logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Xenon 210 Czarna (NMG0904). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Xenon 210 Czarna (NMG0904).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Xenon 210 Czarna (NMG0904) liczba opinii klientów wynosi 63, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.4.2018

Naprawdę bardzo dobra mysz! Czułość, możliwość programowania przycisków, ich ergonomia przedstawiają naprawdę wysoki poziom. Szukałem sporej myszy i taką właśnie otrzymałem. Wygodnie leży w dłoni, jest odpowiednio wysoka. Czujnik nie rwie, nie "chodzi". Podświetlenie można wyłączyć, jak i ustawić na wiele różnych sposobów. Jedynym minusem mogłby być brak ogumienia, gdyby to przeszkadzało, ale materiał, z którego wykonano mysz jakimś cudem nie ślizga się w dłoni. W dwóch słowach: bardzo warto!

8.7.2018

Kupiłem tego gryzonia do swojego laptopa ale niestety odczuwam pewien dyskomfort w trakcie użytkowania. Wypustka z diodami sygnalizującymi czułość myszy uwiera mnie w kciuk. Mam dość duże dłonie więc nie jest to wina złego wyprofilowania ale z pewnością mysz nie nadaje się dla osób o dużych dłoniach.

2.2.2021

trochę za lekka jak na mój gust, ale po przyzwyczajeniu się całkiem dobrze mi się z nią współpracuje przy grach typu MOBA albo Doom'ie 2016. Tylko, że DOOM niekoniecznie jest wyznacznikiem tego, jak będzie się zachowywać przy bardzo precyzyjnym celowaniu w FPS'ach.

2.10.2017

Polecam, bardzo dobre wykonanie, świetnie leży w dłoni, dobrze radzi sobie w grach! Świetne oprogramowanie do zaprogramowania myszki i wbudowana pamięć! zapisane stawienia działają na każdym komputerze do którego podłączymy myszkę!

21.9.2020

Mocno przeciętna, na plus muszę dać jej to, że ma własne oprogramowanie do zmiany funkcjonalności klawiszy, niestety jeśli szukasz czegoś z niższej polki po korzystaniu z myszek wyższej klasy to można mocno odczuć róznice

28.1.2022

Duża mysz, szeroka, dość wygodna. Przyzwoita jakość materiałów (zwłaszcza w tej cenie). Przyciski pod kciukiem mogłyby być lepej rozmieszczone. Niestety - bardzo sztywny kabel.

7.11.2020

Niezła myszka, posiadam od 3 lat. Nie nadaje się raczej do fpsów, oprogramowanie jest trochę dziwne. Po tak długim czasie używania scroll zaczął się zacinać.

27.8.2018

wszystko jest jak najbardziej okej z myszką. dokładna i precyzyjna, bardzo fajnie wygląda. idealna do grania! polecam serdecznie wszystkim, warto kupić

19.12.2018

Myszka spełnia oczekiwania. Nadaje się dla zaawansowanego gracza chociaż jest wymagajaca jesli chodzi o podłoże. Ale za tą cenę produkt bardzo dobry

15.9.2017

Mysz całkiem się spisuje ale do FPSów gdzie trzeba szybko machać myszką to gubi sygnał ale wiecej DPI lub CPI i można śmigać

6.5.2019

myszka słaba nie polecam przycisk lewy i prawy zaczął słabo działać a teraz da się kliknąć tylko w róg ,,klawisza''

18.9.2019

Niespodziewanie, mysz okazała się całkiem trafionym prezentem, po roku użytkowania dalej nie uległa awarii

9.11.2020

Dobra myszka, można modyfikować przyciski makro oraz podświetlenie. Trochę źle leży w dłoni (mam sporawą)

3.12.2020

Boczny guzik na kciuk trzeba wciskać pod specyficznym kątem aby załapał. Jednak generalnie dobra mysz

26.8.2018

polecam mysz bo jest idealna do gier fps regurowanie dpi i podsietlenia jest bardzo fajne

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności