sztywny i nieporęczny wąż wysokociśnieniowy od myjki do lancy, szczotka do mycia alufelg to porażka dlatego że poprzez brak jakiejkolwiek blokady nie trzyma się trzpienia uchwytu. Natomiast szczotka do mycia kostki brukowej i lanca rotacyjna to rewelacja. Ogólnie sprzęt godny polecenia..

10.5.2020

Prezent dla rodziców bardzo udany. Nie trzeba używać środków chemicznych do usuwania mchu i grzybów, siła jest ogromna trochę zdarłam farbę z elewacji i drewnianych belek. Dwa dni czyszczenia balkonów i elewacji domu a nie jak kiedyś kilka tygodni, dużo mniej pracy. Rodzice zadowoleni. Zobaczymy co będzie za rok.

22.5.2018

Polecam myjkę, jeśli chodzi o umycie elewacji domu, samochodu osobowego czy dostawczego to ta myjka sprostała moim wymaganiom. Jeśli chodzi o trwałość to czas pokaże. Na duży plus zaliczyłbym pistolet "full control", który pozwala dostosować siłę ciśnienia wody do danych potrzeb.

25.4.2018

trwałości nie mogę ocenić, zbyt krótko użytkuje. Poza tym spełnia wszystkie moje oczekiwania, chociaż kamień z którego zrobione jest ogrodzenia mimo uzytego środka nie został właściwie doczyszczony. To samo mogę stwierdzić o zadaszeniu nad tarasem, ale samo urządzenia działa.

5.4.2020

Myjka spełniają moje oczekiwania,dzięki dyszy rotacyjne bez trudu poradziła sobie z nalotem mchu na kostce brukowej,fajna funkcja z możliwością stosowania chemii,ogólnie polecam w zestawie mam jeszcze przystawkę t-racer 300 która też spełniają swoje zadanie

7.4.2021

Fantastyczny Sprzęt!! Wszystko na plus z jednym minusem- mianowicie szczotka do czyszenia kostki brukowej nie może być połączona z dyszą która umożliwia dozowanie płynu czyszczącego. Wszelkie pozostałe akcesoria i sam sprzęt wręcz rewelacyjny.

25.7.2018

Trafiony zakup. Myjka doskonale wyczyściła otynkowana elewację z brudu, mchu i zacieków. Zdała również z wynikiem bardzo dobrym egzamin z czyszczenia kostki betonowej i zmywania elewacji drewnianych w ogrodzie. Mocna myjka-warto ja mieć.

19.5.2020

Ta myjka ma ogromną moc. Do tego końcówka do mycia kostki jest naprawdę sprawna. Dysza wysokociśnieniowa jest tak mocna, że uszkodziła deski z płotu - testowałem ją, ale jednocześnie umyła grilla tak, że ręcznie bym tak go nie oczyścił.

29.4.2020

Bardzo dobry sprzęt. Już w pierwszym dniu użytkowania wyczyściłem fasadę ściany z łuszczącej się farby o powierzchni 24m kw. Sprzęt sprawdził się w 100%, robota zrobiona. Myjka niewielkich gabarytów, nowoczesny design. Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności