logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hecht Spalinowy 5675. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hecht Spalinowy 5675.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hecht Spalinowy 5675 liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.4.2017

Bardzo wydajny wertykulator z szerokim pasmem roboczym i mocnym silnikiem. Ciężki co ma zaletę, bo naciska na walec z nożami swoim ciężarem a nie prowadzącego. Niestety bardzo trudno się go pcha. Zapewniano mnie że wertykulator nie potrzebuje napędu bo go noże ciągną do przodu. Cóż.. nieprawda. Silnik bardzo skomplikowany w użytkowaniu - nic nie dzieje się automatycznie. Jest do jego obsługi specjalna książka. Tylko dla osób znających się na motoryzacji.

13.7.2018

Kupiłem i....noże starly sie po 1 użyciu 300m2 trawnika ustawione na -12 mm. Serwis nie mial nic do powiedzenia i stwierdzil zuzycie nozy. Kupilem 2 komplet zuzycie po 1 wertykulacji.Zastanawiam sie co jest i z czym nie tak. Noze z olowiu?

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności