logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Skip Hop Pojemnik Na Mokre Chusteczki Swipes Light Teal. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Skip Hop Pojemnik Na Mokre Chusteczki Swipes Light Teal.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Skip Hop Pojemnik Na Mokre Chusteczki Swipes Light Teal liczba opinii klientów wynosi 8, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.6.2019

Bardzo ładny pojemnik, komfortowy, użyteczny, dzięki niemu nie muszę przeszukiwać całej torby, żeby znaleźć chusteczki :) Chusteczki faktycznie nie wysychają, ale nie wiem jak w przypadku wodnych chusteczek, ponieważ na opakowaniu jest info., że nie nadają się do pojemnika. Druga rzecz, z info. na opakowaniu, pojemnik mieści 25 szt. chusteczek, co mnie na początku poirytowało, ale 25 szt na dobę to zdecydowanie wystarczająca ilość :) Pojemnik mam dopiero od 2 dni, więc o jego zużyciu, zmianie koloru pod wpływem warunków atmosfer. nic nie napiszę. Póki co baaaaardzo mi odpowiada, fajny pomysł na prezent :)

27.3.2018

Właśnie takiego pojemnika szukałam. Idealnie mieści się w nim opakowanie 30szt. nawilżanych chusteczek. Gadżet, który znajdzie zastosowanie nie tylko przy dziecięcym wózku, ale również przy plecaku na wycieczce szkolnej. Dzięki temu opakowaniu chusteczki tak szybko nie wyschną. POLECAM

10.10.2019

Lekki pojemnik, bardzo szczelny. Ja wkładam zazwyczaj ok 25 szt chusteczek. Łatwo się go uzupełnia. Można zaczepić do torby, wózka albo do plecaka przedszkolaka. Świetna jakość Polecam!

13.12.2017

Bardzo fajne pudełko na chusteczki. Dozownik porządnie wykonamy. Chusteczki fajnie sie wyciąga x pudełka

13.7.2018

Pudełko super ale za tą cenę można kupić lepsze i w tańszej cenie.Cena zbyt wysoka .

19.10.2017

Super produkt, ładny design, z czystym sumieniem mogę polecić.

9.8.2018

5,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności