logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie BOSCH MES4000. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu BOSCH MES4000.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu BOSCH MES4000 liczba opinii klientów wynosi 45, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.9.2016

W porównaniu z sokowirówką Berlinger za 120 zł (bo takiej używałam) Bosch to prawdziwy mercedes wśród sokowirówek. Wykonany z dobrej jakości materiałów, które sprawiają wrażenie solidnych i trwałych. Poprzednia po 4 miesiącach używanie (ok. 2x w tygodniu) połamała się na plastikowej klapie przy wsypie owoców. Bosch ma inną konstrukcję. Zaletą Boscha jest niewątpliwie wielki 84mm średnicy otwór na owoce. Nie ma problemu z wrzuceniem całego jabłka czy buraka. Wióry powiedziałabym, że są średnio suche ale to chyba wada sokowirówek naszych czasów bo jak na razie tylko maja najwspanialsza zelmerka z prlu dawała mi 100% suchej wytłoczyny. Pod tym względem żadna jej nie podbiła (Bosch jest moją czwartą sokowirówką i podglądam też u znajomych).Jedyną wadą może być wielkość sokowirówki. Jak ktoś ma mały blat to zabiera mu całe miejsce. Głośność pracy ani dobra ani zła. Berlinger pracował jak czołg i przy nim wszystko inne wydaje się ciche. Dzięki przyssawkom i swojej ciężkości nie skacze blacie w trakcie pracy jak to miał w zwyczaju jej poprzednik. Nie zapycha się w trakcie pracy (poprzednika musiałam w trakcie rozbierać i czyścić). Ceramiczny nóż co do którego miałam mieszane uczucia sprawdza się doskonale. Mam nawet wrażenie, że ostatecznie uzyskuję więcej soku ale to tylko wrażenie. Jestem zadowolona. Inwestycja się opłaciła. Jak mawiała moja babcia co tanie to drogie i w tej kwestii przekonałam się, że tańszy sprzęt to czasem tylko pozorna oszczędność.
jeszcze

4.2.2015

Zmieniając dietę długo analizowałem dostępne produkty na rynku. Wybór padł na Bosch MES 4000 ze względu przede wszystkim na wygląd, niezbyt duże rozmiary, dwie dostępne prędkości wirowania. Od miesiąca używam, praktycznie co drugi dzień i jedyna niezgodność z wcześniejszymi opiniami to suchość a raczej wilgotność wiór. Wg mnie są zbyt mokre a przez to jednak sporo soku nie trafia do pojemnika. Pomimo to polecam!

Sokowirówkę mam zaledwie od dwóch tygodni, soki robimy co drugi dzień i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.Nie przepuszcza kawałków owoców ani warzyw,szybko się ją rozkłada i myje,jest bardzo cicha w porównaniu z zasłyszanymi innymi sokowirówkami.Mam nadzieję że będę mógł ją użytkować długo bezawaryjnie.

4.1.2017

Wygląd OK. Działanie OK. Jedyny minus, to fakt o jakim już wcześniej czytałem : wióry po owocach są zbyt mokre, dałoby radę jeszcze wycisnąć z nich trochę soku. W przeszłości miałem inną sokowirówkę, gdzie wióry po owocach były suche jak pieprz.

7.11.2016

Hmm…Moja pierwsza prawdziwa sokowirówka, ta marka jest mi znana od lat i jej ufam. Soczki są naprawdę smaczne i bardzo zdrowe, szczególnie polecam marchewkowy :) Sama sokowirówka daje sobie rade, dokładnie oddziela sok od resztek. SUPERR!

30.6.2016

Szczerze polecam, sokowirówkę używam już ładnych kilka miesięcy niemal codziennie, spisuje się bez zarzutów. Stosunkowo cicha i łatwa w utrzymaniu czystości, łatwo się rozkłada.

7.1.2015

robi co ma robić, co tu więcej dodać :) Sok pyszny. Ciekawe dodatek to parę przepisów w książce z instrukcją. Nawet na to jak wykorzystać suchą masę po "odsokowaniu"

29.10.2021

Nigdy nie miałam powodu do narzekań. Solidna Firma i solidne wykonanie. Jestem przekonana że właśnie dlatego utrzymuje się tak długo na rynku. Dziękuję ?

11.11.2018

Rewelacyjny produkt. Sokowirówka przerobiła u mnie w ten sezon około 300 kilogramów jabłek bez zająknięcia. Bardzo wysoka jakość wykonania.

12.1.2015

Dosyć cicha jak na taką moc silnika,dobrze się rozkłada i myje,dzięki przyssawkom mocno się trzyma jak mieli twarde owoce,warzywa.

11.11.2016

Marka BOSCH - trwałe, wszystkie elementy można myć w zmywarce, bardzo łatwe czyszczenie sita w porównaniu w innymi sokowirówkami.

25.2.2015

Bardzo dobra sokowirówka. Polecam wszystkim, jest cicha. Może cena jest trochę za wysoka ale ogólnie oceniam zakup jako udany.

9.10.2015

Bardzo dobra sokowirówka. Działa szybko i stosunkowo cicho. Ma estetyczną i nowoczesną budowę. Bardzo łatwo się ja rozbiera.

17.9.2016

Sokowirówka jest bardzo dobrze wykonano, z materiałów wysokiej jakości. Bardzo dobrze sobie radzi z owocami. Wygodna w mysciu

24.2.2015

Jak najbardziej polecam sokowirówkę BOSCH MES 4000, jest rewelacyjna i pięknie prezentuje się w kuchni....Szczerze polecam!!!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności