logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Uchwyt TV LCD 23''-70'' HAMBURG biały LIBOX LB-420B. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Uchwyt TV LCD 23''-70'' HAMBURG biały LIBOX LB-420B.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Uchwyt TV LCD 23''-70'' HAMBURG biały LIBOX LB-420B liczba opinii klientów wynosi 650, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 648, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.10.2020

Konstrukcja przemyślana. Niedociągnięcia materiałowe:1. do wykonania uchwytu należy zastosować grubszą blachę. Zawiesiłem plazmę 42''. Nie jest to tak stabilne jak na poprzednim uchwycie, który był wykonany z grubszej blachy2. Regulacja pionowa powina posiadać moletowane podkładki pomiędzy elementami uchwytu bądź powinno być to rozwiązanie bez podkładek. Wg mnie podkładki w tym miejscu są zbędne. W zestawie są podkładki lakierowane i się ślizgają. Użyłem dodatkowego zestawu śrub "srebrnych", ale bez podkładek pomiędzy elementami uchwytu i dopiero wówczas uchwyt trzyma stabilnie pion.

6.5.2021

Produkt dobrej jakości, ale sama paczka bardzo słabo opakowana. Karton fabryczny owinięty cienką folią i ELO, co oznacza, że produkt od świata zewnętrznego dzieli grubość ścianki kartonu + folii. Co zrobi z tym kurier to rosyjska ruletka, biorąc pod uwagę fakt wagi przedmiotu. Po wypoziomowaniu i montażu oceniam bardzo dobrze. Kołki w zestawie są ok. Śruby mocujące do telewizora za krótkie jeśli chcecie zastosować dystanse. Polecam nabyć własne śruby M6. Ja kupiłem M6 x 30 mm i jest ok.

5.12.2021

Dobry wybór do mojego 65" TV (28 kg). Grubość profili odpowiednia. Po zawieszeniu TV wszystko stabilne. Zalecam zaopatrzyć się we własne dłuższe kołki rozporowe odpowiednie do Waszej ściany. Dołączone byłyby dobre do betonu lub pełnej cegły. Bezwzględnie wymienić śruby do regulacji TV w płaszczyźnie pionowej na inne wykonane z wytrzymałej stali np nierdzewnej. W śrubach dołączonych do zestawy podczas pierwszej regulacji zerwały się gwinty. POLECAM PRODUKT.

8.4.2021

W zestawie mnóstwo śrub, najdłuższe to 2,5 cm, a w Samsungach rzeczywiście, jak to już pisali inni, potrzeba minimum 4 cm długości. Ich dokupienie w czasie pozamykanych "pandemicznie" sklepów nie jest łatwe. Uchwyt wydaje się solidny z wyjątkiem paru miejsc, gdzie jest spawany. Mam obawy czy te spawy długo wytrzymają przy konieczności codziennego ustawiania tego uchwytu obciążonego telewizorem 55'.

28.5.2022

Super uchwyt, wygląda na stabilny, TV 75cali nie spadł i raczej nie zamierza odpaść ze ściany :) pełen zestaw montażowy lecz dla własnego komfortu psychicznego kupiłem większe kołki. Schludny i ładnie pomalowany proszkowo, chodź spawy mogłyby być dokładniejsze, na szczęście i tak ich nie widać za TV. Brak regulacji obrotowej więc podczas montażu dokładnie sprawdźcie poziom.

10.9.2020

Śruby z zestawu służące do regulacji kąta pochylenia nie są dostosowane do ciężkich telewizorów. W moim przypadku śruby nie wytrzymały obciążenia telewizorem 65 cali. Dopiero po zamontowaniu zauważyłem w paczce dodatkowy zestaw śrub, który miał temu problemowi zapobiec. Przy cięższych telewizorach należy od razu zastosować dodatkowe śruby, żeby oszczędzić sobie kłopotów.

27.12.2020

Sam uchwyt jest OK , wygląda na solidny i posiada komplet śrub montażowych do różnych telewizorów co jest dużym plusem . Natomiast nakrętki które luzuje się przy pionowaniu i poziomowaniu telewizora - jednorazowego użytku, miękkie i kluczu po trzykrotnym luzowaniu i dokręcaniu już miał problem z nakrętką . Ala poza tą małą uwagą wszystko inne w porządku

3.6.2020

Sam wieszak jak najbardziej solidny i ok ale śruby , dodane do kompletu wogole nie pasują do otworów w telewizorze , jedynie te wzmacniane dwie śruby były ok ale tylko dwie więc tak czy siak trzeba było dokupić swoje , no i dyble stanowczo za małe na 60calowy tv więc dokupione zostały 10 i się trzyma

18.10.2021

Śruby do mojego tv były za krótkie (hisense 65u8qf) , pobiegłem do metalowego wziąłem dłuższe i się trzyma, tak samo do samej ściany wziałem dla bezpieczeństwa dwa kołki więcej czyli na 6 a nie na 4 i wisi stabilnie ogólnie uchwyt spoko, brakuje szablonu aby łatwo przystawić do ściany i odrysować.

22.12.2020

Solidny, fajny. Za ta cenę nie będzie miał sobie równych, porównując do sklepów sieciowych ze sprzętem RTV w hipermarketach po 400-500zł. Ja zawsze kleje kotwy na dyblach 12 i chemia w ścianę dla pewności. Ważę 100 kg, jestem w stanie się na nim powiesić - oczywiście nie za koniec :) Polecam!

30.11.2021

Solidny, dobrze wykonany, 2 śruby odrobinę za krótkie. Zrobiłem tuning - wymieniłem WSZYSTKIE śruby, podkładki (na grubsze) i nakrętki, posmarowałem śruby smarem teflonowym - telewizor można obrócić jednym palcem (dosłownie) i na ramionach jest zero luzu.Uchwyt warty zapłaconych pieniędzy.

25.4.2021

Uchwyt jest okej. Dołożone śruby powinny pasować do większości telewizorów.Na minus zdecydowanie to, że:- bardzo ciężko odchyla się telewizor- uchwyt nie jest w stanie utrzymać telewizora w nachyleniu pionowym - opuszcza się... (TV 65' 25kg) Przy cięższych pewnie jest jeszcze gorzej

9.8.2021

Uchwyt bardzo dobrej jakości. Oczywiście kołki dałem dużo dłuższe niż te załączone z uchwytem, ale teraz jest pewność, że będzie się mocno trzymało. Na razie bez żadnego problemu wisi tv 40" docelowo będzie 55" który na uchwycie pewnie nie zrobi większego wrażenia. Polecam.

23.2.2020

Wkręty do montażu są za krótkie do telewizora 55 cali marki Samsung . Warto też dokupić solidniejsze kołki do montażu do ściany. Jednak sama jakość wykonania uchwytu jak najbardziej na plus. Telewizor bardzo dobrze umocowany. Zdecydowanie warto zakupić.

19.2.2021

Bardzo dobry produkt ładne wykonanie kołki tylko musiałem zmienić na większe ze względu na budowę ściany mam powieszony 65 calowy tv nic się nie rusza bardzo dobra regulacja we wszystkich kierunkach no i cena BARDZO PRZYSTĘPNA jak najbardziej polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności