logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Stiga SV 213 E (290002132/14). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Stiga SV 213 E (290002132/14).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Stiga SV 213 E (290002132/14) liczba opinii klientów wynosi 125, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 61, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 61, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.4.2022

Opis dotyczyć będzie wertykulatora Aku, bo taki kupiłem. Wertykulator Aku jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to zbyt wysoko umieszczona dolna krawędź kosza i przy grubej warstwie suchej trawy nie wszystko ładuje do kosza zostawiając ślad do ponownego przejścia rozwiązaniem jest nie zapinanie dolnej listwy na pręcie prowadzącym, wtedy zbiera do czysta. Moc dobrze dobrana nawet dla grubego podszycia, dobra szerokość robocza wałka, sprawna regulacja, plastiki wyglądają solidnie, prosta w montażu. Więcej zalet niż wad. Polecam

14.4.2021

Miałam kiedyś taką maszynę ale innej firmy i w porównaniu z tamtą ta jest cudowna :-) Cichutka, pięknie wygrabia suchą trawę, mój tata u siebie robił nożami i mówi że też super. Co prawda nie cała trawa trafia do kosza, ale to chyba urok każdej takiej małej maszyny. Z tym że to nie problem bo po wszystkim wystarczy przejechać kosiarką i wszystko zebrane :-) Wykonana fajnie, plastik nie jakiś badziew, wygląda jak mały robocik :-) Polecam

23.4.2021

Fajny wertykulator na mały ogródek. Przy większym na pewno nie kupowałabym elektrycznego, bo praca z urządzeniem na długim kablu jest naprawdę uciążliwa. Kosz w urządzeniu jest właściwie symboliczny. Musiałam go opróżniać po przejechaniu dwóch rzędów (mam trawnik około 300 m2). Mimo wszystko wolałam pracować z koszem niż bez, bo było później mniej grabienia (a grabienie nieuniknione).

30.9.2020

Na wiosnę siałem trawę, teraz jesienią zastosowałem aerację tym sprzętem. Maszynka wyczesała dwa razy tyle suchej trawy niż zwykle mam w czasie koszenia. Kosz ma małą pojemność i często należy go opróżniać. Natomiast maszyna ma wystarczającą moc, porównywałem z marketową, to dodatkowo konstrukcja była w niej delikatniejsza. Za te pieniądze wystarczy na działkę ok 8 - 10ar w zupełności.

7.4.2021

Bardzo dobry produkt, a miałem wątpliwości czy faktycznie będzie lepszy od wertykulatorów 'no-name', które zajeździłem ;) Stiga rzeczywiście zdaje egzamin, choć dopiero wykonała parę prac, to zapowiada się dłuższa przygoda (mam nadzieję!) :)

28.4.2020

Jakość wykonania bez zarzutu. Moje zastrzeżenia dotyczą rzetelności podania pojemności kosza, trudno uwierzyć w jego rzekomą wielkość 40 litrów. Konstrukcja kosza powoduje, że zawartość wysypuje się na trawnik dużo przed jego wypełnieniem.

11.5.2022

Nie spodziewałem się, że dzięki temu urządzeniu mój trawnik odzyska drugie życie. Wertykulator działa bez żadnych problemów nie przegrzewa się. Czytelna instrukcja pozwala na złożenie go w jakieś 15-20 minut. Jestem zadowolony z zakupu.

20.4.2021

Sprzęt daje radę, 900 m2 zrobione ;), tylko jeżeli ktoś ma kamionkę na działce to trzeba zaopatrzyć się w dodatkowe noże, na drugie wertykulowanie. ja straciłem ich 6 szt ale dostały niezły wycisk po kamieniach.

23.4.2020

Mimo małych gabarytów i stosunkowo niewielkiej mocy sprawia, że trawnik nabiera wyglądu w szybkim tempie. Niewielka waga i rozmiar sprawiają, że do dbania o trawnik nie jest potrzebna "silne męska ręka;)

16.5.2021

Robi co ma robić. nie mam porównania - mój pierwszy taki sprzęt - odrazu widać że trawnik dostał niezły wycisk po tej maszynie i powoli dochodzi do siebie. zobaczymy czy będzie efekt.

24.3.2015

Bardzo udany sprzęt, narazie próbowałem aeratora: ładnie zbiera , bardzo cicho chodzi , na nieduży trawnik w sam raz . Jest lekki i przez to bardzo poręczny.To był trafny wybór.

13.5.2021

Pracuje ciszej i lepiej od mojej starej ALKO. Kosz dodany tylko proforma - za mały, u mnie był pełen po jednym -dwóch paskach. Robiłem bez kosza. Generalnie produkt ok.

29.4.2020

Produkt zgodny z opisem , ktoś pisał że ma problem z odpaleniem bo trzeba użyć obu dłoni , nie wiem czy cała sytuacja zaimuje pół sekundy , więc żaden problem . Polecam

6.5.2021

Wertykulator jak na razie jest ok. minusem jest, że po napełnieniu kosza przewraca się na jedną stronę. Przydałby się też dodatkowy stopień regulacji wyskości.

1.6.2015

zbyt duża odległość między włącznikami, osoby z mniejszymi dłoniami mogą mieć problem z naciśnięciem guzika i przytrzymaniem rączki jednocześnie, poza tym ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności