logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech StreamCam Grafitowa (960001281). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech StreamCam Grafitowa (960001281).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech StreamCam Grafitowa (960001281) liczba opinii klientów wynosi 57, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.6.2022

Kamerę użytkuję po kilka godzin dziennie od jakiegoś czasu i nie mam większych zarzutów. Jakość obrazu bardzo dobra, bez porównania z kamerą wbudowaną nawet w drogie laptopy. Dobrze ostrzy, szeroki zakres konfiguracji z aplikacją Logi Tune, na plus dwa uchwyty - na monitor oraz z gwintem. Doskonale współpracuje z macOS.Jedyne wady to z utrzymaniem odpowiedniej jasności - nie wiem czy to kwestia oprogramowania, ale często obraz jest zbyt ciemny lub zbyt jasny po podłączeniu kamery, muszę manualnie zmienić ustawienia "exposure" w Logi Tune, gdyż tryb automatyczny ustawia praktycznie zawsze zbyt jasno. Mały minus to też sztywny kabel, który źle ułożony potrafi przesunąć lekką kamerę.

28.3.2021

Porównując do laptopowej kamery - niebo a ziemia. O wiele lepiej radzi sobie w trudniejszych warunkach oświetleniowych (mniej światła, kontrastowe światło w tle), ale dopiero po i instalacji uruchomieniu aplikacji. Bez włączonej aplikacji kamera działa gorzej (szczególnie światło źle ustawia). Mikrofon w trybie dual-mono działa świetnie na wideokonferencjach, w trybie stereo już nie tak dobrze. Nie zapewnia takiego rozmycia tła jak na obrazkach reklamowych, ale obraz jest nadal czysty i przyjemny. Do streamingu 1080p w 60fp wymagane jest złacze USB3.0.Tryb śledzenia twarzy - bardzo dobrze rozpoznaje twarz i utrzymuje ostrość.

15.9.2021

Jakością obrazu nie powala, mimo wszystko to tylko kamerka usb, ale ogólnie bez zarzutu. Przy dobrym oświetleniu nawet sobie radzi, szczególnie kolory moim zdaniem dobrze łapie, w porównaniu ze starymi wyblakłymi w obrazie logitechami. Ale ziarno szybko wchodzi przy gorszym świetle.Dobry ma soft, z kilkoma nawet pożytecznymi ustawieniami, typu stabilizacja, która pomaga z trzęsącym się biurkiem. Ogólnie spoko, ale cena trochę wygórowana.

Bardzo dobra kamerka. Obraz nagrywany przez nią jest wyraźny, ma dobre odwzorowanie kolorów i świetnie nadaje się do streamowania. Jedynym problemem dla mnie był brak możliwości podpięcia jej do komputera przy pomocy klasycznego portu USB i konieczność dokupienia specjalnej przejściówki (z typu C na zwykłe), ale nawet mimo korzystania z tego typu obejścia wszystko działa tak, jak należy.

21.4.2021

Dobre parametry przy tej cenie. Jedyna wada, to USB-C z wymogiem 3.1, nie każda płyta główna dobrze rozmawia z tą kamerą pomimo zgodnej specyfikacji, sprawdzone na kilku urządzeniach i jest to znany problem na reddicie. U mnie rozwiązaniem było podłączenie pod port USB-C znajdujący się w karcie graficznej RTX 2080.

4.3.2021

Obraz b.dobrej jakości, gorzej z dźwiękiem z wbudowanego mikrofonu. Minus za zastosowanie USB-C 3.1 (co samo w sobie jest doskonałym pomysłem, niestety brak odpowiedniej przejściówki w zestawie uniemożliwia podłączenie kamerki do standardowego stacjonarnego PC i wielu starszych laptopów).

27.11.2020

Niezbyt szeroki kąt widzenia (dla mnie na plus), bardzo jasna. Gdyby ktoś się zastanawiał - to pod win7 chodzi wyrywkowo (czasem tak, czasem nie). Oczywiście pod win10 bez problemu. U mnie na przejściówce USB 3.0 C - A.

27.11.2020

Kamera całkiem dobra — takiego obrazu można się spodziewać przy zwykłej cenie tego produktu. Niestety pandemia wywindowała ceny. Jedna gwiazdka zabrana za słabą, jak na cenę sprzed okresu chorobowego, jakość mikrofonu.

18.2.2021

Synek zadowolony od pół roku śledził losy tej kamerki wcześniej braki w magazynie z uwagi na pandemię ale teraz się udało kupić .No wiadomo cena bez szału mogła by kosztować mniej góra 500 zł ale cóż .Ogólnie polecam

21.4.2021

Camera does not replace background.You have to download Logitech LogiCapture software to enable all functions - like 1080p 60 fps.So expect to adjust some settings before using it in it's full potential.

Kamera jest świetna. Bardzo solidnie zrobiona, dobry dźwięk z mikrofonu, niewielkie wymiary. Jednocześnie parametrowo jest ekstra. Polecam serdecznie ten model Logitecha.

24.1.2021

Kamerka sprawdza się dobrze, szkoda tylko że podłączenie na USB typu C, niestety ale będzie problem na pewnych urządzeniach aby podłączyć kamerkę.

8.4.2021

Świetna jakośc obrazu i ilość klatek.Z kolorem trzeba nieco popracować, ale kamera jest w stanie łapać dobry obraz nawet przy niskim świetle

6.2.2022

Świetna kamerka, wyraźny obraz i dobrze wyłapujący mikrofon. Mówi sie że mikrofon słabo wyłapuje, ale ja jestem zadowolony. Polecam

18.2.2021

Top produkt w swojej kategorii. Jeśli chcesz dobrze wyglądać u swoich rozmówców to ta kamera jest idealnym rozwiązaniem :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności