logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie CANPOL BABIES SZCZOTKA I GRZEBIEŃ Z MIĘKKIM, NATURALNYM WŁOSIEM NEWBORN BABY (7/406_BLU). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu CANPOL BABIES SZCZOTKA I GRZEBIEŃ Z MIĘKKIM, NATURALNYM WŁOSIEM NEWBORN BABY (7/406_BLU).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu CANPOL BABIES SZCZOTKA I GRZEBIEŃ Z MIĘKKIM, NATURALNYM WŁOSIEM NEWBORN BABY (7/406_BLU) liczba opinii klientów wynosi 95, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 95, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.4.2018

Bardzo delikatna i przyjemna w dotyku szczotka dla mięciutkich włosków małego dziecka. Do tego w zestawie grzebyczek do rozczesywania dłuższych włosów lub masowania skóry głowy. Nam przydał się również do wyczesywania ciemieniuszki

16.11.2018

Kupiłam dla mojego bratanka, który ma się niedługo urodzić. Sama u dzieci stosowałam tego rodzaju grzebyk i szczotkę i najważniejsze dla mnie jest to, że są z naturalnego włosia a nie sztywnego tworzywa sztucznego.

11.3.2019

Długi szukałam odpowiedniej szczotki dla mojego maluszka, skusiłam się niską ceną i zamowilam właśnie te szczotkę. Jest na prawdę super, tak miekka że czesanie nią to przyjemność.

1.12.2015

Szczotka jest wyjątkowo miękka, córka lubi czesanie nią i nie marudzi. Jest dość duża jak na szczotkę dla dzieci, ale dzięki temu wygodna w użyciu. Grzebień jak na razie zbędny ;)

25.1.2017

Produkt w atrakcyjnej cenie. Duża szczotka o miękkim włosiu. Grzebień standardowy. Największą zaletą produktu jest wysoka jakość produktu z naturalnego włosia i niska cena.

25.5.2020

szczotka estetycznie wykonana, czasem podczas używania wypadaja pojedyncze wloski ze szczotki, podsumowując jakość proporcjonalna do ceny

16.2.2017

Ładna kolorystyka, delikatne i miękkie włosie sprawiają, że czesanie niemowlaka staje się dla niego przyjemnością.Polecam.

12.6.2016

Ciekawy zastaw, ładny a do tego spełnia swoją rolę. Nadaje się do użytku od pierwszych dni życia więc jak dla mnie super.

16.11.2021

Ma dużo włosia, dobrze czesze krótkie włosy dziecka. wykonanie w porządku, włosy nie wychodzą ze szczotki

4.1.2017

Towar zgodny z opisem. Wygląd bardzo ładny(wzięłam białą wersję). Włosie w szczotce bardzo miękkie.
Warunki usługiPolityka prywatności