logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Karcher K5 Power Control Home 1.324-553.0. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Karcher K5 Power Control Home 1.324-553.0.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Karcher K5 Power Control Home 1.324-553.0 liczba opinii klientów wynosi 339, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 284, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 55, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.12.2021

Oceniam ten konkretny zestaw. Sporo plastiku, ale cała myjka sprawia wrażenie solidnej i ogólnie jestem z zakupu zadowolony. Mycie betonu, kafelek na tarasie czy drewnianego balkonu działa zgodnie z oczekiwaniami. Efekt mycia samochodu - również mnie satysfakcjonuje. Czyli myjka robi to do czego ją kupiłem.Niemniej pewne wady tego wariantu myjki powodują że gdybym kupował ponownie, wybrałbym inny zestaw.Najbardziej uciążliwe jest nieprecyzyjne działanie głównej myjki 3 w1. Skok zmieniający intensywność strumienia jest zbyt mały i czasem naprawdę trudno go ustawić w taki sposób aby leciało z dyszy to co chcę.Całe szczęście jeśli strumień mi przeskakuje to w stronę słabszego a nie mocniejszego i nie dzieje się tak za każdym razem.Poniżej opisuję pozostałe wady i zalety
jeszcze

25.12.2020

Enduro MTB po błotnej wyprawie - z daleka wodą, pianownica, spłukanie - rower czysty. Może z 5 minut zajęło razem w wyciągnięciem roweru i Karchera.Gravel to samo.Rowery nasmarowane i gotowe na kolejne wyprawy.Samochód trochę więcej zachodu - jeszcze gąbka, suszenie mikrofibrą itp., ale Karcher znacznie ułatwia sprawę.Nie wiem jak mogłem z węża do tej pory wszystko robić ;)Plastikowe łączenie lancy wydaje się najsłabszym ogniwem, ale zobaczymy.

15.6.2021

Myjka jak na razie nie zawodzi. Dużą wadą jest natomiast wąż wysokiego ciśnienia który się plącze i skręca bo nie ma swojej rolki na której można ją nawinąć. Po każdym użyciu trzeba go rozciągać i rozplątywać i ponownie zwijać-mordęga.Myjka rotacyjna słabo nadaje się do kostki brukowej bo wypłukuje piasek ze szczelin miedzy kostką.

23.5.2021

Jestem zadowolony ze sprzętu. Spełnia moje oczekiwania co do mocy, jakości wykonania i działania. Do użytku amatorskiego w domu - - umyłem kostkę z 7 letniego brudu, elewacje po 7 latach, taras z desek kompozytowych po 7 latach, samochody, kosiarki i inne i nie zawiodłem się - nadaje się idealnie. Polecam!

7.5.2021

Produkt wysokiej jakości, aczkolwiek kupiłem ten zestaw z myślą czyszczenia kostki brukowej (końcówka Trecer) niestety ciśnienie w niej jest tak mocne że wypłukuje całą fugę, zostaje zabawa z lancą Vario, więc osobiście wybrałbym Dokładnie ten model ale w innej konfiguracji.

29.4.2021

Terakota na tarasie czyściutka, szczotka z zestawu sprawdziła się, dokupiłem pianownice, auto i rowery czyste, jak nowe. Ciśnienie i regulacja bardzo dobre, woda pobierana z sieci jak i ze zbiornika nie zauważyłem różnicy w ciśnieniu. Myjka działa bardzo dobrze polecam

6.8.2020

Myjka ok, cicha, mocna i ergonomiczna. Aczkolwiek dyskusyjny jest sposób podawania chemii.Przy myciu auta należy uważać bo można zużyć pół pojemnika na szampon.Ponadto nie zawsze środek jest pobierany i pojemnik trzeba poprawiać.

2.5.2021

Super wykonanie, dzięki czemu złożenie zajmuje kilka minut. Niemiecka jakość. Prosta obsługa. Kostka wyczyszczona bez większego wysiłku. Następny w kolejce taras. Moc jest - dżdżownice się chowają:) Polecam

31.5.2021

Do myjki trzeba przykręcić parę elementów zestawu, ale jest to proste i do ogarnięcia w pół godziny. O samej myjce mogę napisac tylko tyle, że działa. Za krótko ją mam, by pokusić się o szerszą ocenę.

21.3.2022

Bardzo dobre wykonanie, dołączony osprzęt w zupełności wystarczy do domowego użytku. Szczotka super się sprawdza do mycia kostki. Trochę sztywny waż do pistoletu. Poza tym super sprzęt za tąką kasę.

22.5.2020

Bardzo potrzebny sprzęt w każdym domu spełnił swoją funkcję. Do tego możliwość zmiany ciśnienia wody i taras doczyszczony bez uszkodzeń drewna. Łatwy w obsłudze. Kobieta też sobie poradzi ;-)

15.4.2021

Bardzo duża moc, więc do przydomowych prac jak najbardziej polecam ! Możliwa zmiana końcówek i siły strumienia co pozwala na swobodne mycie samochodu czy rolet zewnętrznych. Super sprawa !

24.4.2021

Maszyna spełniła moje oczekiwanie, dysza do pol-bruk pierwszorzędna, czyszczenie tarasu bez męki ... Warto dokupić sobie szczotkę do szorowanie kamienia i pianownice do mycia samochodu...)

4.8.2020

Myjka spełnia wszystkie moje wymagania. Wyczyści elewacje, kostkę tarasową, samochód i wiele więcej. Naprawdę profesjonalny sprzęt. Dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam :)

3.5.2021

na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z zakupu. Oby tak dalej! Duża moc i duża ilość funkcji- dom, ogród, samochód- wszystko błyszczy ale ciągle testuje.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności