logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Grabie do liści 135591. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Grabie do liści 135591.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Grabie do liści 135591 liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.11.2020

Mam kilka modeli grabi fiskars i zdecydowanie warto dopłacić, zupełnie inaczej się grabi niż takimi za 20zł. Jakość wykonania pierwsza klasa, można zagrabić sporą powierzchnię w krótkim czasie. Aczkolwiek jeżeli miałbym wybrać to grabienia takich suchych liści lepszy model xact xxl, ten model jest dość ciężki przynajmniej z tym kijem i w porównaniu do xact xxl.

22.3.2019

Wyglądający bardzo solidnie jesionowy trzonek. Na to liczyłem i to otrzymałem. Trochę szkoda, że pokryty lakierem (wolałbym surowy żeby pokryć np. olejem lnianym) ale to takie moje subiektywne preferencje. Poza tym same grabie wykonane z lepszego plastiku niż przeciętna marketówka. Wygląda, że długo posłużą.

22.11.2017

Zamówione produkty spełniają moje wymagania.

16.3.2014

produkt b.dobrej jakości,polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności