logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MX Anywhere 2S Szara (910-005153). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MX Anywhere 2S Szara (910-005153).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MX Anywhere 2S Szara (910-005153) liczba opinii klientów wynosi 280, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 10, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 86, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 50, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 61, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.2.2022

Mysz idealnie kompaktowa. Pierwsze kilkadziesiąt minut pracy z nią wydawało się okropne ze względu na przesiadkę z o wiele większej myszy, która dawała podparcie dla absolutnie całej dłoni. Dyskomfort szybko minął, a ja nie wyobrażam sobie dnia bez nowego urządzenia. Solidnie wykonana, przeżyła już kilka upadków z nie wielkich wysokości. Easy Switch działa błyskawicznie, choć warto byłoby rozważyć umieszczenie tego przycisku w bardziej dostępnym miejscu. Rozmiar myszki ułatwia korzystanie z niego, ale przy większym modelu MX Master już nie wyobrażam sobie częstego używania tej funckji. Optyka działa nienagannie, jak do tej pory nie znalazłam powierzchni, która utrudniłaby pracę.Ogromnym plusem jest fast scroll uruchamiany energicznym wciśnięciem rolki w konstrukcję. Brakuje mi trochę zwykłej funkcjonalności kliku rolki, jednak aplikacja Logitech Options pozwoliła mi przypisać funkcję środowego przycisku do guziczka między rolką a diodą. Do rzeczy dyskomfortujących można także zaliczyć microUSB, gdzie w myszy za 300 zł można byłoby się spodziewać USB C. Logitech MX Anywhere 2S jest idealnym minimalistycznym sprzętem, który na krok nie ustępuje swoim pełnowymiarowym i przewodowym odpowiednikom.
jeszcze

31.7.2019

To już nasza 3 albo 4 myszka MX Anywhere, ale pierwsza z wbudowanym akumulatorem (wszystkie poprzednie to był model na baterie), więc wiedzieliśmy czego się spodziewać od strony funkcjonalnej i ergonomii.2S ma wiele zalet starszego modelu na baterie, ale też niestety kilka wad (w porównaniu z tymże starszym modelem):- przyciski są znacznie głośniejsze (irytująco głośne), może dlatego że w środku jest pusto (nie ma pojemnika na baterie)- myszka jest znacznie lżejsza (tak, dla mnie to też wada), no bo nie ma baterii- w zestawie nie ma pokrowca (a przydaje się w podróży)- nie ma schowka na nadajnik (nano, więc trochę jednak wystaje z USB i wolałem go chować w myszce przy noszeniu laptopa w torbie)- nie ma osłony lasera robiącej jednocześnie za wyłącznik (to był bardzo fajny patent,zapobiegający kurzeniu się w środku i pozwalający włączyć/wyłączyć myszkę jedną ręką)Mam nadzieję że mikrowyłączniki pod klawiszami są lepszej jakości niż w starym modelu (tam lewy siadał po najdalej 2-3 latach), ale o tym to się przekonam dopiero za jakiś czas.
jeszcze

Działa precyzyjnie super leży w dłoni (prawej), oprogramowanie które można pobrać (Logitech Options) ma zadowalające możliwości konfiguracji przycisków. Dla zainteresowanych szczegółami: Funkcja szybkiego przewijania odłącza grzechotkę od rolki po jej kliknięciu, rolka kręci się bezwładnie co daje bardzo przyjemny efekt szybkiego przewijania. Środkowy przycisk domyślnie jest przypisany do kwadratowego przycisku między rolką a diodą, dzięki oprogramowaniu można mu przypisać kilka innych funkcji zachowując pracę środkowego przycisku. Przyzwyczajenie się do tego, że nie ma środkowego przycisku w rolce zajmuje trochę czasu, sprawa się komplikuje gdy korzysta się dziennie z dwóch różnych myszek.Jedynym mankamentem jakiego się dopatrzyłem to brak miejsca na odbiornik w konstrukcji myszy. Na szczęście jest tak mały, że może zostać w laptopie podczas transportu. Połączenie przez Bluetooth koniecznie wymaga technologii Bluetooth® Low Energy, ze starymi laptopami bez tego się nie połączy.
jeszcze

1.2.2018

Opisuję pierwsze wrażenie. Mysz kupiona w Saturnie 1-2-2018. Zauważyłem bardzo precyzyjną pracę kursora (na białym, matowym stole). Naciskanie kółka jak wiadomo wyłącza grzechotkę, to nie jest normalny przycisk. Przycisk poniżej kółka jest domyślnie ustawiony na środkowy, więc nie bójcie żaby, jest prawie na swoim miejscu. Jest 7 przycisków. W aplikacji są gesty, na zasadzie że jak się trzyma przycisk i rusza myszą, to coś się dzieje, np. skalowanie. Kółko może wysyłać piksele. Kółko nie lata jak w myszy Logitech M500 (jest to inna opcja 7-przyciskowa, większa i na USB). Można skonfigurować oddzielnie do różnych aplikacji. Próbowałem w grze (Unreal 1, żeby FPS nie fałszował wyniku) te 4000 dpi,bez wygładzania i działa dokładnie. Można przypiąć do przycisku skrót klawiszowy, ale nie tak bogato jak w X-Mouse Button Control - ten program też sprawdziłem i widzi wszystkie 9 akcji. Bluetooth też działa, da się sparować z telefonem.
jeszcze

9.4.2020

Zakochany jestem w funkcji FLOW, którą proponuje Logitech. Za pomocą myszki można kopiować oraz wklejać pliki/katalogi z jednego komputera na drugi. Super przydatna funkcja dla kogoś, kto część pracy wykonuje przy jednym stanowisku, a resztę przy drugim. Jestem fotografem i z roboczym lapkiem biegam po imprezach, a obróbką zajmuję się na stacjonarnym komputerze. Przenoszenie plików nigdy nie było dla mnie tak proste, a przy okazji mogę robić wszystko za pomocą jednej myszki. Świetna sprawa! Co do samej myszki nie będę się rozpisywał, ponieważ jest to już kultowy produkt marki Logitech. W ogóle seria MX jest nie do pobicia.

4.2.2018

Działa na wszystkim, łączy się natychmiastowo, nie zrywa połączenia i działa płynnie, dzięki odbiornikowi Unifying można podłączyć ją do lapka (BT) i kompa jednocześnie i korzystać z dobrodziejstw FLOW. Trochę trzeba się przyzwyczaić do braku standardowego trzeciego przycisku w rolce (jest on troszkę poniżej rolki), ale to zajmuje dosłownie 10 minut. Teraz w swoim G602 szukam 3-go przycisku poniżej rolki...A odnośnie samej rolki - to jest po prostu bajka, zakręcisz i tysiące wierszy excela przewija sie samo :D

22.12.2018

Świetna mysz do zenbooków w kolorze royal blue, kapitalnie komponuje się kolorystycznie. Co do działania to nie mam zastrzeżeń. Najważniejsze, że ona na prawdę jest 'anywhere' i można nią obsługiwać lapka nawet na miękkiej kanapie, a nawet kocu! Obłęd. Klawisze można dowolnie przypisać. Środkowy klawisz pod kołkiem, służy do przełączania trybów scrolla, więc jeśli ktoś lubi otwierać zakładki w tle jak ja musi to przypisać do klawisza poniżej scrolla. Easy-Switch jeszcze nie testowałem. Polecam.

27.3.2018

Moim zdaniem ta mysz jest obłędnie piękna; subtelny ciemny kolor jest stonowany, acz intrygujący. Rewelacyjna jest także funkcjonalność - bardzo użyteczne dodatkowe przyciski nawigacji, czy rolka która ma dwa tryby - "terkoczący" i swobodny. Rolką można także przewijać horyzontalnie. No i wreszcie gesty - pod Windowsem naprawdę fajna sprawa. Myszkę da się podłączyć także do systemu Linux (także po Bluetooth, ale trzeba pokombinować) i Android, gdzie poza gestami w zasadzie wszystko działa.

19.6.2020

Mała, zgrabna. Symetryczna z kształtu, choć przyciski niesymetryczne - jest w porządku dla leworęcznych. Podoba mi się, że waży więcej niż można się spodziewać na oko. Praktyczne przełączane tryby przewijania rolką - bardzo szybkie lub precyzyjne, stopniowe. Podwójny interfejs połączenia - Unifying lub Bluetooth. Na Bluetooth jest sporo problemów z połączeniem, ale to zależy od komputera i ustawień oraz oprogramowania system. Dziwnie umieszczony przycisk środkowy myszki. Absurdalna cena.

4.9.2020

Może nie aż taka idealna jak większość opisuje. Minusy: głośny klik, przyciski po czasie zaczynają "skrzypieć" po ich tylko lekkim dociśnięciu. Najbardziej denerwuje że większość innych modeli Logitecha w kliku rolki ma otwieranie w nowej karcie/zamknięcie karty a ta myszka ma przewijanie gładkie/skokowe rolki. Ciężko się przestawić jak gdzie indziej korzystamy z innego Logitecha. Bateria trzyma całkiem nieźle. Jeździ po wszystkich powierzchniach. Ogólnie polecam ale tylko w promocji!

4.7.2019

Działanie, funkcjonalność i uniwersalność - na razie bez zastrzeżeń. Porównując z poprzednim modelem (tylko na USB), niektóre decyzje są mocno dyskusyjne - wbudowany akumulator (zamiast miejsca na baterie 2xAA) - niepotrzebnie winduje cenę i rodzi pytanie o trwałość konstrukcji (utrzymanie pojemności przez akumulator). Niestety brak również etui podróżnego i tego genialnego włącznika/osłony lasera, znanych z poprzedniej wersji. Za to klucz USB jest bardzo mały - zdecydowanie na plus

21.5.2018

Jeżeli chodzi o użycie do małych laptopów i jej mobilność to dla mnie świetny produkt. Posiadam jeszcze MX Master 2s w pracy. To także świetna mysz. Nie jestem funboyem logitecha ale wykonanie i design obu myszy jest genialny. Co prawda są drogie i niektórzy sądzą, że nie są warte swojej ceny ale liczę na ich jakość (okaże się za dwa lata). Co do przełączania się między źródłami to funkcja działa sprawnie i mnie jeszcze nigdy nie zawiodła. Polecam jako urządzenie mobilne.

24.11.2020

Bardzo fajna myszka podróżna (dla większości będzie za mała do codziennej pracy), jednak ma ona dwie wady. Pierwszą jest brak środkowego przycisku na rolce, trzeba go skonfigurować na przycisku wielofunkcyjnym poniżej (przez co traci się możliwość przypisania innego skrótu w to miejsce). Drugą wadą jest cena, która moim zdaniem jest niezbyt adekwatna do tego typu produktu.Z pozytywów to scroll, który działa na boki, funkcja flow oraz profile do aplikacji typu Office.

21.12.2020

Bardzo wygodna myszka z praktycznie bezobsługowym zasilaniem - akumulatorek (w zależności od sposobu używania) wystarcza na 2-4 miesięcy użytkowania, a w razie czego można podpiąć do komputera dołączonym w zestawie kabelkiem i używać w trakcie ładowania.Materiały, z których wykonana jest myszka są dobrej jakości. Urządzenie działa precyzyjnie, a dodatkowe klawisze upraszczają nieco pracę. Polecam tym, którzy za rozsądne pieniądze chcą kupić przyzwoity sprzęt.

27.6.2019

Produkt fenomenalny, wart swojej ceny, bardzo wygodny do pracy nawet przy dużych dłoniach, fakt jest nieco ciężka, ale za to bardzo długo pracuje na pojedynczym ładowaniu. Nie przepadałem za myszkami do ultrabooków, korzystając z pada, ale ta mysz przekonała mnie do siebie w 1000 %. Mnóstwo opcji modyfikowalnych pozwala ją dostosować idealnie do swoich potrzeb. Bardzo intuicyjne oprogramowanie. Możliwość parowania z kilkoma urządzeniami - świetny sprzęt

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności