logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita Uv3200. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita Uv3200.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita Uv3200 liczba opinii klientów wynosi 35, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.5.2016

Na plus:- zwarta obudowa, wykonana z porządnego plastiku- regulacja wysokości pracy działa bezproblemowo,- rączka wygodna na właściwej wysokości (aczkolwiek pozbawiona jakiejkolwiek regulacji)- silnik - relatywnie cichy (jak na taki sprzęt) moc wystarczająca - mimo ciężkiej gliniastej ziemi jaką mam na trawniku, nawet na maksymalnej głębokości pracowała lekko tylko zmniejszając obroty, nie ma tendencji do "grzania" się, obudowa robi się ciepła pod obciążeniem ale dopiero po około 30 minutach pracy- noże po pierwszym użyciu nie mają żadnych śladów zużycia (pomimo kilku kamieni po drodze)- dobra relacja ceny do jakościNa minus:- beznadziejnie mały i źle ukształtowany kosz - po prostu nie da sięgo używać- rączka "bezpieczeństwa" tylko z jednej strony - nie można trzymać na środku- śruby mocujące metalowe pałąki rączki do obudowy nie da się wkręcić do końca (otwory wykonane nieosiowo - na innej wysokości)- brak wałka do aeracji w zestawie (można dokupić osobno) - łatwo to przeoczyć przy zakupie
jeszcze

28.4.2020

Trawnik ok. 90m2. Pierwsze użycie w tym roku. Wertykulator zrobił robotę. Zostawia widoczne wyżłobienia po przejściu noży. W razie przeciążenia silnik wyłącza się. To dobrze, bo zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniem. Według mnie noże powinny być fabrycznie, lekko, naostrzone aby zmniejszyć przeciążenie silnika w czasie nacinania darni. Grunt w czasie wertykulacji suchy(powinien być wilgotny}. Kosz zbierał wszystko co odrzucały noże. Jak już gdzieś czytałem, faktycznie, ciężko wyjąć pełen kosz z urządzenia. Ciasne gniazda montażowe kosza w obudowie.

17.9.2021

Dobry wertukulator, szczególnie w promocji za 350 PLN. Na dwuletnim trawniku o powierzchni ok 380m2 i ustawieniu "5" pozwolił na wywiezienie ok 15 taczek mchu i innego dziadostwa, który nazbierał się na trawniku (gliniasta gleba). Pracował bez zająknięcia, ani razu nie brakowało mu mocy. Jedynym minusem jest kosz, do którego praktycznie nic się nie zbiera, ale to podobno wada każdego wertukulator, więc wystarczy podłożyć listewkę pod klapę koszą, tak aby materiał był wyrzucany poza urządzenie i nie dusił wertykulatora.

15.4.2016

Świetny produkt, idealnie sprawdza sie w przydomowych ogródkach. Zakupiony ze względu na brak problemu z dostępnością części zamiennych. Wertykulator jest zbudowany solidnie, pomimo małego kosza na odpady (co jest chyba wadą każdego wertykulatora), sprawdza się znakomicie :)

11.4.2021

Ogólnie OK lecz przy maksymalnej głębokości jest problem z przemieszczaniem wertykulatora- osłona robi dziury, kosz trze po trawniku. Po odłączeniu kosza jest trochę lepiej. I jeszcze jedno, do kosza i tak nie wiele trafia.

1.4.2017

Ogólnie ok, zwłaszcza do małych ogrodów (do 500m2 trawnika) i "lekkim" trawniku. Przy bardziej zarośniętym po prostu nie daje rady albo trzeba robić kilka razy co jest męczące. Kosz bezużyteczny.

16.5.2022

Jak to Makita - nie potrzeba opisu. Wszystko dobrej jakości. Minus za mały pojemnik na trawę i niewygodne jego mocowanie po opróżnieniu.

19.4.2016

Wertykulator jest super. Moją ulubioną firmą wszelkich elektronarzędzi jest Makita na której się nigdy nie zawiodłem - polecam.

30.5.2020

Perfekcyjne urządzenie, po dwukrotnej wertykulacji 400 m2 dalej jak nowe. Dla mnie ekstra.

22.4.2021

Bardzo fajny niedrogi sprzęt do domowego trawnika. polecam

14.4.2021

Godny uwagi. Brakuje wałka ze spręrzynkami jako areatora

3.5.2016

Produkt Ok. Polecam. Ułatwia pracę w ogrodzie.

29.5.2020

Co tu dużo pisać poprostu makita polecam

4.6.2019

Na obecną chwilę nie mam zastrzeżeń.

14.4.2021

maszyna super sprawdzą się swietnie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności