logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft Sculpt Comfort Desktop Czarna (L3V-00021). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft Sculpt Comfort Desktop Czarna (L3V-00021).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft Sculpt Comfort Desktop Czarna (L3V-00021) liczba opinii klientów wynosi 24, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.4.2021

Jeśli chodzi o klawiatury ergonomiczne to Microsoft jest w zasadzie jedynym słusznym wyborem. Samo ułożenie klawiszy jest wygodne - choć tutaj trzeba przyznać, że dystans od [Q] do [P] jest większy niż w typowych klawiaturach i trzeba się do tego przyzwyczaić (a jestem po przesiadce z MS Comfort Curve Keyboard 2000). Osobiście polecam choć gdybym mógł zmodyfikowałbym dosłownie jedną rzecz. Dodałbym przycisk Windows pomiędzy klawiszami [Alt Gr] i [menu] nieco skracając przy tym prawą spację. Możliwe, że jest to nadal kwestia przyzwyczajenia ale mam wrażenie, że żeby skorzystać z klawisza [Alt Gr] trzeba prawy kciuk "podkurczyć" mocniej niż w przypadku innych klawiatur. Możliwość przełączenia lewej spacji w tryb,który powoduje, że pracuje ona jako [Backspace] (należy przytrzymać obie spacje do momentu zaświecenia się diody sygnalizacyjnej) traktuję raczej jako ciekawostkę - w moim przypadku się to nie sprawdziło. Wątpliwości budzi jedynie przełącznik trybu pracy klawiszy od [F1] do [F12] - przeszkadza mi trochę brak "stanowczego" kliku przy przełączaniu trybu, ale właściwie rzecz biorąc ustawiłem to raz i nigdy więcej z niego nie skorzystałem. Sama mysz jest po prostu "poprawna" choć niektórym może przeszkadzać domyślne ustawienie, które powoduje przeskok wstecz lub do przodu po przejechaniu palcem po "dotykowym" przycisku "Start". Po instalacji sprzętu instalacja oprogramowania Mouse and Keyboard Center nie jest konieczna ale w moim odczuciu wskazana.
jeszcze

25.9.2021

Świetne wykonanie, klawiatura ma miękki i niewielki skok, ręka wygodnie się układa, zaskakujące są podpórki uwaga: z przodu! Wtyczka USB która obsługuje komplet sprawuje się idealnie, nie ma lagów jak w przypadku BT. Świetny myk z przytrzymanie obu spacji przez 3sek i lewa część działa jak backspace - nieoceniona pomoc przy pracy z pakietem biurowym. Gra się również dobrze. Myszka z bateriami dobrze wyważona, bardzo wygodna pomimo słabych materiałów, obsługa gestów OK ale pamiętajcie, żeby dociągnąć sterowniki z www. Mysz również obsługuje gesty,przyciskom można przypisać różne funkcje.

31.1.2018

fajny, cichy zestaw - zdziwiło mnie to bo myslałem że bedzie dość głośny, w klawiaturze brakuje przycisku insert ale nie jest on w moim przypadku potrzebny, mysz ma wibrcje podczas przeciagania palcem po przycisku windows, pieknie wyprofilowana klawiaturka, brakuje mi tylko podstawek na gornej czesci klawiatury ale to mały szczegół.wygodnie się piszę, polecam z czystym sumieniem. Do tego szyfrowanie i obowiązkowo zainstalujcie program microsoftu.A co do wysyłki, jak zawsze szybko, przyjemnie :)

30.12.2021

Doskonały zestaw. To mój drugi zestaw ze stajni MS I podobnie jak z poprzedniego "curved", tak i ten oceniam bardzo wysoko. Jakość wykonania, ergonomia, sposób użytkowania. Wszystko jest jak trzeba i na miejscu. Jednakże polecam każdemu, by przed zakupem choć na chwilę jej użył, np w jakimś markecie. Osobiście, polecam.

4.1.2022

Zestaw może trochę niepozorny, nie jest bardzo drogi, ale używam go od wielu lat i naprawdę bardzo dobrze się spisuje. Klawiatura wygodna i dość cicha, choć do jej zagięcia trzeba się na pewno przyzwyczaić. Przycisk „Windows” na myszce – zaskakująco przydatny! Polecam.

27.5.2016

Świetny set. Wielogodzinne pisanie na zwykłej klawiaturze to dla mnie udręka. Tutaj dzięki podstawce, nadgarstki są odciążone, a komfort pracy niewiarygodnie lepszy. Myszka jest czuła, precyzyjna. Zero zakłóceń i podobnych problemów.

7.10.2020

Działa bez problemu jak zwykła klawiatura US. Ogólnie wygodna i solidna.Małe minusy to:- brak diody na oznaczającej włączenie CapsLock, NumLock- PrintScreen jest jako dodatkowa funkcja na przycisku Insert (trzeba się przełączać)

18.12.2020

Bardzo lubię tę klawiaturę, zwłaszcza za cyrylicę na klawiaturze. Spacja jest nieco za długa i prawy alt jest położony dalej niż w innych klawiaturach, co utrudnia pisanie polskich diakrytyków, o ile pisze się bezwzrokowo.

20.9.2021

bardzo wygodna podstawka pod nadgarstki, myszka większa niż myślałem. załamanie bardzo dobrym kącie. jestem zadowolony z zakupu. za szeroka spacja. mam duże dłonie a i tak nie sięgam kciukiem do alta

15.5.2021

najlepsza klawiatura do prac biurowych jaką miałem. nadgarstki wreszcie odpoczywają a reagująca na ruchy palca płytka w myszce to mistrzostwo

7.7.2020

Na wyrost trochę opinia bo mam ją pierwszy dzień. Na linux klawisze myszy wbudowane w rolkę nie działają. Wstecz i Naprzód.

18.10.2020

Świetna klawiatura, bardzo ergonomiczna. Myszka jest jedną z lepszych jakie widziałem. Polecam!

5.1.2021

Najlepsza jaka mialem dotej pory to znaczy od co najmiej 25 lat ! super wygodna !!

19.12.2019

Jest super. Kupiłem po tym jak korzystałem w pracy.

12.12.2016

ciekawy wyglad i wygodnie se pisze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności