logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie King Mount Uchwyt Lcd Kg 1001 32 60 Cali (bx7365). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu King Mount Uchwyt Lcd Kg 1001 32 60 Cali (bx7365).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu King Mount Uchwyt Lcd Kg 1001 32 60 Cali (bx7365) liczba opinii klientów wynosi 1354, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1338, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.1.2022

Bardzo dobrze wykonany, mocny i stabilny. Mechanizm pracuje z lekkim oporem, przez co nie ma żadnych luzów. Jedyny minus to niedopracowanie konstrukcji w ten sposób, że ruchome profile przy ścianie rysują/robią malutkie dziury w ścianie. Wystarczy w odpowiednich miejscach wyszlifować ok. 1mm ścianki każdego z profili i wszystko śmiga jak należy. Warto by to dopracować w tej ciekawej konstrukcji. Poza tym nie mam żadnych uwag, wszystko na plus.

6.7.2020

zakupiłem do tv 55 cali Samsung do pokoju córki . Tv wisi na wysokości około - (dolna krawędź tv 140 cm -od podłogi ) na takiej wysokości wieszak ustawiony został na maksymalnym kącie nachylenia . Jest to jednak wystarczający kąt by swobodnie oglądać z odległości około 250cm leżąc wygodnie na narożniku którego wysokość jest około 40-50 cm od podłogi. Mimo takiego nachylenia wieszaka i tak przestrzeń za tv wygląda bardzo dobrze.

27.11.2019

Jakość bardzo dobra. Jedyne co, to ja akurat miałem problem z montażem mojego Samsunga. Można powiedzieć, że albo śruby montażowe za długie albo dystanse za krótkie. Miałem wybór: przycinać śruby albo dorabiać dystanse. Całe szczęście miałem w domu koszulki na wkręty 10 mm, które wystarczyło przyciąć. Ale pobawić się było trzeba, więc nie koniecznie jest to z założenia "uchwyt do każdego telewizora". Tak czy inaczej polecam.

29.10.2019

Uchwyt wykonany dobrze mały minus za brak możliwości rozkręcenia poprostu połaczenia są skręcone na stałe. No i przy najmiejszym rozstawie śrub w telewizorze nie ma możliwości przykręcenia gdyż otwory są zasłonięte mocowaniami uchwytu trzeba sobie przewiercić. Największym minusem jest zestaw srubek do montażu są zupelnie nie potrzebne trzeba je skracać bo są tak długie ze nie ma mozliwosci przykręcenia telewizora

15.1.2021

Nie wiem dlaczego inni pisali źle o tym uchwycie. Ja jestem bardzo zadowolony. Jeżeli jest ktoś kto nie potrafi i nie daje sobie rady z ustawieniem na ścianie, to niech poprosi fachowca a nie zwala winy na źle zrobiony sprzęt. Ja polecam ten uchwyt i na pewno kupię jeszcze jeden. Posiada ruch w każdą stronę i daje sobie radę z 55 calowym TV.

31.10.2021

Bardzo dobry produkt. Mocne, solidne umocowanie, bardzo duża możliwość regulacji, wysoka jakość wykonania. Jedyny mankament, to zbyt blisko mocowane wsporniki do regulacji, przy elemencie mocowanym do ściany, który (przynajmniej u mnie) ocierają o scianę. Wystarczy jednak dać jakieś podkładki pomiędzy ścianą a wieszakiem i po problemie.

25.4.2021

Jakość wykonania i funkcjonalność - super. Niestety w TV Philips 40" poprzeczki zasłaniają wnękę gniazd (HDMI, Scart itd.). Wystarczy skrócić je z każdej strony o 7cm, ale to zadanie Adama Słodowego. Projektant też założył, że przy wierceniu w murze wiertło nie "zjedzie" z kierunku ani o milimetr; otwory w blasze musiałem dopiłować.

20.5.2020

Uchwit wykorzystuję do mocowania TV Samsung 40'. Montaż systemem VESA bardzo solidny. Montaż ze ścianą również nie budzi zastrzeżeń - komplet śrób i wkrętów jest załączony do opakowania. Użyte materialy wyglądają na solidne więc nie boję się, że telewizor spadnie.Kable można schować w ramionach uchwytu. Jestem zadowolony.

12.5.2019

Ogolnie za tą cenę dobry produkt sztywny i 50cali dobrze trzyma. Jedyny minus to zestaw śrub montażowych do telewizora zdecydowanie na minus. Dwa rodzaje śrub kompletnie nie pasowały do Samsunga dobrze ze miałem śruby z innego wieszak to telewizor wisi bo inaczej to chyba na drut musiałbym przyczepić telewizor do wieszak.

27.12.2020

Dobry uchwyt, porządnie trzyma telewizor, wygląda solidnie, nie wydaje dźwięków podczas rozsuwania. Za taką cenę na prawdę super, nie warto wydawać więcej pieniędzy. Jedyny minus, że nie możemy na bieżąco ustawiać kąta nachylenia, gdyż jest on stabilizowany śrubkami, więc musimy użyć klucza jeżeli chcemy to zmienić.

13.12.2020

Już miałem kilka wieszaków na telewizor w swoich rękach. póki co ten jest jednym z lepszych. Dobrze wykonany, duży zestaw śrub w komplecie, doskonała instrukcja montażu w języku polskim. Po zamocowaniu telewizora wieszak jesy sztywny, nie wygina się a telewizor wisi stabilnie. Polecam produkt tego producenta.

29.6.2020

Towar niedoskonały - otrzymane elementy (szyny - 2 sztuki) mocujące plecy TV nie są symetryczne, jedna inna i druga inna - różna ilość otworów do mocowania powoduje brak symetrii celem uzyskania położenia horyzontalnego. Trzeba kombinować, a wystarczyło dać identyczne dwa elementy i byłoby po sprawie.

18.3.2020

Niestety konstrukcja wymusza przykręcenie telewizora do wiszącego już uchwytu - inne tego typu sprzęty dają możliwość skręcenia telewizora z płytą, a później zawieszenie na rozłączalnym elemencie i szybkie skręcenie. Poza tym solidnie wykonany i stabilny, łatwa regulacja kąta nachylenia ekranu.

15.1.2021

Po trzech miesiącach użytkowania (tv około 20 kg) muszę przyznać, że wykonanie super. Mocny, solidny, dużo opcji ustawień kątów, nawet przy braku poziomicy przy montażu, można później skorygować poziom na uchwycie. Za tą cenę, jakość rewelacja, Raczej bez konkurencyjny w tym przedziale cenowym.

12.1.2019

Bardzo łatwy w montażu, choć okazało się że brak w nim śrub do zamocowania mojego telewizora ( samsung 50 cali ) te które były dołączone do uchwytu były za małe, lub za duże. Gdyby nie to że pozostały mi z innego uchwytu musiałbym szukać po sklepach. Poza tym ładnie trzyma telewizor.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności