logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Keychron K8-Q1 (K8Q1). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Keychron K8-Q1 (K8Q1).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Keychron K8-Q1 (K8Q1) liczba opinii klientów wynosi 12, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.7.2022

Dobra klawiatura, przyjemnie się na niej pisze. Dobrze wykonana.Trochę zgrzytu softwareowo, bo o ile do Windowsa można się podpiąć bez problemu zarówno kablem jak i po BT, to na Linuksie podpięcie się kablem jest już problematyczne (nie działają klawisze Fx) i wygląda na to że firma wie o problemie i nie ma zamiaru nic z tym zrobić. Można to samodzielnie naprawić, ale kurcze za tą cenę to spodziewałbym sie że tak jak każda inna klawiatura będzie po prostu plug'n'play.

26.8.2022

to jest moja pierwsza klawiatura mechaniczna od wielu lat, wiec dobrego porownania nie mam, ale porownujac ja do nawet najdrozszych klawiatur Logitecha czy od MS, ta wygrywa w przedbiegach kazde zawody. nie sadzilem ze bedzie tak dobrze. pisze sie szybko, precyzyjnie, wygodnie. jeszcze nie probowalem zmieniac klawiszy i przelacznikow (na te chwile nie widze takiej potrzeby), ale patrzac w ofercie xkoma nie znajduje takowych pod ten konkretny model.

26.8.2022

Jest to moja pierwsza klawiatura mechaniczna, więc nie mogę jej porównać do konkurencji. Jest bardzo dobrze wykona i przyjemnie się na niej pisze. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

23.8.2022

Bardzo dobry produkt. Moje wysokie oczekiwania, które powstały po obejrzeniu wielu recenzji, zostały spełnione. Jedyna wada to dosyć krótki kabel łączący z komputerem.

17.4.2022

Świetnie brzmi, jedyny duży sklep posiający te pre-buildowe "customy" świetnie się na niej pracuje, gra i pisze serdecznie polecam

5.7.2022

Fajny feeling podczas używania, jedyny minus to brak oprogramowania do zarządzania RGB, lecz nie jestem pewiejn.

4.7.2022

Polecam serdecznie! Do programowania idealna, a i w gry można pograć?‍?

5.8.2022

Rewelacyjna w tej ceni. Przyjemnie sie pisze, bosko klyka :)

30.6.2022

Porządna klawiatura z przyjemnymi przełącznikami.

26.8.2022

Jest w porządku

24.7.2022

?✅

23.7.2022

O

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności