logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Corsair Gaming K60 RGB PRO (CH910D019NA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Corsair Gaming K60 RGB PRO (CH910D019NA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Corsair Gaming K60 RGB PRO (CH910D019NA) liczba opinii klientów wynosi 46, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.12.2020

Szukałem klawiatury mechanicznej z przełącznikami Cherry MX innymi niż "niebieskie", poszukując swoistego kompromisu między kulturą pracy przełączników (skok, poziom aktywacji, hałas), ogólną funkcjonalnością a ceną. Dostajemy klawiaturę, w której zastosowano przełączniki Cherry MX viola, którym chyba najbliżej do przełączników "czerwonych" pod względem działania. Wg. założenia producenta, przeznaczone do "budżetowych" klawiatur, acz patrząc na cenę tego "korsarza", to tak mało budżetowo się kształtuje. Każdy klawisz / przełącznik jest podświetlany indywidualnie, w pełnej palecie barw. Mamy 10 predefiniowanych trybów plus możemy podświetleniem sterować z poziomu aplikacji icue.Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonania, przełączniki w moim odczuciu dużo przyjemniej się obsługuje, niż "niebieskie" i są zdecydowanie cichsze, nie wydają żadnych metalicznych dźwięków. Niektórzy porównują je do "czerwonych" lub "hybrydowych". Jeżeli ktoś szuka klawiatury z podświetleniem RGB, dosyć cichej (do grania i pisania), dobrze wykonanej, bez jakiś specjalnych wodotrysków, od czołowych producentów peryferiów i przełączników, to może to być dobra propozycja. Niemniej, w sugerowanej cenie chyba można znaleźć klawiaturę lepiej wyposażoną, stąd klawiaturę warto rozważyć o ile jest na jakiejś promocji. Na chwilę obecną ciężko ocenić trwałość samych przełączników, czas pokaże.
jeszcze

Od dawna planowałem jakiegoś mechanika kupić i dobrze że poczekałem bo ten już jakiś czas temu mi się podobał ale cena była jaka była, przy obniżce o prawie 1/3 ceny jest dużo przystępniejsza. A koniec końców mogę powiedzieć, żę po prostu warta tych pieniążków. Po pierwsze ze względu na świetnie działające przełączniki - super wygodnie się z niej korzysta i nie ma problemów z tym że jakieś kliknięcie "nie wejdzie". Wyjątkowo szybko i łatwo przyzwyczaiłem siędo klikania na niej, siła potrzebna do zaskoczenia przełącznika jest w porządku i zawsze wchodzą bardzo precyzyjnie. Podświetlenie zrobione ładnie, nie był to dla mnie jakiś wymóg ale większość ma, w sumie korzystam z niego i nie narzekam,wieczorem się przydaje i cieszy oko. Plus też za stabilność, nie jeździ po blacie, nie ma żadnych problemów. Polecam, myślę, że za taką kasę za markową klawiaturę to jest bardzo OK.
jeszcze

Klawiatura chyba najlepsza w okolicy tych czterech setek plnów jaką miałem. Przełączniki cherry mx o niskim profilu - super, dla mnie idealne. Każde kliknięcie jest pewne, szybkie, nie ma wciskania przycisków niechcący czy wręcz przeciwnie że wciska się ich za dużo. Z bardzo dobrą czułością nacisku jest to wszystko zrobione moim zdaniem. Kolorystyka - podświetlenie jest ekstra, sprawdza się naprawdę ekstra. Możliwość konfigurowania wielu różnych opcji w oprogramowaniu corsair icue działa bardzo prosto i intuicyjnie. Podoba mi się też sztywna rama klawiatury, dlatego też waga zbliża się do kilograma, ale to bardzo dobrze bo ma być stabilna i taka jest.

27.6.2022

Jestem bardzo zadowolony z zakupu, przyciski nie budzą domowników, są dość ciche jak na mechanika, podświetlenie RGB robi robotę, wygląda to bardzo fajnie. Jakość wykonania też jest bardzo solidna, brak obudowy w koło jest jak dla mnie autem, bo będzie łatwiej ją przedmuchać jakimś powietrzem, żeby zachować czystość, bez demontowania wszystkich guzików.

16.5.2022

Klawiatura jest elegancka, posiada ciche, wygodne przełączniki. Możliwości personalizowania przypisań klawiszy jak i podświetlenia z pomocą oprogramowania iCUE są ograniczone tylko przez wyobraźnię. Nie zasiada ona jednak w gronie tanich egzemplarzy.

16.2.2021

Szukałem w miarę cichego mechanika, klawiatura pasuje mi idealnie. Spróbuję założyć oringi, aby pozbyć się metalicznego dźwięku, ale i tak jestem mega zadowolony, wady da się przeboleć. Zdecydowanie sprzęt nie dla każdego, ale niektórzy go pokochają.

Klawiatura jest naprawdę dobra jak na ten budżet. Na przecenie za 399zł trudno moim zdaniem o coś lepszego. Bardzo dopracowana, świetne podświetlenie, cięższa, stabilna, do tego bdb oprogramowanie. Mega udany wybór moim zdaniem.

Klawiatura jest na pełnym wypasie jak dla mnie. Poza tym jak na Corsaira z tej serii to cena w Komputroniku była ekstra. Zamówiłem za 349zł i na spokojnie mógłbym brać ją ponownie w tej cenie. Polecam serdecznie :)

28.8.2021

Zdecydowanie polecam podczas promocji. Klawiatura dobrze zapakowana, a program iCUE posiada dużo opcji do dostosowywania podświetlenia i funkcji klawiszy.

10.1.2022

klawiatura wyśmienitej jakości, bardzo cicha, mocno wyczulona na wciskanie klawiszy (charakterystyka cherry MX) podświetlenie robi niezłe wrażenie.

7.12.2021

Ekstra klawiatura, solidnie wykonana, ładne i ciekawe podświetlenie z duża możliwościa konfiguracji, przyjmnie się zarówno piszę jak i gra, cicha.

4.6.2021

Całkiem fajna klawiatura, dosyć udany kompromis pomiedzy klawiaturą do grania i do pisania. Przełączniki dosyć ciche w porównaniu do innych.

28.12.2021

Mój syn uważa, że jest dobra. Sprawdza się w strzelankach, ładne podświetlenia. I można na nią kruszyć, nic nie wpadnie do środka.

10.12.2021

Starannie wykonana klawiatura o świetnych parametrach. Bardzo dobra jakość za rozsądne pieniądze w kategorii gamingowych klawiszy.

12.5.2021

Sprawdza się w domu Mamy, udało się ustawić statyczny kolor biały, co dla seniora ma znaczenie i poprawia komfort pracy z pctem :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności