logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Uchwyt do telewizora naścienny LTC do TV LCD 23-55" 35kg z regulacją. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Uchwyt do telewizora naścienny LTC do TV LCD 23-55" 35kg z regulacją.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Uchwyt do telewizora naścienny LTC do TV LCD 23-55" 35kg z regulacją liczba opinii klientów wynosi 631, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 631, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.5.2020

Lepszego w tej cenie nie kupicie. Bardzo solidny towar. Użyłem go do zamontowania dodatkowego monitora i zarazem tv, który ma pracować i pracuje w wielu położeniach i to przy różnym zasięgu (od paru do 44cm licząc od ściany przy bocznym tzn. prostopadłym ustawieniu tv, a przy równoległym do ściany 48cm). Bardzo swobodne jego przemieszczanie i to przy bardzo pewnym uchwycie. Zapewnia duży zasięg i swobodę wyboru ustawienia, w tym pochylenia-u mnie wykorzystuję go do pracy w położeniach monitora różnych o 180 stopni. Czego szukałem i co mi ten uchwyt zapewnił. Jakość wykonania też jest bardzo wysoka, a w tym dobre rozwiązanie, co do możliwości przeprowadzenia, ukrycia przewodów. Polecam!!!

2.8.2021

Nie pasuje do wszystkich TV, podczas montowania TV Sharp Aquos z uwagi na położenie gwintów śrub w telewizorze (dół obudowy) trzeba było skrócić szyny o około 5 cm ponieważ wystawały pod telewizorem. Brak regulacji poziomu TV, co przy przeciętnym wykonaniu produktu i idealnie nawierconych dziurach powoduje sytuację, w której telewizor wisi krzywo - odbiega od poziomu o około 1 cm (przy wielkości TV 40 cali). może niewiele, ale gdy TV wisi obok pionowego mebla skos jest widoczny. Byłem zmuszony nawiercić dziury jeszcze raz.... trochę krzywo.

15.4.2020

mój uchwyt źle obraca się w miejscu połączenia ramienia z tą dużą listwą poziomą, powinien TV w tym miejscu obracać się płynnie w każdą stronę, ale blokuje się narożnikami poziomej belki, żeby zmienić kąt położenia trzeba wyjąć pionową śrubę , obrócić poziomą listwę i ponownie skręcić, ja wywaliłem plastikową maskownicę ramienia w tym miejscu to trochę pomogło, to błąd konstrukcyjny, poza tym bez uwag, dobry pomysł na wieszanie tv po przykręceniu pionowych wsporników,

23.3.2020

Kilka śrub w paczce kompletnie bez zastosowania, lista montażowa kompletnie się rozmija z tym co w paczce, problem z utrzymaniem poziomu na wyciągniętym ramieniu, dopiero bliżej ściany i po dokręceniu wszystkich śrub udało się powiesić telewizor w poziomie, polecam uchwyty które są prostsze bez wychyłów bo moim zdaniem średnio się sprawdził

6.4.2022

Nie jest to pancerna konstrukcja rodem z PRL, ale TV 42" wisi i nie zanosi się na katastrofę. W zależności od rodzaju ściany do której będziemy mocować uchwyt proponuję rozważyć grubsze i dłuższe kołki, a przynajmniej 2 górne, bo jednak ramię jest długie. Popisałem sobie, ale uchwyt polecam i zaraz kupuję drugi, bo spodobał się sąsiadce.

28.9.2021

Ogólnie solidny, ale jeden z dwóch uchwytów na śrubę do przytwierdzenia telewizora do uchwytu jest wgnieciony i nie chwyta szyny. Zauważyłem to już po montażu, więc nie zwracam towaru, ale to spora wada, bo wygięcie tego wymagało sporej siły, a opakowanie było nienaruszone. Więc pewnie wada fabryczna.

22.7.2021

telewizor 40" wisi i nie opada więc jest ok. jednak nie polecam zbyt często zmieniać ustawienia i "machać" telewizorem bo uchwyt robi się mało stabilny i trzęsie się wszystko jak galareta. powiesić, ustawić, zostawić i będzie dobrze 4* za jakość + * za cenę (bo w tej cenie nie znajdziesz lepszego) = 5*

16.5.2022

Uchwyt jak dla mnie ma jedną małą wadę, brak prostej regulacji poziomującej telewizor, co sprawiło kłopot przy nie idealnie wywierconych kołkach w ścianie. Ale po zwalczeniu tego problemu, uchwyt zdaje egzamin, jest stabilny. Biorąc jednak pod uwagę niską cenę uchwytu, można go w pełni polecić.

2.1.2022

Może być, aczkolwiek po opiniach spodziewałam się czegoś bardziej stabilnego, chodzi mi o to że telewizor przy dotykaniu jest taki chwiejący, moze dla niektórych jest to plus, ja jednak wolałabym żeby trzymał się twardo. Ale ogólnie funkcję spełnia i jak za te pieniądze ok.

5.3.2022

W porządku, aczkolwiek TV ucieka mi trochę na bok przez to, że jest jedno ramię zamiast dwóch. Mam podobny ale z dwoma ramionami to jest nie do ruszenia, ten trochę taki anemiczny moim skromnym zdaniem. Ale 40 cali trzyma i nic się nie dzieje

26.8.2020

Uchwyt wydaje się być krzywy trzeba było go lekko powiesić opd skosem. Nie wiem jak utrzyma deklarowany ciężar bo mój ma 13 kg i strasznie się przechyla na wyciągniętym ramieniu. Ale ogólnie jak za te pieniądze to może być

10.1.2022

Do tv samsung serii 5 43" za krótkie śruby do przykręcenia ramion pionowych , kazdy ruch uchwytu powoduje wykrzywianie się tv, najlepiej raz ustawić i zostawić, ale nie po to sie kupuje regulowany :(

26.7.2020

Dobra cena, porządny uchwyt zastosowałem do Sony 40 cali. Nie wygina się, mocno trzyma, można regulować odsadzenie od ściany, co w przypadku Sony jest ważne, bo TV ma gniazdo antenowe z tyłu. Polecam.

22.11.2020

uchwyt sredniej jakosci, material bardzo lichy ale co do ceny to ok, tv wisi (55cali) poziom jest, regulacja troche ciezko dziala, trzeba mocno skrecic bo fabrycznie slabo to wyglada ;)

10.12.2020

Mam 37 cali o wadze 11kg. Bałbym się zawiesić coś cięższego. Uchwyt sprawia wrażenie mało stabilnego. Ale za tą cenę nie ma coś narzekać. W markecie taki uchwyt to koszt ok. 80-100zl.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności