logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Lavor Galaxy 160 (2015). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Lavor Galaxy 160 (2015).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Lavor Galaxy 160 (2015) liczba opinii klientów wynosi 109, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 105, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.5.2020

Po pierwsze należy mieć na uwadze, że jest to zestaw za 499zł, więc nie należy go porównywać z profesjonalnymi myjkami za ok 3000zł. Po pierwszych kilku myciach jestem zadowolony. Końcówka Turbo dokładnie umyła z brudu i blota duże kamienie w ogródku. Zwykla końcówka bardzo dobrze myje z błota maszyny rolnicze. Zobaczymy jak będzie z trwałością myjki w sporadyczn użytkowaniu amatorskim. PS Przewód wysokociśnieniowy faktycznie jest mało elastyczny i trudno się go rozwija.Za kwotę 499zł polecam zakup.

3.7.2020

Polecam myjka spełnia moje oczekiwaniwania tylko do prac przydomowych. 180 bar niewiem czy jest ale jest mocna .Myjka cicha ,plastiki normalnej jakości nic nie odstaje nie pęka .Dobrze myje kostkę brukową tylko turbo dysza, zrywa lakier ,reszta do gadzety do zabawy .Zwijak do przewodu cisnieniowego jest ok tylko trzeba wcisnąc w zaczep z boku rolki i po sprawie .System start stop przydatny podczas pracy przydatny. Z przewodem wysokocisnieniowy szału niema troche cięki i sztywny ale może być .

23.5.2018

Moc w porządku, ale sztywność węża którego nie ma jak nawinąć na bęben już jest dziwna, ale najgorsza jest jakość plastików użytych do akcesoriów. Najpierw rozszczelniło lance i była do wyrzucenia, niedawno w pistolecie puściło na zgrzewie i woda leje się bokiem. Tandeta! A ceny tych plastików stanowią pokaźny procent wartości całego urządzenia, także warto przemyśleć zakup.

10.5.2017

Myjka ma duże ciśnienie, w tej cenie dosyć dobra chociaż przyczepiłbym się do jakości plastików. Używam jej do ogólnych prac, mycia auta, mycia kosiarki czy podkaszarki, turbo lanca bardzo mocna potrafi robić odpryski na lakierze więc radzę uważać. Niebawem będę testował końcówkę do piaskowania na mokro bo zapowiada się ciekawie.

6.4.2020

Plastiki to słaba strona tej myjki. Kołowrotek się lubi rozpiąc, niestety plastiki nie wystarczająco ściskają 2 elementy, wobec czego czasami się on rozdwoji. Akcesoria do mycia nie są najwyższej klasy, polecam wyposażyć się w swój zestaw. Mechanicznie jednak daję radę. W połączeniu z akcesoryjną pianownicą robi swoją robotę.

12.8.2020

Jestem z niej zadowolony. Daje dobre ciśnienie, bęben na węża jest pomocny przy przechowywaniu myjki. Aczkolwiek jeżeli ktoś bierze ją pod uwagę bo ma już zabudowaną pianownicę to może o prawdziwej pianie zapomnieć (mleko zamiast piany). Prawdziwą pianę uzyskałem dopiero jak dokupiłem pianownicę montowaną na lancę.

4.9.2021

Oceniam myjkę na czwórkę z plusem, była by piątka ale ma bardzo sztywny przewód ciśnieniowy. Jak dla mnie jest cicha i ma wystarczające ciśnienie do prac amatorskich , po umyciu 100 metrów elewacji i sporego tarasu dalej działa bez zarzutów . Za te pieniądze nie oczekiwałem niczego lepszego

7.6.2020

Rolka na kabel troche za mała średnica przez co kabel może się zaginać jeśli nawiniemy. Końcówka do mycia kostki dość słabo pracuje. Ogólnie myjka spełnia swoją funkcję. Pojemnik na płyn o wiele za mały, ponieważ myjka w szybkim tempie go pobiera. Do użytku dla amatorów sprawdzi się.

13.8.2021

Jeśli ktoś przeczyta gdzieś, że ta myjka nie nadaje się do samochodu bo moc za słaba, to radzę omijać takie komentarze, bo taka osoba prawdopodobnie nie miała do czynienia z tą myjką. W tej cenie moim zdaniem nie ma nic lepszego. Do przydomowych prac również zdaje egzamin.

9.5.2020

moc wystarczająca.... trochę głośny silnik ale to dlatego że jest szczotkowy... ogólnie daję rade... wbrew temu co piszą że słaba jakośc wykonania to Ja nie odnoszę takiego wrażenia....

4.6.2020

Dobry stosunek jakości do ceny. Bęben na przewód ciśnieniowy niepraktyczny (służy mi do zwijania przewodu elektrycznego). Myjka najskuteczniej działa po podłączeniu wody pod ciśnieniem.

11.3.2019

Myjka głównie służy do mycia samochodu niestety po kilkuminutowej pracy i wyłączeniu myjki trzeba odczekać około 4-5 minut żeby urządzenie się ponownie się załączyło,poza tym OK POLECAM

17.3.2020

Wygląda ok, wszystkie dysze, elementy można zmieniać bez problemu. Cicho pracuje, jak dla mnie moc przy turbo dyszy wystarczająca. Na razie jestem zadowolony.

4.7.2021

Myjka robi robotę, elegancko wymyła płyty betonowe na tarasie. Idealna do umycia krosówki po jeździe w błocie czy samochodu. Polecam.

25.6.2020

Super sprzęt polecam każdemu tylko należy stosowac odstęp między karoseria a lanca ponieważ ma taka moc ze potafi ściągnąć lakier

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności