logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Geko VX895. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Geko VX895.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Geko VX895 liczba opinii klientów wynosi 41, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 41, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.8.2020

Całkiem niezła kosa, przynajmniej jak się ją uda już złożyć i uruchomić. Produkt posiada też błędy konstrukcyjne. Śruby słabo zabezpieczone przed odkręcaniem podczas pracy. Obejma mocowana od góry na śruby wkręcane od dołu! Dostarczona instrukcja obejmowała jedynie przepisy BHP. Zapomniano o instrukcji montażu i uruchomienia. Nie wszystko jest oczywiste, jeśli dla kogoś to pierwsza kosa spalinowa. Na szczęście jest internet. Konstrukcja stabilna, 3 małe koło zupełnie niepotrzebne, przeszkadza i wręcz uniemożliwia pracę w nierównym terenie. Osłona nie powinna być elastyczna, mocowana na 2 małe śrubki. Powoduje to jej przesuwanie i możliwość kontaktu z narzędziem pracy, oraz łatwej deformacji czy uszkodzenia.Teoretycznie w zestawie jest żyłka, dysk do trawy i piła. Dostałem 2 piły i 2 żyłki. Miałem też konieczność składania reklamacji, na pękniętą płytę mocującą silnik do konstrukcji. Reklamacja została uznana. Płytę wymieniono na nową. Silnik na tyle mocny, że obsługa piły jest łatwa. Drzewka i krzewy do 10cm średnicy ścinane bez problemu.
jeszcze

12.7.2021

kosa naprawdę mocna, lekka, łatwa w montażu i w obsłudze, oczywiście to chinczyk więc jakość słaba i zawsze trzeba coś po nich poprawic ale w moim przypadku były to drobiazgi poza tym robi robotę 5 arów z trawa po kolana w jakies 30 min na lajcie ze szluga w mordzie, polecam montaż osłony daleko od głowicy aby żyłka była nieco dłuższa i można kosić spore powierzchnie, za te pieniądze śmiało polecam

17.8.2021

Kosa sama w sobie jest ok. Liczyłem jednak, że lepiej będzie się sprawdzać na wybojach. Kosa raczej nadaje się do równych terenów, bo na kretowiskach to koła stawiają bardzo duży opór. Niestety myślałem, że sobie ułatwię życie, a wyszło na to, że nic nie zastąpi kosy na szelkach.

1.9.2021

Urządzenie sprawdza się na trawniku. Gorzej jest z koszeniem wysokiej trawy lub pokrzyw. Kosi, ale szerokość koszenia powoduje, że postępy są niewielkie. Niewątpliwą zaletą jest to, że nie trzeba nosić urządzenia. Brak jest porządnej instrukcji obsługi.

2.7.2020

Generalnie wszystko OK. Prosta konstrukcja bez udziwnień. Części pasują bez problemów.Marna instrukcja a to co jest w zestawie to jakaś improwizacja.

16.6.2022

Jako kosa to średnio trochę, zwykła praktyczniejsza ale tej nie trzeba dźwigać, ja używam głównie pod końcówkę od glebogryzarki wtedy robi robote.

9.12.2021

Kosiarka super nawet dla kobiety. Dała radę mojej trawie do kolan,dziurom i kretowiskom, choć nieźle się przy tym zmachałam

20.6.2022

Super maszyna , bardzo łatwo ją uruchomić. Na miękkim terenie trudno ją prowadzić a jeszcze gorzej pod małą górkę

5.5.2022

Wykonanie estetyczne i solidne. Uruchomienie bez problemowo pracuje równo i płynnie wchodzi na obroty. Polecam

13.5.2022

Po wymianie głowicy i odpowiedniej regulacji osłony jestem bardzo zadowolony.

25.7.2021

Sprzęt Ok ale instrukcja łup dlatego zrobię filmik z montażu na YouTube

8.7.2022

Kosa ok, ale koszenie idzie szybciej kosą spalinową ręczną

21.5.2021

Wszystko ok. zgodna z opisem,poręczna i lekka

10.7.2022

Dobra relacja cena-jakosc. Polecam

27.7.2020

Prawdziwy demon, idzie jak burza!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności