logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Flo Siewnik 12L. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Flo Siewnik 12L.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Flo Siewnik 12L liczba opinii klientów wynosi 337, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 337, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.5.2020

Mialem pewne obawy co do tego zakupu ale nie zawiodlem sie ani troche. Rozsiewacz jest podobny do innych ktore kosztuja nawet 3x mniej. Maja one zle opinie wiec zdecydowalem sie na ten , sporo drozszy ale posiadajacy dobre opinie. Opinie wygraly! Same zalety:- dobry trwaly plastik mim to lekki sprzet- metalowa mocna raczka a nie jak w niektorych plastykowa - kolka mimo malego bieznika poruszaja waleczek bez problemu- kolka plastikowe osadzone na metalowym precie - w srodku jest walec z plastikowymi mocnymi skrzyselkami ktore miela i wymuszaja wypadanie nawozu, walek ten jest przykryty plastikowa oslona dzieki czemu walek sie nie zapycha ,wiele podobnym maszynek ma inne rozwiazanie co powoduje zapychanie albo wcale nie rozsiewaja - regulacja ilosci wypadania nawozu mimo prostego mechanizmu dziala rewelacyjnie i niezawodnie, bardzo sie przydaje Mam nadzie ze komus sie przyda moj moze przydlugi opis bo ja na taki nigdzie nie natrafilem mimo usilnych poszukiwan POLECAM !!!
jeszcze

8.6.2020

popieram wcześniejsze opinie, sprzęt wygląda i jest zrobiony solidnie.Prosty montaż w 5 minut i sprzęt gotowy do działania. sprzęt co prawda nie jest tani ale w końcu coś, co powinno posłużyć więcej niż na jedno sianie,trzeba pamiętać by nie zawracać nim kółek w miejscu (nie ma tu żadnego oczywiście mechanizmu różnicowego) oraz w moim przypadku przy pierwszym użyciu trafił się zbrylony nawóz przez co odłamał się kawałek plastiku na łopatce wałka który nagarnia nawóz. Żaden to minus ale trzeba uważać co się sypie bo mimo że to mocny plastik to napęd przez kółka jest o tyle mocny że prędzej połamiemy łopatkę niż zablokuje kółko,na sianie nawozu na trawę wystarczy w zupełności ustawienie na 4,5 rzuca już za gęsto.generalnie jeden z nielicznych produktów który mimo wszystko wart swojej ceny.
jeszcze

28.5.2021

Budowa sprzętu pozwala ziarenkom wpadać pomiędzy elementy siewnika i nie pozwal niektórym stamt ąd swobodnie wypaść. Zatem po użyciu nawou o dość twardym granulacie, bałam się przesuwać nastawiacz grubości sita, aby nie połamać plastikowych elementów (czytałam, że tak właśnie się zdarza). Więc nic na siłę - rozkręciłam sprzęt, zakleszczone ziarenka wypdły, skręciłam i jest ok. Rozsiewa dobrze (nie testowałam na drobnych oczkach dla zawartości typu trawa, piasek), jedynie na większych - granulatach. Ogólnie nie żałuję. Tylko - delikatnie, zwłaszcza przy ustawianiu nowej grubości ziaren.

12.5.2021

Siewnik bardzo dobry zarówno do wysiewu nasion jak i odżywiania nawozami. Dobrze dawkuje granulację, dobry zakres regulacji wysypywanego materiału. Bardzo solidnie wykonany z dobrego materiału. Po prostu porządny sprzęt, za który warto zapłacić trochę więcej i cieszyć się używając go podczas prac ogrodowych. Polecam wszystkim niezdecydowanym czy kupić ten chiński za 40 zł który za chwilę przestanie działać i się rozpadnie, czy ten porządny Firmy "Nac" z którego będziemy długo zadowoleni. Więc na pewno i zdecydowanie polecam ten drugi.

28.5.2022

I po co mi to było... Trochę ciężko tym jeździć po wąskich grządkach. Takie sprzęty chodzą na ruskich stronach. Mam wątpliwości co do polskości produktu (nie ma info od producenta). W przypadku grządek, "boczna nóżka" do pomiaru odległości przeszkadza i ogólnie ciężko się prowadzi po nierównościach. Zamiast zwykłych nakrętek mogli dać motylki do wywalania tego. ładny "motorek" ale w moim przypadku więcej kłopotu niż pożytku.

23.6.2021

Żona była początkowo sceptycznie nastawiona do zakupu. Jednak już po pierwszym użyciu szybko się przekonała. Sieje równo. Jednak przy ustawieniu na środek dla nas za rzadko (porównuję z gęstością wysiewu trawy przez zawodowego ogrodnika). Dlatego ustawiamy na prawie pełne otwarcie (7). Zaletą zastosowania rozsiewacza jest brak wpływu powiewów wiatru na rozrzut. Do nawozów ani piasku jeszcze nie używałem.

23.5.2022

Kupiłem ten konkretny siewnik bo miał dobre opinie jeśli chodzi o wysiew trawy. I się zawiodłem. Zatkał się tak samo jak wszystkie inne tego typu siewniki. Także dziwie się poprzednim opiniom, które go zachwalały. Ostatecznie wysiałem ręcznie. Natomiast jeśli chodzi o nawóz - tu sprawdza się idealnie. Nie zatyka się, rowno rozsypuje. Robi to co powinien.

25.5.2020

Mało stabilny. Rozsiewacz podczas uzupełniania nawozu bardzo łatwo się przewraca, regulator średnicy jest plastikowy i pomimo metalowej rączki do regulacji gdy się zablokują jakieś większe kulki nawozu w regulatorze podczas zmiany średnicy potrafi się wyginac zamiast zmienić rozmiar...ale jak za tę cenę uważam mimo wszystko że produkt dobrej jakości

29.5.2020

Siewnik sprawdza się zarówno w siewie trawy jak i nawozów. Nie blokuje się i ma regularny wysiew. Produkt solidnie wykonany chociaż mocowanie kółek mogłoby być nieco lepsze. Cena dosyć wysoka lecz jeśli ktoś kupuje to na dłuższe użytkowanie to warto zainwestować bo z pewnością nie jest to produkt na jeden sezon.

24.6.2022

Siewnik sprawdził się doskonale. Tworzywo dobrej jakości. Wreszcie trawa będzie równo rosła. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Dziwię się że tak długo zwlekałam z zakupem ponieważ jest bardzo pomocny. Polecam wszystkim którzy dbają o swoje trawniki!

19.5.2022

Do siania trawy słaby.przycinają się nasiona i trzeba jeźdźić kilka razy.do nawozów się nadaje ale trzeba uważać na ustawienie pozycji otwarcia siewnika.trawe siałem na 8 pozycji a nawóz najlepiej schodził na5 pozycji.moja ocena to czwórka.

6.1.2022

Do trawy może i jest, ale co do soli to raczej nie, a już napewno nie do drogowej bo się chaczy podczas jazdy, trzeba się bawić przód tył raz po raz dać wstrząsu, wygląda na to iż sól drogowa jest za gruba, ale i tak dam 5* bo robi robotę.

15.5.2022

Siewnik adekwatny wykonaniem do ceny. Do nawozów granulowanych sprawdza się idealnie, ale wysianie nasion lekkich jak trawa nie ma sensu. Zmieszałem nasiona z piaskiem i była zauważalna poprawa. + jakość/cena - nie wysiewa lekkich nasion

3.5.2022

Nie mam porównania z innymi siewnikami, ale czytając złe opinie tych tańszych zdecydowałam się na ten. Jestem bardzo zadowolona, siałam trawę i rzeczywiście tak jak ustawiłam tak leciało. Dla mnie super, pełen profesjonalizm.

7.4.2021

Dobry siewnik, dość masywny. Solidnie wykonany. Sieje tylko na szerokosc kół ale nie ma się tu co popsuć w porównaniu z tymi żyłkowymi które rozrzucają na większa powierzchnie. ( taki wytrzymał jedno sianie nawozu)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności