logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MX Keys Czarny (920009415). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MX Keys Czarny (920009415).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MX Keys Czarny (920009415) liczba opinii klientów wynosi 521, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 8, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 187, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 69, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 174, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 56, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.9.2020

Kupiłem tę klawiaturę, bo z zawodu programuję i w wolnym czasie gram w gry. Jest to najdroższa klawiatura jaką miałem. Dostrzegam ogromną różnicę w porównaniu do innych płaskich klawiatur nożycowych znanych m. in. z laptopów. Jest to trudne do opisania, ale wciskanie przycisków na MX Keys jest po prostu przyjemne i satysfakcjonujące. Z graniem w gry nie widzę najmniejszego problemu. Nie do końca rozumiem niektóre opinie w sieci mówiące, że do gier się ta klawka nie nadaje. W moim odczuciu płynącym z gier takich jak: GTA V, Battlefield, Rocket League, granie jest bardziej komfortowe niż na wysokiej klawiaturze mechanicznej, w której przycisk musi pokonać o wiele dłuższą drogę nim zostanie zarejestrowany.Podświetlenie klawiszy działa sprawnie i jest fajną funkcją, choć przez większość czasu mam tę opcję wyłączoną. Za to przyciski do przełączania między komputerami, to jest po prostu cudo. Z klawiaturą mam połączone 3 komputery i jednym przyciskiem mogę zdecydować na którym komputerze chcę pracować. Funkcja przydatna również, gdy pracujemy na dwóch komputerach nie w tym samym czasie, bo w przypadku większości klawiatur bezprzewodowych musielibyśmy po pracy na pierwszym komputerze za każdym razem parować na nowo klawiaturę z drugim komputerem i vice versa. Klawisze funkcyjne do m. in. sterowania muzyką są spoko, ale jakoś tak mam, że zapominam o ich istnieniu i muzyką steruję zwykle "normalnie". MX Keys działa pod Linuxem. Korzystam z multi-boota i klawiatura działa również w GRUB-ie przy wybieraniu systemu operacyjnego.No i kwestia dla mnie bardzo ważna. CZYSZCZENIE. Jeśli klawiatura ma mi służyć na długo, to musi się dać ją jakoś czyścić. Nie pracuję w sterylnym laboratorium i od czasu do czasu jakieś ciasteczko w jej okolicy na pewno zostanie skonsumowane ;-) Wokół przycisków są niewielkie przerwy, do których mogą wpadać okruchy. Zdejmowałem już połowę przycisków z części numerycznej i nie napotkałem większych problemów. Jedynie trzeba podważyć z odpowiedniej strony, dlatego jeśli z jednej nie idzie, to próbujemy z innej. Pod każdym przyciskiem jest mechanizm, który łatwo jest przedmuchać sprężonym powietrzem, ale wyczyszczenie go po zalaniu klejącym, słodkim napojem (me here xd), to może być ogromna męczarnia. Jest to jednak możliwe i po złożeniu wszystko działa jak nowe. Mogę więc uczciwie stwierdzić, że tę klawiaturę da się czyścić. Niestety producent nie załączył specjalnego narzędzia do zdejmowania przycisków. Dodatkową moją obawą jest niedostępność części zamiennych w Internecie. W chwili obecnej, jak wyłamię plastikowy zawias przy zdejmowaniu przycisku, to już mam po przycisku ;-)Myślę, że mogę tę klawiaturę polecić. Jest okrutnie droga, ale tylko wtedy, gdy nie pracujemy każdego dnia 8h dziennie przy komputerze. W moim przypadku jest to najważniejsze narzędzie pracy, na którym nie zamierzam już nigdy oszczędzać.
jeszcze

25.3.2021

Klawiatura była dobrze zabezpieczona przez xkom, natomiast inpost widać, że tym rzucał. Materiał zabezpieczający od xkom był ostro pokiereszowany. Opakowanie od klawiatury jest nienaruszone, nie licząc lekkiego wgniecenia w 1 w jednym z rogów. Inpostowi daje najniższą ocenę jaką się da.Plomby na opakowaniu producenta były nienaruszone. Podłączenie, konfiguracja, instalacja oprogramowania trwa max 2 min.Wrażenia? Średnie.Klawiatura sprawia wrażenie bardzo solidnie wykonanej, ale przy jej przenoszeniu, w niektórych miejscach, można usłyszeć dźwięk świadczący o słabym spasowaniu elementów.Jest dość ciężka, mimo małych gabarytów.Nachylenie jest niewielkie, więc jak ktoś ma łokieć tenisisty to musi to wziąć to pod uwagę.Nie twierdzę, że przy tej kontuzji ta klawa się nie nadaje, ale warto mieć świadomość, że jest niemalże płaska i opcje regulacji nachylenia są żadne, bo ich niema.Na samej klawie jest bardzo dożo przydatnych do pracy za biurkiem przycisków.Oprogramowanie które można pobrać ze strony logitech jest bardzo ubogie.Bateria trzyma długo, kabel do ładowania można spiąć dołączoną opaską na rzep.Warto wspomnieć, że w PL sprzedają tylko układ klawiszy z UK, więc jak ktoś ma aktualnie z USA to będzie musił się troche do niej przyzwyczaić bo krószy shift, enter w kształcie L to nie jedyne niedogodności. Spacja jest dużo dłuższa, przez co alt przesunięty jest w prawo. Przy pisaniu po polsku odczuwa się lekki dyskomfort, po ang nie ma w zasadzie znaczenia.Na zakup w zasadzie zdecydowałem się tylko dla podświetlenia characters na klawie, w dodatku też są podswietlone krawędzie i działa to spoko.Ogólnie spoko, ale wg mnie cena przesadzona. Klawa niczym niezwykłym się nie wyróżnia. Cena z której byłbym zadowolony to bardziej 300-350 zł z dostawą. W końcu klawa do zadań biurowych a kosztuje jak gamingowa, dobry marketing, który nie dorównuje samej klawie :D Pierwsza moja klawa do programowania kosztowała 20 zł i też się dobrze pisało ;x
jeszcze

20.7.2022

Najlepsza klawiatura Logitecha z jaką miałem styczność pracować. Cena jeszcze przystępna więc nie odstrasza od razu od zakupu. Ale jak się kupi to inne odpadają. Polecam każdemu jak mam pytanie o wybór nowej. Dosyć ciężka, aluminiowa, nie lata po biurku, solidnie się trzyma ma gumowych stopkach. Klawisze płaskie, skok malutki. Cicha! Nawalanie nawet setek linii kodu wywołuje w pokoju lekki pomrukiwanie klawiszy z czasami charakterystycznym akcentem w Enter. Ach podświetlenie! Bym zapomniał, wykrywa gdy chce się coś pisać i położysz obok lub na nią rękę to uruchamia podświetlenie klawiszy. Pięknie widać każdy klawisz nawet w półmroku czy ciemności.W większości nikt nie patrzy na klawiaturę pisząc bezwzrokowo i jest opcja wyłączenia podświetlenia w ramach oszczędzania akumulatora. Jak już jestem przy zasilaniu to codzienne kilkunastogodzinne używanie powoduje konieczność ładowania, przynajmniej u mnie gdzieś raz na kilka tygodni. I też nie jest tak że od razu padnie i nic nie zrobisz, ale wyświetla się stosowny komuniakt w systemie a dodatkowo dioda na klawiaturze miga/lub świeci ciągle na czerwono. Podczas ładowania świeci na zielono. Samo ładowanie nie wiem ile trwa bo po prostu podłączam jeden z walających się kabli USB-C i po nocy odłączam. Obsługa Logitech FLOW to jest czad. Pozwala pracować na 3 różnych/fizycznie osobnych/ komputerach czy laptopach. Zero przepinania dynksa, potem szukania gdzie on został, raz ustawiasz zapominasz, używasz. Polecam serdecznie jak ktoś umie docenić kunszt Logitecha to tutaj się nie zawiedzie.
jeszcze

2.11.2021

Pod strasznym ostrzałem jest ta klawiatura za rozplanowanie klawiszy ale i tak ją kupiłem i bardzo się cieszę z tej decyzji. Od ok 10 lat używam G19s i 2 lat Thinkpada które mają dokładnie taki sam "mini Shift" po lewej i "wąski" główny enter, więc ja np szukałem klawiaturki z dokładnie takim układem. Zaskoczenia i rozgoryczenia tym faktem niektórych użytkowników niezbyt rozumiem bo to przecież nie tak że tego nie wiadomo przed zakupem prawda? :) Jedyne co przekombinowali to długość spacji i sklejenie ALT GR z klawiszem CMD, prawdopodobnie celem miał być ładny i symetryczny wygląd i taki też jest, ale zupełnie ignoruje wygodę dla użytkowników którzy ALT GR potrzebują do wpisywania znaków rodzimych jak nasze polskie Ą,Ę itd. Pisząc po angielsku nie zauważam tego, po polsku bez patrzenia często jeszcze robię byki w stylu "cze sto" ale tydzień to za mało aby przyzwyczaić rękę.Klawiatura ma za to sporo do pochwalenia - kształt, rozmiar i waga/wyważenie są genialnie skomponowane. Klawisze same w sobie są przyjemne w dotyku dzięki satynowej powłoce i większej powierzchni (uzyskanej za pomocą wgłębień), mają też dobrą mechanikę - działa miękko ale konkretnie. Klawisze funkcyjne dość intuicyjnie rozlokowane szybko wchodzą w nawyk. Ciekawe i przyjemne jest też sterowanie podświetleniem wykrywające ruch, dobra sprawa dla nocnych marków jak ja. Ogólnie jedyny fail to ten ALT GR ale to za mało aby nie chcieć tej klawiatury i dać jej mniej niż 6 gwiazdek. Mam nadzieję że komuś tym opisem pomogłem :)
jeszcze

4.4.2022

Po miesiącu użytkowania mogę coś już napisać chociaż byłem nią zafascynowany od początku. Jako, że już wcześniej używałem klawiatury bezprzewodowej LOGITECHa (k270) to krótki shift z lewej strony nie przeszkadza mi w pisaniu jak to marudzili niektórzy ;) . Samo pisanie jest przyjemne, ciche bez żadnych opóźnień, a połączoną mam ją tylko z PC (adapterem bluetooth ASUS bt400). Odległość od nadajnika to ok 2m. I nie rozumiem stwierdzeń, że do grania się nie nadaje. Nic bardziej mylnego. Gram w różne gry. Np. GTA V, Elite Dangerous, War Word Z, Euro Truck 2 czy Mass Effect i nie miałem, żadnego problemu. Wręcz przeciwnie. Gra się bardzo przyjemnie Podświetlenie świetnie sprawdza się w nocy (Wystarczy mi najniższy stopień podświetlenia).Do tego w celu oszczędzania energii "światełko" się wyłączy kiedy nie korzystamy z klawiatury. Natomiast czujnik ruchu włącza ją jak tylko zbliżymy dłoń. Dzięki oprogramowaniu Options+ można cały górny rząd przypisać wedle życzenia, a do przełączania się miedzy klawiszami funkcyjnymi a sterowania używa się dwóch klawiszy (fn+Esc). Sama klawiatura jest ciężkawa przez co wydaje się trwała. Korzystam z klawiatury od miesiąca i ładowałem ją tylko 2 razy(kilka godzin do pełnego naładowania), a używam jej przez niemal cały dzień, używając podświetlenia wieczorami. Podsumowując: Klawiaturę serdecznie polecam również do gier, a cena (399zł) jest jak najbardziej adekwatna. Świetna klawiatura z której korzysta się z wielką przyjemnością :)
jeszcze

18.1.2021

Jako programista przed klawiaturą spędzam sporo czasu. Musi być trwała, cicha i wygodna. Taka właśnie jest LOGITECH MX KEYS. Najlepsza klawiatura. Testowałem wiele innych klawiatur, ale żadna nie była taka jak MX KEYS. Przed zakupem wahałem się pomiędzy zakupem tej klawiatury, modelu CRAFT również od Logitecha, a klawiaturą ergonomiczną od Microsoftu. W żadnym wypadku nie żałuję wyboru. Nic nie trzeszczy, klawisze dzięki wklęsłemu wyprofilowaniu same wymuszają aby palec najbardziej efektywnie ułożył się na klawiaturze. Dzięki temu możliwe jest szybkie pisanie. Sztywna aluminiowa konstrukcja sprawia, że czuć, że ma się do czynienia z produktem z górnej półki. Największym bajerem jest podświetlenie klawiatury,które wzbudzane jest gdy klawiatura wykryje zbliżanie się dłoni do klawiszy - no po prostu mega. Podświetlenie można również włączyć na stałe, ale niezbędne jest zainstalowanie dodatkowego darmowego oprogramowania producenta, pozwalającego również na inne opcje personalizacji klawiatury. Jedynym mankamentem jest cena tej klawiatury, ale gdy już będziesz mieć nieodzowną przyjemność obcowania z tym współczesnym dziełem sztuki użytkowej, zapewne tak jak ja uznasz że jest warta każdej wydanej złotówki. Podsumowując jeżeli zależy Ci na komforcie, niezawodności i nienagannej jakości wykonania to MX KEYS jest dla Ciebie. Szczerze polecam.
jeszcze

21.12.2021

Jakoś klawiatury świetna ale ma swoje mankamenty do których trzeba się przyzwyczaić.- tak jak niektórzy w komentarzach wspominali zbyt długi klawisz spacja powoduje problem przy pisaniu w momencie gdy chce się wpisać polski znak np. "ł". Da się do tego przyzwyczaić. - jeśli ktoś dużo używa klawiszy funkcyjnych (F1-F12) to są one rozmieszczone w niewygodny sposób - brakuje odstępów między grupami klawiszy, wszystkie są zaraz obok siebie przez co ciężko namierzyć bez patrzenia klawisz który chce się włączyć. - klawisz F12 który zawsze jest na końcu w innych klawiaturach w tej jest drugi od końca. Ostatnim klawiszem jest klawisz zwiększania głośności przez co gdy chce kliknąć F12 ciągle zwiększamgłośność...- nie ma możliwości żeby podświetlenie klawiszy działało w trybie ciągłym gdy klawiatura pracuje na baterii. Podświetlenie będzie się włączało automatycznie dopiero po dotknięciu klawiatury. Jeśli ktoś chce mieć klawiaturę podświetloną cały czas musi ją podłączyć kablem do zasilania.Oglądałem wcześniej zdjęcia tej klawiatury ale dopiero jak zacząłem jej używać dotarło do mnie ile mam nawyków z innej klawiatury z którymi tutaj mam problem. Drugi raz chyba bym jednak jej nie kupił szczególnie dlatego, że dużo używam klawiszy funkcyjnych.
jeszcze

21.4.2021

czarne klawisze na ciemnoszarym tle, podświetlenie bardzo poprawia czytelność klawiatury (już jestem po 60-tce i przez te lata przy monitorze mam słabszy wzrok) W moim przypadku wstukiwanie polskich znaków okazało się łatwiejsze niż na mojej poprzedniej klawiaturze bo alt jest ciut szerszy i łatwiej trafić go kciukiem. W opisach brakuje info, że na klawiszach tam gdzie są pionowe kreski, symbole po lewej są czytane w MAC a symbole po prawej w WIN, a już myślałem , że będę miał na klawiaturze znak paragrafu, a tu lipa bo pracuję w WIN. W klawiaturze cenię sobie osobny klawisz kalkulatora i wycinania ekranu (zamiast skrótu win+shift+S) bo dość często tego używam, podświetlenie włącza się po zbliżeniu dłoni,ale w praktyce dla użytkownika wygląda tak jakby włączała się po naciśnięciu pierwszego klawisza. Klawiatura jest bardzo cicha poza klawiszem spacji który klika jak w innych klawiaturach. Moim zdaniem jeżeli kupujemy cały zestaw komputerowy to lepiej kupić tańszą klawiaturę, żeby mieć pieniądze na n.p. lepszy procesor czy szybszą pamięć. Ale jeżeli wymieniamy tylko klawiaturę to warto się dowartościować i popatrzyć na tego logitecha bo jest w miarę wygodny i dopracowany. Reasumując produkt bardzo dobry - ale bez szału.
jeszcze

9.6.2021

Napisano tu już o niej wiele - w większości zgadzam się z tymi opiniami ale jako że to bardzo drogi sprzęt to może moje poniższe komentarze pomogą komuś w decyzji przed zakupem:1. Nietypowy układ i długość spacji i klawiszy przy niej - idzie przywyknąć chociaż można wg mnie to było rozwiązać lepiej2. Duży enter, jak w klawiaturach UK - mnie osobiście nie robi różnicy3. Opisy na klawiszach "start" oraz "cmd" są niejasne. Używam jej zarówno z Mac jak i Win i już się z tym oswoiłem ale gdy ktoś jej nie zna to błądzi i szuka co jest gdzie4. Podświetlenie - czasem zapamiętuje ostatni stan włączenia, czasem nie. Nie ma reguły5. Przełączanie pomiędzy komputerami - świetne i szybkie (niech uczy się ten,kto zaprojektował w myszkach MX przełącznik pod spodem)6. Czas pracy na baterii - rewelacyjny, pomimo że dużo pracuję nocami przy włączonym podświetleniu7. Ładowanie - ogólnie ok, ale jak ma się klawiaturę MX i myszkę MX to irytuje, że każdą trzeba ładować innym kablem USB8. Ogólne odczucia - produkt premium, naprawdę widać i czuć jakość. Klawiatura trochę bez konkurencji bo wszystkie inne odstają od niej jakościowo i wizualnie na minus. Niestety ma to swoje przełożenie na wysoką cenę.
jeszcze

12.3.2021

długo się zastanawiałem nad nią i długo wisiała jako obserwowana. Mój poprzedni logitech działał ponad 8 lat i nadszedł dzień kiedy trzeba było wybrać coś nowego. długo myślałem nad jakimś mechanikiem lub czymś typu 65% chociaż problemów z miejscem nie mam. Pierwsze wrażenia idealne. Unifing działa niezmiennie świetnie. mamy tutaj nowy soff (już nie setpoint tylko options) - stary soft podpowiada instalację nowszego oprogramowania. Łatwa customizacja przycisków współdzielących linię klawiszy F1-12 i dalej (górny rząd). możliwe ustawienie w zależności od aplikacji. Na biurku leży stabilnie, bo jest relatywnie ciężka. Na pewno patrząc na design nie spodziewałem się takiej wagi. nic nie skrzypi,nic nie trzeszczy, jest super sztywna, a pisze się na niej bardzo przyjemnie, cicho. skok jest łatwo wyzwalany i wyczuwalny. Same zagłębienia w klawiszach dają fajne wrażenie, dzięki czemu łatwiej się na nią przestawić. możliwość podpięcia większej ilości docelowych sprzętów jest spoko - u mnie idealnie działa z ajpadem. Teraz mam większą motywację, żeby wymienić mysz Performace MX na MX Mastera i korzystać z FLOWapolecam mocno.
jeszcze

11.1.2021

Klawiaturę używam od ponad roku, codziennie nią pisząc. Jestem programistą, więc używam jej sporo, często dłużej niż 8h dziennie. Pomimo, że podpórka była w zestawie, leży nadal w pudełku gdyż nie jest mi potrzebna. Klawiaturę przełączam między PC z Linuxem/Windowsem a MBP 16 bez żadnego problemu. Wcześniej korzystałem z klawiatury mechanicznej - Razer Chroma Black Widow, jednak do długiego pisania wolę MX Keys z racji tego, że profil klawiszy jest niższy oraz jest cichsza - w sam raz do pracy z domu gdy w okół są inni domownicy. Jedyne co bym w niej zmienił to dał odstęp między klawiszem ESC a klawiszem F1 oraz "pogrupowałbym" klawisze F1....F12 w sposób,w jaki w większości jest to zrobione w innych klawiaturach - łatwiej wybrać np. F5 bez spoglądania na klawiaturę. Podświetlenie, na najwyższym poziomie, jest wystarczająco mocne, aby w całkowicie ciemnym pokoju zobaczyć jaki klawisz chcemy wcisnąć. Ogólnie klawiatura bardzo solidnie wykonana i dość ciężka, co jest dużym plusem. Bardzo dobry zamiennik Apple Magic Keyboard.
jeszcze

6.11.2020

Solidna, ciężka, stabilnie leży na biurku, klawisze przyjemne w dotyku, ale chodzą dość twardo i sztywno.Bardzo fajny bajer to podświetlenie. To już nie chodzi o wygląd, tylko o wygodę, bo jednak wieczorem poprawia komfort pracy, szczególnie jak nie znamy jeszcze rozłożenia klawiszy.Problematyczne dla mnie jest przeniesienie klawisza menu kontekstowego (tego drugiego który Microsoft dołożył jakiś czas temu) którego często używam żeby poprawić jakiś wyraz ze słownika i żeby nie sięgać po myszkę w tym celu (można użyć Shift+F10, noale). Podobnie jest z PrintScreen. Obydwa wylądowały nad klawiaturą numeryczną. Niby do przyzwyczajenia, ale potem jak człowiek siada przy innym komputerze to się zaczyna frustrować.Podobnie jest z bardzo długą spacją - od nowa się uczę klikać klawisze żeby mieć polskie znaki. Prawdopodobnie projektant pochodzi z kraju w którym nie ma polskich ąćęłńóżź.Przełączanie między urządzeniami jest lekkie łatwe i przyjemne i nie można do tego się przyczepić.
jeszcze

4.1.2022

Klawiatura bardzo dobra, moim zdaniem najlepsza na rynko (testowałem kilka) ale niestety ma swoje wady. Jako plus można podać wygodę klikania, dźwięk klawiszy (a właściwie niemal jego brak - jest cicha), wygodne przełączanie między trzema komputerami, bardzo szybkie i proste parowanie z nowymi urządzeniami. Jako minusy to przede wszystkim słaba bateria (trzeba ładować co najmniej raz w tygodniu - wolałbym już baterie AA to by się chociaż dało szybko wymieniać...), dziwnie umieszczenie klawiszy (wąski shift i enter - trzeba jakichś 2-3 tygodni aby się przyzwyczaić a i tak od czasu do czasu się klinie \ zamiast entera, no i prawy alt jest za bardzo w prawo i też czasem się trafia w spację),problematyczne połączenie z wieloma urządzeniami (po podłączeniu przez Bluetooth klawiatura nie działa w biosie). Ogólnie to kupiłbym ponownie. Mam nadzieję, że w następnej edycji poprawią nieco niedociągnięcia i będzie idealna.
jeszcze

7.4.2021

Klawa wyglądem i jakością materiałów przypomina klasę premium i to czuć pod palcami ,podświetlenie świeci bardzo dobrze ,fakt trzeba je za każdym razem włączać ale same podświetlenie literek jest fenomenalne nic nie jest przerysowane przejaskrawione ,bo i jest regulacja kilkustopniowa , jak bym miał się czepiać to dla mnie odrobinę za ciężka bo nie pracuję nią przy biurku ,jest mobilna i trochę łapinę wygina ;)) ale może jescze za krótko ją mam i sie przyzwyczaję , nie odczuwam dyskomfortu z klawiszem alt jak tu sie często piszę w opiniach ,tak samo klawisz enter w kształcie litery L" mi jak najbardziej odpowiada , ogólnie klawa jest na bogato i czuć wyższą półke jak sie na niej pracuję .polecam doświadczyć samemu tej klasy produktu , bateria i jej czas działania jest mi jeszcze mało znany gdyż posiadam ją z tydzień czasu i jak do tej pory bez ładowania nawet wstępnego działa.
jeszcze

4.12.2020

Rewelacyjna klawiatura. Po zakupie zewnętrznego monitora potrzebowałem zewnętrznej klawiatury do komfortowej pracy. W porównaniu do klawiatury MacBooka Pro 2017 jest znacznie lepiej – cicha, większy skok, profilowane klawisze poprawiają dokładność pisania. Bardzo długo trzyma na baterii – na tyle długo, że zapominam, kiedy ostatnio była ładowana. Początkowo myślałem o wersji dla Mac, ale ostatecznie kupiłem tę, bo tańsza i bardziej uniwersalna, gdybym kiedyś przesiadał się na Windowsa. Nie widzę sensu dopłacać do wersji Mac, szczególnie że klawisze Apple są tutaj również opisane. Z minusów: długa spacja, do której po prostu trzeba się przyzwyczaić (początkowo często przypadkowo naciskałem spację zamiast prawego cmd/alt)oraz fakt, że poziom podświetlenia resetuje się po każdym wyłączeniu klawiatury – choć nie jest to coś bardzo uciążliwego. Poza tym idealna.
jeszcze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności