logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie KENWOOD KMM-125. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu KENWOOD KMM-125.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu KENWOOD KMM-125 liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.1.2021

Świetne radio, ma wszystko co trzeba w tych czasach. Bardzo dobra jakość wykonania, czytelny wyświetlacz, bardzo dobra jakość dźwięku. Co dla mnie najważniejsze można wybierać katalog z którego będzie odtwarzana muzyka. To istotna funkcja, której tańszy sprzęt nie posiada a przy współczesnej wielkości pamięci flash (16, 32 GB itd), jest prawie niemożliwe nawigowanie tylko po numerze ścieżki wśród paru tysięcy piosenek.Dodatkowym smaczkiem jest mały zegarek wyświetlający czas podczas odtwarzania i nie kolidujący z wyświetlaniem informacji o piosence.Radia kenwood odtwarzają również pliki bezstratnej kompresji FLAC a także pozwalają na zdalne sterowanie po kablu (np. z manetki przy kierownicy)przy zastosowaniu odpowiedniego adaptera, co nie jest takie oczywiste u konkurencji. Polecam !!!
jeszcze

14.10.2021

Świetnie grające radio w tej cenie. Super efekt zmiennego podświetlenie ekranu jak i strefy z przyciskami.

4.8.2021

Radio super polecam

20.5.2019

5,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności