logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie GoGEN CH 22 C Czarny (GOGCH22C). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu GoGEN CH 22 C Czarny (GOGCH22C).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu GoGEN CH 22 C Czarny (GOGCH22C) liczba opinii klientów wynosi 442, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 442, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.8.2021

Transmiter nie kupiony na morelkach, ale z drugiej ręki praktycznie jak nówka. Jakość transmitowanego dźwięku na najwyższym możliwym poziomie. Jeśli są jakieś szumy to albo trzeba szukać nowej częstotliwości bez zakłóceń, albo sprawdzić elektrykę w samochodzie. Bardzo prosta i przyjemna aplikacja, w której można ustawić np zmianę utworu poprzez wstrząśnięcie telefonem. W aplikacji też można sprawdzić czy napięcie jest odpowiednie dla diesla czy benzyny czy małe auto czy bus co moim zdaniem jest niespotykanym bonusem. Faktycznie w nie wszystkich gniazdkach siedzi jak powinien i może spalić bezpiecznik. Ja to rozwiązałem poprzez wsadzenie średniej grubości trytytki między ścianki gniazdka a transmiterem,ale co mi tam, to służbowy bus ;)Raz na jakiś czas się rozłączy z telefonem, ale wystarczy go wyciągnąć i włożyć ponownie.Jak za te pieniądze to swoją prostotą, opłacalnością i praktycznością prześciga sporo droższą konkurencję.A i nikt się nie zorientował do tej pory, że to transmiter, a nie tylko ładowarka ;D
jeszcze

23.8.2020

Naprawdę pierwszy transmiter który nie generuje szumów !Jakość wykonania i odtwarzanie na bardzo wysokim poziomie.Z minusów... Nie można go dotknąć w żaden sposób, czy obrócić kiedy jest włączony bo powoduje to spięcie i spalenie się bezpiecznika od gniazda zapalniczki. Spaliłem dwa w ten sposób i już teraz trafił na tylne gniazdo...Próba wpięcia kabla ładowarki w czasie odtwarzania również kończy się zawarciem w instalacji i spalonym bezpiecznikiem.Więc wpinamy co chcemy, kable od ładowarki etc., wybierany pozycję w gnieździe zapalniczki i już nie dotykamy bo kończy się to zfajczeniem kolejnego bezpiecznika...Poza tym jest naprawdę fajny ;)4/5 za te bezpieczniki choć to może być wina auta ...(Bezradny) nie jest to duży minus ale minus.
jeszcze

11.12.2019

Transmiter działa idealnie, łączy się z telefonem bez problemu. Po ustawieniu wolnej częstotliwości jakość dźwięku bez zarzutu, przy fabrycznym audio nie słychać niedoskonałości, nadaje się do słuchania różnych gatunków muzyki.Jedynie aplikacja dosyć ociężała i lubi się zawiesić, ale używa się jej tylko do wstępnej konfiguracji. Nie można niestety prowadzić przez niego rozmów telefonicznych, automatycznie przełącza się na głośnik telefonu. Przed użyciem warto zabezpieczyć elektrodę dodatnią taśmą izolacyjną, ze względu na ryzyko spowodowania zwarcia.

30.11.2020

Ogólnie: Bardzo polecam!Bardzo dobry produkt. Ważna uwaga: nie działa poprawnie w gnieździe zapalniczki (płytkie gniazdo, nie wchodzi do końca i może nie stykać) - w zwykłym gnieździe samochodowym (bez opcji zapalniczki jak w starszych autach) siedzi sztywno i działa bez zarzutu.Informacja odnośnie pasma (może ktoś skorzysta): W większości miejsc w Polsce (w tym Warszawie) korzystam z częstotliwości bodajże 89.5 natomiast tam gdzie są zakłócenia (np bliżej Krakowa) zmieniam o ile pamiętam na okolice najniższej wartości (86? 87?)

20.12.2020

W moim przypadku transmiter gra dobrze pod jednym warunkiem: głośność wyjściowa na telefonie może być ustawiona maksymalnie na połowę. Można to oczywiście nadrobić podgłośnieniem radia w aucie i wtedy nie ma problemu(trzeba o tym pamiętać przy zmianie zródeł). W przeciwnym razie słychać mocne zniekształcenia, szczególnie w partiach nasyconych niskimi częstotliwościami. Z reguły samo uruchomienie bluetooth wystarczy, żeby sam się połączył(SGS7), ale co jakiś czas zdarza się konieczność łączenia ręcznie.

19.1.2021

Sam transmiter super. Jestem bardzo zadowolona z jakości dźwięku. Jednak jak w wielu opiniach, potwierdza się fakt, że pali bezpieczniki. U mnie nie ma to miejsca podczas samej transmisji ani ładowania telefonu w tym samym czasie, ale w momencie gdy telefon jest odłączany od ładowania. Dla tych którzy nie bardzo chcą oklejać go taśmą izolacyjną, jak to widać w wielu poradach, polecam zgasić samochód i wyciągnąć kluczyki przed odłączeniem ładowanego urządzenia. U mnie pacjent to a3 8l.

1.6.2020

Początkowo używałem cyfrowej zmieniarki z kablem do podpięcia telefonu. Przerzuciłem się na ten transmiter by co chwila nie podłączać telefonu (zwłaszcza jak się nie ma wejścia jack, tylko samo usb-c). Jakość dźwięku oceniam na dobrą, jak za taką cenę naprawdę warto zmienić swój sprzęt. Aplikacja wygodna, po odpaleniu auta transmiter sam się załącza, lecz trzeba ręcznie w telefonie łączyć się z nim za każdym razem dlatego tutaj mały minus.

30.8.2019

Na początek trzeba napisać że jest to teraz produkt pod brandem MOJIETU a nie XIAOMI. Jeśli chodzi o pracę radio trzeba ustawić ręcznie na daną częstotliwość bo samo nie wyszuka (Nissan Alemera Tino). Dźwięk przy cichej grze słychać jakieś zakłócenia ale przy wyższej głośności już się to niweluje. Fajna opcja uruchomienia aplikacji muzyki w telefonie po uruchomieniu samochodu. Ogólnie sprzęt warty swojej ceny. Polecam.

18.2.2019

Dobry sprzęt, mimo że blokuje całkowicie inne pasma radiowe to na swoim paśmie (domyślnie chyba 96.4) nie ma nic szumów i bardzo czysto gra dowolna piosenka, słyszałem że przepala bezpieczniki w samochodzie, to muszę zweryfikować, pierwsze podłączenie nic nie wywołało więc trzeba przetestować, po 2 miesiącach dam rade powiedzieć czy jest warte zakupu w 100%, obecnie polecam na 80%

15.5.2020

Najlepszy transmiter jaki dotąd miałem. Bez porównania z plastikowymi marketowymi odpowiednikami. Szkoda tylko ze nie ma opcji wyłączenia funkcji transmitera jeżeli chcemy słuchać radia i jednocześnie ładować telefon, ponieważ jeżeli transmiter jest podłączony do zasilania to cały czas nadaje i zakłóca inne stacje.Cena - jakość super

3.3.2021

Urządzanie sprawuje się poprawnie, dla mnie jakość dźwięku jest zadowalająca. Trzeba wziąć po uwagę fakt, że jeżeli muzyka nie gra to leci szum z głośników. Jedynym poważnym minusem jest metalowa obudowa dolnego bolca, trzeba się zaopatrzyć w taśmę izolacyjną i go okleić lub przygotować się na częste wymiany bezpiecznika zapalniczki.

15.5.2019

Super transmiter. Bez żadnych odstających monitorów rozlewających się po miesiącu. Bezproblemowo działająca aplikacja, dobra jakość dźwięku. W mieście gdzie jest dużo stacji ciężko znaleźć coś wolnego i przez to mogą być lekkie szumy jak się wpasowujemy pomiędzy 102,2 a 102,4 ale to nie wina transmitera. Polecam :)

18.1.2021

Ogólnie produkt bardzo w porządku! Po połączeniu gra bez zarzutów! Małym minusem jest brak ponownego automatycznego łączenia z telefonem po wcześniejszym rozłączeniu (np. poprzez wyłączenie silnika). Fale radiowe podane przez producenta nie do końca się sprawdzają. Trzeba jednak samemu szukać odpowiednich fal.

5.12.2019

Działa. Po ustawieniu neutralnej częstotliwości w Warszawie brak zakłóceń.Pół gwiazdki za to, że pierwszy raz po wsadzeniu jakiegokolwiek urządzenia do gniazda zapalniczki musiałem uprawiać gimnastykę z wymianą bezpiecznika w samochodzie z powodu zwarcia.Może zwykły przypadek, może efekt konstrukcji.

7.11.2020

Mały nie rzuca się w oczy, szybkość ładowania w porównaniu do oryginalnej ładowarki 20w tak z 60% ale do samochodu ok, dźwięk nie taki jak przez kabel albo bezpośrednio BT, ale jak najbardziej ok, trzeba wiedzieć że to transmiter i nie można oczekiwać jakości jak na złotych kablach :P

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności