logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bosch UniversalAquatak 135 06008A7C00. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bosch UniversalAquatak 135 06008A7C00.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bosch UniversalAquatak 135 06008A7C00 liczba opinii klientów wynosi 28, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.4.2022

Myjka do zastosowań wokół domu. Ciśnienie lekko cofa rękę co świadczy o tym, że moc nie jest pop....ką. Oczywistym jest, że jeżeli auto jeździło po błocie i na aucie wyschło do sucha to myjka zmyje błoto ale do super czystości trzeba będzie zastosować płyn. Lanca z 3 dyszami 3 w 1 bardzo dobrze się sprawdza (funkcjonalna) nie trzeba wyjmować lancy aby zakładać inną. Po prostu puszczasz cyngiel, przekręcasz końcówkę i myjesz dalej. Rewelacyjne rozwiązanie ze składaną rączką. Schowasz myjkę na półce. Dość solidna konstrukcja i plastiki. Kółka bym dał na gumie, no ale nie można mieć wszystkiego. Dosyć cicha. Do zabrudzeń kostki z okresu 4 lat raczej samą wodą będzie mocno ciężko ale z płynem jest szansa.Standardowa długość węża wysokociśnieniowego w zupełności starcza przy aucie, podjeździe czy myciu ściany. Na dachu może być krótkawo ale przecież można robić sektorami. Osobiście jeszcze nie myłem dachu. Porównuję do Karcher K7 kompact. Wydają się możliwości zbliżone ale Bosch 135 Aquatak ma lepszą cenę. No i jest leciutki tzn nie do trzymania w ręku ale do przenoszenia - rewelka. 4 gwiazdki bo 5-ięć jest zarezerwowane dla ideału a takich wiadomo już nie ma.
jeszcze

11.6.2022

Solidna podstawa ale akcesoria średnie, osobiście kupiłem dla samej pompy bo wszystko inne wymieniałem. Pianownica jest praktycznie bezużyteczna, słaba piana i bardzo szybko schodzi płyn, ciężko tym auto umyć. Przewód ciśnieniowy dość krótki, całego auta nie obejdziemy do okola wygodnie, myjka musi stać bardzo blisko.Dokupiłem wszystkie akcesoria osobno i jestem mega zadowolony z tego zestawu. Sama pompę mogę polecić.

12.5.2022

Super maszynka .Przedtem miałem żółtą135 - nie chciał bym jej za darmo. Boschem obleciałem 80 m2 kamyczkowego chodnika lastriko. Połączenia szczelne - nic nie cieknie ,moc wystarczająca. Rozwiązania techniczne funkcjonalne .Polecam

30.5.2022

Wrażenia po pierwszej pracy bardzo dobre- minimalne słabsza od "żółtej "k5 i zużywa mniej wody. Praktyczna końcówka lancy z możliwością przełączenia strumienia w/g potrzeb.

14.5.2022

Jestem mile zaskoczony wykonaniem a najbardziej ciśnieniem jakie wytwarza a testowałem kilka myjek za tą kwotę nic lepszego nie znajdzie

Myjka z wyższej już półki ale spisuje się i zwróci się, bo myje się nią wszystko naprawdę super szybko i wygodnie.

31.5.2022

Super produkt, polecam. Spełnia wszystkie oczekiwania . Myje samochody, rowery, podjazd, meble ogrodowe itp. :)

13.11.2021

Jeszcze nie został wypróbowany, ale na podstawie filmików na YT będzie bardzo przydatny w domu.

18.5.2020

Jak narazie działa bez zarzutu. Mąż zadowolony, a i żona się cieszy z czyściutkiego samochodu.

18.8.2021

Naprawdę polecam, myjka spełniła moje oczekiwania, już wyczyściłem swoją kostkę na podjeździe

7.6.2022

dobrze się sprawdza do domowych prac a i z ciągnikiem po pracy w polu sobie dobrze radzi

2.11.2020

Latwy w obsludze ,wspaniale czysci kostke brukowa ,polecam

3.5.2020

Mało komfortowe zawieszenie węża i przewodu zasilającego.

15.7.2021

Wysoka jakość, idealna opcja do prac przydomowych

1.5.2020

Dużo lepszy od żółtej konkurencji

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności