logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Corsair K55 RGB PRO (CH9226765NA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Corsair K55 RGB PRO (CH9226765NA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Corsair K55 RGB PRO (CH9226765NA) liczba opinii klientów wynosi 66, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.7.2021

po tygodniu użytkowania muszę w pełni polecić ten fantastyczny produkt jak i pochwalić realizację obsługę w salonie x-com :) Szukałem w miarę taniej membranówki, która koniecznie musiała dla mnie posiadać osobne przyciski do regulowania głośności i pauzowania wideo, razem z wielokolorowym RGB i wybór corsaira okazał się strzałem w dziesiątkę, klawiatura jest dużo cichsza niż posiadana przeze mnie wcześniej Rhod 420 ze znacznie niższej półki i prezentuje się naprawdę przepięknie, oferując piękne podświetlenie i mega wygodną podkładkę na nadgarstki, plus jak zwykle muszę zaznaczyć jak cudowni dla klienta są ludzie w x-kom i gdy przyszedłem kupić klawiaturę przypomniało mi się,że dostałem parę miesięcy temu kod rabatowy, który niefortunnie niedługo przed zakupem klawiatury stracił ważność, aczkolwiek gość z obsługi zwyczajnie po ludzku nabił mi mniejszy rabacik, żebym się nie rozczarował :) kupujcie w x-kom bo nie ma miejsca o takiej tematyce gdzie klient może się czuć bezpieczniej niż tu, super kadra i polityka zapewniają jak największe zadowolenie klienta, a wracając do klawiatury to jest idealna, a jedna gwiazdka poleciała, bo RGB mogło by być dla mnie delikatnie mocniejsze i oferować więcej kolorów ale to już takie moje zboczenie, poza tym polecam!!
jeszcze

28.2.2022

Bardzo fajna klawiatura. Co mnie zdziwiło to to że jest bardzo cicha przez co przyjemniej się gra, czy pracuje. W aplikacji do tej klawki jest wiele możliwości do ustawienia sposobu jak ma się podświetlać, w jaki sposób, na jaki kolor itp. , można pod dany przycisk sobie coś zbindwać (tekst, audio itp.). Program kompatybilny z Voicemodem, mi niestety voicemod nie działa. Jedynym minusem A może plusem są dodatkowe przyciski po lewej stronie klawki, minus to że mylą się z innymi, ja np. Nie patrzę na klawiaturę jak coś robię I np. Jak chce kliknąć CNTR to przez przypadek klikam dodatkowy przycisk bo byłem przyzwyczajony ze CNTR jest na samym końcu klawki, podobnie z shift czy esc,ale jest to do przyzwyczajenia. Używam klawki od około tygodnia I zaczynam się do tego przyzwyczajać. I chciałbym dodać ze do tych przycisków dodatkowych jest oddzielny program. Ten program co pisałem powyżej to wystarczy wpisać w google nazwę klawki + "program", I w tym programie jest gdzieś napisana chyba nazwa do oddzielnego programu na te przyciski, a są tam fajne funkcje (spotify, biblioteka sound effectow I piosenek itp.)Podsumowując polecam, nie droga, a bardzo imponująca.
jeszcze

Zamówiłem jak była przeceniona na 199zł i w tej cenie klawiatura jest ekstra. Jest to wersja membranowa - dla mnie najlepsza, testowałem wiele mechaników i żaden nie spełnił jakoś pokładanych w nich nadziei że o kulturze pracy nie wspomnę. Membrany w tym modelu są wystarczająco precyzyjne, działają bardzo fajnie, skok jest odpowiedni no i cichutko pracują a nie klekoczą non stop. Szczególnie jak się sporo też pisze i robi to szybko to mechaniczna jest strasznie hałaśliwa. Ta ma też dobre podparcie dłoni, przyciski multimedialne, podświetlenie RGB i jeszcze plus dla mnie - odporność na zalanie klawiatury. Bardzo dobra generalnie moim zdaniem. Polecam serdecznie.

28.12.2021

przyjemny skok klawiszy, nie za wysoki ale wyraźny, subtelny wygląd, klawisze maja spore przerwy miedzy sobą przez co nie pudłujesz, strefowe podświetlenie klawiszy, ustawiłem litery na niebiesko a num pad na czerwono, dobrze wygląda z moją myszką która podświetlona jest na czerwono i leży zazwyczaj obok num pada, pierdoła ale cieszy przydało by się podświetlenie klawiszy multimedialnych, bardzo miłe wrażenie podczas pisania, cena adekwatna do tego co dostajeszpolecam,

4.11.2021

Klawiaturka fajna.Duże możliwści jeżeli hodzi o kolorki i intensywność świecenia.Na klawiaturze si bardzo dobrze pisze, szybko przyzwczaja. Dolna część doczepialna mogłaby się lepij trzymać ale dopóki nie będziemy podnosić klawiatury zblatu to tego nie zauważymy. Jest funkjonalna i jest eż mapowanie dodatkowych przycisków. Ja nie zauważyłem większych wad któreby mi przeszkadzały.

18.1.2022

Klawiatura spoko. Dość ciche kliknięcia, regulowane podświetlenie, które nie podświetla klawiszy multimedialnych. Jest dość duża. Mankamentem być może tylko w moim przypadku jest to, że niekiedy zaraz po uruchomieniu systemu nie działa. Dopiero po jakimś czasie można jej używać. Nie jest to bardzo częste zjawisko ale jednak.

26.11.2021

Jak na tę cenę jest to bardzo dobra klawiatura, jednak osoby przyzwyczajone do niższych klawiatur mogą mieć problem z tym, że nie łapie się kliknięcie, gdy nadusi się lżej klawisz. Poza tym nie można dowolnie ustawić wysokości, ze złożonymi nóżkami jest dla mnie ciutkę za nisko, a z rozłożonymi o ciutkę za wysoko

14.5.2022

Spoko klawiatura, programowalne przyciski robią robote jednak do przestrzeni pomiędzy innymi klawiszami trzeba sie przyzwyczaić ale robią robotę, Opcje customizacji podświetlenia mnie zawiodły , jest strefowe i nie ma zbyt wielu opcji , kupiłem K70 o tam jest o wiele lepsze i więcej opcji .

2.2.2022

Klawiature posiadam od roku. Nic się nie psuje.Kiedys używałem tylko mechaniczne klawiatury ponieważ słyszałem o żywotności przycisków.Jednak jest inaczej wszystkie moje mojeiatury psuly sie w zawrotnym tempie. Membranowe to moje ulubione kklawiatury i moge serdecznie polecić każdemu!

17.5.2022

Klawiatura technicznie sprawna. Czasem głupieje software i klawiatura przychodzi w stan fabryczny (jeśli chodzi o kolory) i trzeba resetować program od producenta. Klawisze z lewej bardziej wnerwiają niż pomagają ale to raczej kwestia przyzwyczajenia

7.7.2022

kupiona po uszkodzeniu corsair'a k55 [starszy model]; idealna podkładka na nadgarski; stosunkowo cicha; iCue [soft do niej] jest genialny i daje ogrom funkcji personalizacji nie tylko oświetlenia ale przede wszystkim przypisań klawiszy g1-g6

13.9.2021

Bardzo dobra klawiatura Polecam każdemu kto szuka taniej a dobrej klawiatury z podświetleniem wraz z podkładką pod ręce + Też dla ekipy xkomu za szybkość wysyłki pomimo że kupowałem o później porze a klawiatura była następnego dnia u mnie

18.1.2022

Budżetowa klawiatura membranowa. Na początku może być ciężko przyzwyczaić się do 6 dodatkowych przycisków z boku. Podświetlenie jest sterowane w 5 strefach przez co płynne przejścia nie wyglądają zbyt estetycznie.

27.1.2022

Klawiaturę posiadam od kilku miesięcy i jak na ten czas nie miałem z nią żadnych problemów j ktoś szuka dobrej klawiatury w dość ograniczonym budżeciem .wydaje się być dobrym wyborem

15.7.2022

Klawiatura bardzo dobrze służy, wygodna i niezawodna, jednak u mnie jej sterowniki gryzą się z jakimiś innymi i czasami nie działają mi klawisze funkcyjne i makra.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności