logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Mx Anywhere 2 Czarny (910005314). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Mx Anywhere 2 Czarny (910005314).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Mx Anywhere 2 Czarny (910005314) liczba opinii klientów wynosi 61, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.12.2021

Kolejna mysz z serii Anywhere używana na przestrzeni lat ... (ten egzemplarz kupiony niejako "na zapas" wobec znacznego wzrostu ceny kolejnego modelu (MX3, który moim zdaniem nie wnosi istotnych różnic do konstrukcji)."Mysz absolutna" - najbardziej uniwersalna i pozwalająca na zastosowanie w wielu dziedzinach (być może poza specjalistycznymi programami typu CAD i "zawodowym" graniem ...) komputerowego klikania. dobre dopasowanie do dłoni nawet, gdy jest to lewa ręka! Dobrze rozwiązane przełączanie pomiędzy płynnym i stopniowym przewijaniem za pomocą kółeczka i przydatna możliwość przełączania za pomocą jego "kiwania" kółkiem na boki. Przydatna opcja konfiguracji przycisku przed kółeczkiem.Poza grubym szkłem i niekiedy i na niektórych białych kartkach, działa praktycznie na każdej powierzchni. Niezawodna i trwała - używane egzemplarze zaliczyły dziesiątki upadków i działają bez zastrzeżeń - obudowa zniosła upadki praktycznie bez śladu ...
jeszcze

24.9.2021

Fajna zgrabna myszka. Polecam. Logitech mógłby jednak poprawić kilka rzeczy. Przykłady: mogliby skopiować patent na wyłączanie myszki z wersji pierwszej (tam było to o wiele wygodniejsze; tutaj jest mały suwaczek - mniej wygodne rozwiązanie); dodatkowo w wersji pierwszej odbiornik możnabyło chować do myszki (tutaj juz nie). W tej wersji jest dołączony kabel, którym można sie poratować jak padnie bateria, za to nie ma pokrowca na myszke, który był w wersji pierwszej. Oceniam bardzo dobrze chociaż mogłobyć lepiej. Za te pieniądze mogliby sie bardziej postarać :)

5.11.2021

Dziala i robi to do czego jest zrobiona. Niestety duży zawód. Używam tego modelu od przynajmniej 12 lat, teraz kupiłem nowszy model który niestety jakosciowo jest słaby. Widać w nim wyraźnie, że produkt robił księgowy, a nie inżynier.

7.5.2021

Także ta, jak każda inna mysz logitecha do tej pory, spełnia moje wszelkie oczekiwania. Nigdy się nie zawiodłem na produktach tej marki. Uważam że nie ma co przepłacać do modelu MX Anywhere 2s.

4.7.2022

Daję 4, bo brak obsługi wciśniętego kółka, no i np. w Blenderze już jest problem. Nie doczytałem, a było to w jednej opinii napisane. Poza tym ok. Wygodna, trwała, długo działa bez ładowania.

7.1.2022

Wszystko OK. Myszka nowa, oryginalnie zapakowana. Super jakość, podarowana na prezent. Myszka 4000dpi jest dużo lepsza niż myszki standardowe 1000dpi. Polecam do pracy. Ładowana na microUSB.

14.4.2021

Świetna mysz dla wszystkich klikających w biurze, domu... dla każdego kto ceni sobie komfort. Rewelacyjny scroll! W pełni programowalne przyciski i funkcje gestów.

1.12.2021

W mojej poprzedniej myszy - Logitech MX Anywhere 1 poddał się styk od przyciusku po 10 latach intensywnego używania w pracy. To chyba najlepsza recenzja.

5.11.2021

Jak na razie widzę 2 wady. 1 - cena, 2 - nie na każdej powierzchni działa dobrze, na przykład na czystej białej kartce reaguje dość dziwnie.

27.9.2021

Rewelacyjna myszka na podróż i nie tylko. Jest trochę mniejsza od standardowej, ale nie za mała. Używam takiej już od 3 lat :)

9.2.2021

Działa jak należy, idealnie współpracuje z laptopem wyposażonym w Bluetooth - nie trzeba zajmować gniazda USB.

5.12.2020

Doskonała. Rewelacyjnie działa na róznych powierzchniach. Myślałem, że będzie większa, ale działa świetnie

18.8.2021

Bez żadnych zastrzeżeń. Myszka reaguje dobrze na różnych powierzchniach. Jestem zadowolona z zakupu

14.12.2021

Niezniszczalna i super dokładna, zawsze używam Logitecha i nigdy się nie zawiodłem.

13.4.2021

trochę niska - taka w sam raz dla małej kobieciej dłonidla chłopa mniej poręczna

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności