logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Muumi Ekologiczne Pieluszki Jednorazowe 4 Maxi 7-14 Kg 46 Szt. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Muumi Ekologiczne Pieluszki Jednorazowe 4 Maxi 7-14 Kg 46 Szt.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Muumi Ekologiczne Pieluszki Jednorazowe 4 Maxi 7-14 Kg 46 Szt liczba opinii klientów wynosi 23, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.10.2020

świetne, pozwoliły doprowadzić do porządku delikatną skórę mojego dziecka (problemy atopowe, zwykłe pieluszki powodowały od razu odpieluszkowe zapalenie skóry). Jedyny minus - zewnętrzna warstwa jest na tyle delikatna, że córeczka paluszkami wyskubuje długie włókna, zajmuje jej to sekundę i od razu leci do buzi ;)

13.7.2018

Bardzo dobre pieluszki. Używamy już pół roku, od narodzin naszego dziecka i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobre pieluszki, nasze dziecko nigdy nie miało żadnych odprzeń ani zaczerwienienia. Dzięki tym pieluszkom nie musiałam nigdy używać żadnych kremów, zasypek itp. Jedyny minus to ich cena, są drogie, ale warto!

3.9.2020

rewelacyjne. nie umiem wyrazic tego jak swietne sa te pieluchy. prxetestowalam wiele firm i zawsze bracam do „muminkow”. pieluchy nie sa zapachowe a mimo to nie smierdza po nasiaknieciu. bardzo dobra pojemnosc i ksztalt. bardzo dobrze obejmuja pupe i nie sa za duze jak niektore marki

8.3.2020

Rewelacyjne pampersy, chłonne, przeciwalergicze, bezzapachowe. Idealnie sobie poradziły przy pieluszkowym zapaleniu skóry. Duży plus za dopasowanie na pleckach dzięki temu nic nie wyleci;)

15.6.2021

Moje ulubione pieluchy. Jak dotąd nie znalazłam nic rownie dobrej jakości, mega chlonne, nie odparzaja skory, świetnie sprawdzają się na noc. Tylko cena może być zaporowa.

28.11.2020

Moje ulubione pieluszki. Nie przeciekają. Zatrzymują dużo wilgoci także przy maluchu ok 5 miesięcy wytrzymują całą noc na pupie. Nie uczulają i nie podrażniają

9.1.2022

najlepsze i najbardziej chłonne pieluszki jakich używałam. Nie odparzają, nie uczulają, a pupcia suchutka za każdym razem. Na noc ideolo. Polecam.

3.6.2021

Najlepsze pieluszki, jeszcze się nie zdarzyło żeby przeciekły. żadne pieluszki im nie dorównają nawet Pampers Premium care

20.1.2021

Jedyne pieluchy, które nie powoduja u mojego dziecka żadnych problemów. Jedyną wadą jest ich cena

3.1.2022

Ulubione, najlepsze na rynku dla wrazliwejj dziewczynki, nie uczulają, tylko ta cena..
Warunki usługiPolityka prywatności