logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Gardena L 00432-20. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Gardena L 00432-20.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Gardena L 00432-20 liczba opinii klientów wynosi 236, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 168, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 68, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.4.2021

Trzeba go sobie zmontować ,ale idzie to bardzo sprawnie ,wszystkie części są spasowane dokładnie,jest lekki nie sprawia kłopotu przy rozsiewie nasion a do tego go używałem ,efekt rozsiania dopiero zobaczę po wzroście ,dzięki podpórce stabilnie stoi na swoim miejscu ,można go też zawiesić na ścianie ,wygląda na solidną konstrukcję jak większość sprzętu tej firmy !!!

28.6.2021

Siewnik rewelacja. Wykonany z bardzo dobrego materiału. Łatwy do złożenia. Nawóz do trawy rozsiewa równiutko zachowując gramaturę na m2 zalecaną przez producenta. Przed rozsianiem nawozu sprawdziliśmy wcześniej zalecenia ustawienia stopnia na stronie Gardeny. Urządzenie lekkie. Proste w obsłudze. Polecam.

25.6.2019

Siewnik wydaje mi się lepszy od tego który miałem wcześniej - Gardena Classic 300 10L 430. Bardziej stabilny. Na razie dobrze działa mechanizm start-stop (pytanie jak będzie działał po dłuższym okresie użytkowania). Duże koła bardzo dobrze spisują się na trawie. Nawóz sypie się równomiernie.

2.9.2019

Łatwy w montażu, dobrze wykonany, prosty siewnik. Zastąpił u mnie większy, z rozrzutnikiem, w którym rozsypała się plastikowa przekładnia. Tutaj raczej nie spodziewam się awarii. Dodatkowo sprzęt jest lekki, co umożliwia powieszenie go na ścianie na czas gdy nie jest używany.

1.6.2020

Rewelacja. Bardzo solidne i dobrze spasowane materiały. Poza tym pracuje elegancko. Mam do nawiezienia ok. 500 m2, ustawiłem regulację na 3 i u mnie ta ilość dała ok. 20 kg nawozu na całość, czyli tyle ile zalecił mi ogrodnik. Sypie pięknie i równo. Gorąco polecam.

15.7.2020

Po pierwszym dniu użytkowania sprawił się bardzo dobrze, obawiałem się ale niepotrzebnie zobaczymy jak to będzie z trwałością w dłuższym okresie, prosta obsługa, trzeba tylko wyczuć dawkowanie w zależności co się sieje.Polecam jak najbardziej !!!

30.9.2020

Żaden inny... tylko gardena. 'Przesiadłem' się z siewnika 'Wolf Garten'. To jak przesiadka z 'malucha' na mercedesa. Gardena bardzo dobrze reaguje na regulację wielkości nawozu/ziarna i równomiernie 'rozrzuca' produkt. Poprzednik - tragedia.

20.5.2021

Dobry ale ma wady - czasami mam wrazenie ze sie zapycha - na pewno lepiej sypie jak jest pelny jak jest mniej chyba jest mniejszy nacisk i przez to czesciej sie zacina i nie leci rownomiernie. Tak czy siak na dzialke 1000m starczy.

8.8.2018

DZIĘKI POGODZIE NIE UŻYWAŁEM, JEDYNIE USTAWIAŁEM WYSYP. WYGLĄDA SOLIDNIE, REGULACJA WYSYPU PROSTA I WYGLĄDA NA SKUTECZNĄ. FUNKCJA SPOPU POMYSŁOWA ALE OBAWIAMSIĘ ŻE PRZY DUŻYCH ROZMIARACH NAWOZU MOŻE SIĘ BLOKOWAĆ. ZOBACZYMY.

26.6.2019

Solidnie wykonany, lekko się prowadzi, posiada blokadę dzięki czemu nawóz sypie się tylko wtedy kiedy chcemy, a nie przez cały czas. Miałam starszą wersję z pojedynczą rączką i ten siewnik jest o niebo lepszy. Polecam.

6.7.2021

Wymaga precyzji przy prowadzeniu - kolejne ślady muszą zachodzić na siebie. Poza tym zapewnia równomierny rozrzut nawozu bez rozrzucania na kostkę (po niektórych nawozach zostaje rdzawy ślad).

27.5.2021

Solidne wykonanie. Łatwo się składa. Pojemnik wystarcza na ok 12 kg nawozu do trawy. Stopka trochę za krótka bo po postawieniu siewnik przechyla się do przodu. Latwy do czyszcenia

2.4.2021

Jak na Gardenę to myślałem że jakość będzie trochę lepsza, rączka aluminiowa brudzi ręce podczas pracy, a po zamknięciu siewnika gubi granulat do nawozu, ale ogólnie produkt OK

29.7.2020

Super siewnik do trawy i nawozu. Ja siałem trawę ładnie i równo posiane nie doświadczyłem żadnego zapychania się. Zasiałem 1200m2 trawnika teraz posłuży do nawozu.

29.10.2019

Bardzo przyspiesza pracę. Do tego solidny i dokładny. Możliwość zmiany ilości sianego materiału oraz blokada jego rozsypywania się za pomocą rączki na duży plus.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności