logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Funkybox Pojemnik Na Chusteczki Grey Swan. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Funkybox Pojemnik Na Chusteczki Grey Swan.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Funkybox Pojemnik Na Chusteczki Grey Swan liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.7.2020

Niestety poza tym ze pudełko jest ładne nie spełnia swojej głównej funkcji. Zamiast ułatwiać to utrudnia, ponieważ mokre chusteczki (waterwipes i cheeky panda) nie chcą z niego wyjsc. Próbowaliśmy naprawdę wielu sposobów jednak nic z tego nie wyniklo. Bardzo się zawiodłam, najdroższy kawałek plastiku w moim zyciu?

7.12.2021

Niestety pudełko po za tym że ładnie wygląda nie spełnia swojej funkcji. Ciężko jest wyciągnąć z niego mokre chusteczki. Jego cena nie jest adekwatna do używalności. Trochę żałuję że pokusiłam się na jego zakup. Po 2 miesiącach użytkowania wylądował na dnie szafy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności