logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Corsair Harpoon Rgb Pro (CH9301111EU). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Corsair Harpoon Rgb Pro (CH9301111EU).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Corsair Harpoon Rgb Pro (CH9301111EU) liczba opinii klientów wynosi 44, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.9.2020

Super! Doskonałe wykonanie i ergonomia, duża precyzja działania. Dobra cena jak za tą jakość. Dużą zaletą jest też wielkość myszy (trochę mniejsza iż inne myszki ale jednocześnie nie za mała) - leży dobrze zarówno w dłoni dorosłego jak i dziecka oraz sprawdza się w podróży. Jedyna wada jaką mogę wymienić, to że może być ładowana tylko z dedykowanego kabla (lub może pracować na tym kablu). Zwykłe wtyczki mikro-USB mają zazwyczaj za szerokie obudowy, żeby można je było podłączyć (gniazdo USB jest schowane w zagłębieniu). Rozumiem, że wynika to ze względów ergonomicznych, konstrukcyjnych oraz pewnie wytrzymałościowych (zabezpieczenie przed uszkodzeniem gniazda) i wyglądu,ale jeśli się zapomni zabrać kabla to może być problem z naładowaniem myszy.
jeszcze

16.5.2022

Używam myszkę już ponad 4 lata, nadal działa i zapewnia spore DPI do wielu zastosowań. Uwaga na problemy z podwójnym klikiem - nowszy software od Corsair powoduje taki bug co któryś klik na WIN 10, a nie ma zamiaru go załatać. Poza tym grip myszki, przyciski główne oraz boczne są bez zarzutu. Oprogramowanie to najsłabszy punkt tej myszki niestety

24.5.2020

Bardzo przyjemna myszka w dobrej cenie. Lekka, ogumowana od boku, niewielka. Garbik na środku idealnie wchodzi w małą rękę. Zjawisko "przyklejania się myszki do podkładki tutaj nie istnieje. Wspaniale ślizga się po podkładce z malutkim oporem. Do tego wiele możliwości personalizacji w corsair iCUE. Jak dla mnie za tą cenę pogchampik.

30.7.2021

Świetny sprzęt. Topowa jakoś wykonania, świetnie leży w dłoni. Bezbłędnie działa zarówno bezprzewodowo jak i na kablu usb. Oświetlenie RGB też robi fajne wrażenie :) pięknie się prezentuje. Naprawdę polecam, świetna myszka!

20.7.2020

Bardzo fajna myszka, mam ją 7 miesięcy i bardzo dobrze się sprawia, jedynie ślizgacz zaczął się odklejać przez kilka dni, ale po jakimś czasie było dobrze. Myszka ma długi kabel moim zdaniem najlepsza w tej cenie

8.2.2018

Bardzo fajna myszka po miesiącu używania jej jestem bardzo zadowolony podświetlane logo bardzo ładnie wygląda a ergonomia jest poprawna. Polecam jak na tą cenę do 100 zł najlepsza w swoim przedziale.

26.1.2021

Za tą cenę dobra, ma rgb nawet gdy mało to tyle wystarczy, bo mocno świeci nawet i nie wszystko się liczy na rgb, długi kabel, działa na konsoli, 12k dpi, bardzo dobre sterowniki.

11.6.2021

Program obsługujący myszkę zabiera ponad 250MB RAMu, co moim zdaniem jest żartem. Bez załączonego programu w myszce nie działa neon oraz dodatkowe przyciski. Poza tym jest super.

19.12.2021

Myszka w porządku. Dobrze leży w dłoni.Niestety nie ma wewn. pamięci i profile (oświetlenie, DPI, przyciski) działają tylko z włączonym iCUE, który jest dość zasobożerny.

25.2.2021

Myszka jak na swoją cenę jest naprawdę dobrym produktem, ale niestety mi chyba trafił się wadliwy egzemplarz gdyż myszka przestała działać po pół roku użytkowania

3.1.2019

Myszka jest z porzadnego plastiku. Jeżeli nie ma się zbyt dużej ręki będzie dobra (ale dla mnie jest za mała ) więc jak ktoś chce to niech bierze ;)

15.3.2022

Solidna mysz, dobrze leży w średniej męskiej dłoni. Nie jest to waga piórkowa, czuć ją w ręce. Icue do zarządzania podświetleniem całkiem przyjazne.

6.10.2020

Mam ją jakieś 2 lata chyba. Działa rewelacyjnie, nie mam i nie miałem z nią żadnych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić tą myszkę.

9.6.2021

Świetna myszka, działa na konsoli, na której głównie gram, spoko się ją trzyma i ma RGB, które nie świeci po oczach.<br>POLECAM.

11.7.2021

Myszka spisuje się swietnie, super oprogramowanie do niej, od razu i płytę główną obsługuje (RGB ledy)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności