logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hecht 1848. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hecht 1848.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hecht 1848 liczba opinii klientów wynosi 102, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 85, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.4.2020

Działa, jest moc. 1800W i 50 cm robi różnicę. Wygodne prowadzenie, kosz błyskawicznie sie zapełnia, ale to normalne. Bez kosza zostanie więcej ziemi w ogrodzie, ale pewnie ręce zabolą od grabienia mchu i starej trawy, wiec wolę opcję z parkowaniem co 5 minut. Właśnie dlatego w domowych ogrodach do 1000 m2 spalinowy wertykulator z koszem się nie sprawdzi, o ile to nie traktorek. Po złożeniu rączki niewiele miejsca zajmuje. Dobrze przemyślane złącze zasilania, nie wyrywa wtyczki przy każdym obrocie wokół własnej osi :)

8.5.2018

Sprzęt rewelacyjny. Jestem po pierwszej wertykulacji i mam same pozytywne spostrzeżenia. Duża moc, szeroki zakres działania, łatwość montażu i obsługi. Jedyna wada to kabel, ale przy częstotliwości stosowania około 2 razy na sezon, można przeboleć zakładając, że cena elektrycznego jest o wiele niższa od spalinowego. W zestawie wszystko co potrzebne, maszyna z dwoma wałkami.

24.5.2019

Dzisiaj po raz pierwszy została użyta. Bez problemu udało się ją złożyć, solidne mocowania rurek (plus dla HECHT), mocowanie kosza niespecjalnie poręczne, ale idzie przeżyć. Sama maszyna mocna, drze trawnik solidnie, dość głośna, lecz to nie przeszkadza. Całość wygląda porządnie i mam nadzieję, że posłuży trochę czasu. Polecam zakup tego modelu.

31.3.2019

Wertykulator Hecht 1848 użyłem dopiero jeden raz, na powierzchni 100 m2. Jest lekki, nie na tyle jednak by przeszkadzało w pracy. Na razie działa bez zarzutu, ale trudno na tej podstawie sądzić o trwałości sprzętu. Jest jakiś problem z wrzucaniem do kosza, który może jakoś rozwiążę przy kolejnej pracy.

13.5.2020

Wertykulator sprawdził się podczas pierwszej pracy, duża moc, dobrze zbiera do kosza, duża szerokość w węższych miejscach przeszkadza ale na duże powierzchnie jak najbardziej ok. W porównaniu do wcześniejszego Alko na razie prezentuje się lepiej, zobaczymy jak będzie po dłuższej eksploatacji ......

28.3.2019

Fajny sprzęt i wydaje się być trwały. Generowany hałas nie jest denerwujący. Sam przód mógłby być cięższy, bo przy pełnym koszu się przechyla do tyłu i wtedy noże ledwo muskają trawnik. Dla porównania sprzęt z marketu na "O" rozsypał na pierwszych 5-ciu metrach mojego trawnika.

16.4.2021

Części identyczne jak u innych marek, prawdopodobnie z jednej fabryki w Chinach. Pierwsze użycie bez zarzutu, mam nadzieję że silnik 1800 w nie spali m isię, jak w dwóch poprzednich( Alister i NAC ) po 2 sezonach ,czyli 4 użyciach.

22.4.2019

Bardzo dobrze jakościowo wykonany sprzęt. Mocny. Bardzo dobrze zbiera wysuszoną trawę, wypełniając większą część pojemnika. Poprzedni aerator innej firmy, rozsypywał trawę wszędzie tylko nie do kosza :). Polecam przedmiot.

1.5.2019

Polecam do przydomowych ogrodów, dobrze odświeża trawnik po zimie. Przy dużych powierzchniach lub przy mocno zaniedbanych trawnikach pracę z urządzeniem trzeba rozłożyć na raty z powodu przegrzewania się silnika.

22.3.2019

Moge spokojnie polecic? dotychczas godziny spedzone w ogrodku z grabkamiw reku na i tak mało efektywnej pracy teraz bez problemu nadrabiam tym urzadzeniem i mam nadzieje ze wkrotce ujrze tego efekty pozdrawiam?

26.4.2020

Bardzo dobrze wykonany. Prosty w obsłudze, wertykulator swietnie działa, areatora nie wypróbowałem jeszcze. Cicha praca. Szeroki pas działania. Na mniejsze działki za szeroki. warto kupic mniejszy. Polecam

26.4.2019

Ogólnie urządzenie spełniło moje oczekiwania. Oczywiście wystąpiły pewne mankamenty jak słabo trzymający uchwyt ramy, czy też kosz do którego mało co wpada. Ale to są drobiazgi. Ogólnie ok.

1.6.2021

Wertykulator jest porządnie wykonany i dobrze zaprojektowany. Działa bardzo skutecznie. Duzy kosz jest w pełni wypełniany, co znacznie ułatwia pracę. Z czystym sumieniem polecam.

2.4.2019

Sprzęt bardzo fajny. Lekki i działa naprawdę super. Jedyne do cZego można się przyczepić to mały kosz który co chwilę trzeba opróżniać bo inaczej wszystko zostaje na trawniku.

29.3.2020

Bardzo fajne urządzenie. Używałem jako wertykulator na dość twardej nawierzchni. Odpowiednia moc oraz efektywność pracy ( świetnie zbiera nieczystości do kosza). Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności