logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie esperanza Gogle VR dla smartfonów 3.5"-6 (EMV300). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu esperanza Gogle VR dla smartfonów 3.5"-6 (EMV300).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu esperanza Gogle VR dla smartfonów 3.5"-6 (EMV300) liczba opinii klientów wynosi 42, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 2.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 3.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.7.2018

Jakość wykonania googli, jak i samych soczewek zostawia nieco do życzenia, ale w tej cenie nie można się spodziewać cudów. Używany z Lg G4 (5,5"), normalnie się mieści, jednak przy choćby Xiaomi Redmi 3 Pro, uchwyt chwyta za telefon a włącznik, co sprawiało pewne problemy, ale można to obejść podkładając pod niego choćby kawałek papieru. Ogólnie rzecz ujmując, jestem zadowolony z tego zakupu i jako budżetowy sprzęt do sprawdzenia "czym jest to całe VR" polecam .

21.4.2018

Nie mam porównania do zwykłego cardboarda z tektury ale podejrzewam że ta opcja jest zdecydowanie lepsza. Jak dla mnie lepiej dołozyć te 10 zł i mieć coś "lepszego", jednak nadal potraktować to jako sposób sprawdzenia jak VR działa i potem np. zainwestować w jakieś gogle z wyższej półki, przede wszsytkim z lepszymi soczewkami. Nie wiem czego ludzie oczekują za tę cenę. Produkt co prawda ma parę wad, niemniej jednak na początek przygody z VR polecam.

24.2.2021

Chciałem zobaczyć jak mniej więcej prezentuje się VR ponieważ nie miałem nigdy z tym do czynienia. Przy bardzo niskiej cenie zakupu mi się to udało, niestety jest bardzo mało bezpłatnych aplikacji i szybko się nudzą, ale przekonałem się, po zakupie tych gogli, że warto zainwestować w VR do komputera.

11.1.2021

Do domowych zastosowań lub do rozpoczęcia przygody z okularami VR całkiem OK. Nie spodziewajcie się jednak rewelacji jeśli chodzi o jakość. Zakupu (za grosze) nie żałuję.

6.10.2020

Całkiem spoko zabawka - za tą ceną sporo frajdy z oglądania filmów 3d. Można też się podpiąć smartfonem z aplikacją do komputera i pograć w symulator lotu.

13.7.2019

Jak na tę cenę gogle są naprawdę niezłe, chociaż oczywiście różnice z doświadczenia płynącego z używania ich oraz droższych sprzętów są spore.

5.7.2018

Jakość adekwatna do ceny - stopień wyżej nad goglami kartonowymi. Jako ciekawostka ok.

26.6.2020

Sprawdzają się. Polecam kategorie VR na aplikacji Pornhub ( ͡° ͜ʖ ͡°)

27.1.2021

Cena adekwatna do wykonania, ale warto spróbować.

12.4.2018

Da się ich używać, cena odpowiada jakości.
Warunki usługiPolityka prywatności