logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Nac SHE250B-BAG-LD. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Nac SHE250B-BAG-LD.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Nac SHE250B-BAG-LD liczba opinii klientów wynosi 43, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 34, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 3.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.9.2020

Konstruktorzy chyba nigdy tego rozdrabniacza nie używali. Bo gdyby choć raz użyli wiedzieli by ile zwykłych prymitywnych błędów konstrukcyjnych w nim się znajduje. Kupiłem bo potrzebowałem do ogrodu w celu rozdrabniania chaszczy, łodyg roślin i czasem niewielkich gałęzi.Włączyłem wrzuciłem rośliny i za minutę zapchane! Coś z tym trzeba było zrobić! Po zastanowieniu się i rozpoznaniu wielorakich problemów konstrukcyjnych podjąłem decyzję o poprawieniu domorosłych konstruktorów kosztem utraty gwarancji a zyskaniu sprawnie działającego rozdrabniacza.Było kilka głównych problemów:- notorycznie zapychał się!- mielił zielsko zamiast go kroić - papka zamiast posiekanych roślin- trzeba było używaćsiły do wciskania zielska- rośliny zawijały się na osi tarczy tnącej = rosły opory tarciaTak było:Otwieram a tam jakiś konstruktor wstawił w bieg rozdrobnionego zielska poprzeczki - wyciąłem trzy poprzeczki.Oglądam zmielone zielsko, analizuję ustawienia noży, szczelinę - przerabiam tarcze tnącą, dopasowuję szczelinę.Zajęło mi to około 6 godz ale teraz mam maszynkę znakomicie tnącą na drobne, nie zapychającą się. Teraz niektóre zielsko, z długimi łodygami sama wciąga i szatkuje. Oceniam, że przeróbki przyspieszyły siekanie około 3-4x w stosunku do wersji fabrycznej.Dzisiaj poszatkowałem trzy kopiaste taczki zielska trochę drobnych gałęzi! Ani jednego zapchania! Przyjemnie się tym pracowało.Nie ocenię wersji oryginalnej bo musiał bym dać po jednym punkcie za to, że jest.Noże nie są najlepszej jakości tzn zbyt szybko się tępią! Może zrobię nowe noże z dobrej stali.
jeszcze

15.5.2021

Sprawdził się: trzymetrowa góra przyciętych gałęzi drzew owocowych "zmielona". Pod koniec trzeba było ostrzyć noże. Jest niestety i kilka wad urządzenia, które z powodzeniem można było uniknąć. Bezsensowne kierowniczki wylotu drobin (cienkie gałązki blokują otwór, należy wtedy co pół godziny pracy demontować osłonę i czyścić!!), Nieprzemyślany "system" odcinania napięcia po otwarciu obudowy polegający na wkręcaniu śruby z baaaardzo długim gwintem. Można było posłużyć się jakimś czujnikiem! Generalnie, do drobnych prac na działce - urządzenie znakomite,

25.8.2019

rębak kompaktowy jednak szybko można go zapchać. niestety otwór załadowczy nie pozwoli mimo deklaracji producenta włożyć gałęzi o średnicy 39mm. ponadto drobne gałązki sa przerzucane przez noże i blokują na niewiadomi po co umieszczonych plasticity żebrach. jeśli to miało działać jako kierownice to słabo. poza tym gałęzie krzywe mają problem z trafieniem w otwór z nożami na tależu tnącym. ogólnie jeśli chodzi o małe i świeże odrosty na drzewach to daje rade.

24.7.2020

Silnik o dużej mocy sprawia, że bez żadnego kłopotu mieli gałęzie fi 4cm. Trochę problematyczne są końcówki gałęzi, które są bardziej wiotkie, gdyż powodują zapychanie się wylotu trocin. W wylocie umieszczone są dwie przegrody, które dodatkowo utrudniają swobodne ich wypadanie.

29.5.2021

Dobre urządzenie dla działkowicza hobbysty w rozsądnej cenie. Sprawdza się całkiem dobrze choć ma kilka drobnych mankamentów. Największy, to że wylot wiórów dość łatwo się zapycha i trzeba go udrażniać. Nie jest to duży problem ale drobna uciążliwość.

28.5.2021

Dobra jakość z niewielkie pieniądze. Jedynym i chyba dosyć istotnym minusem jest bardzo mały otwór wylotowy który co chwila się zapycha i trzeba odkręcać (dramatycznie długą) śrubę żeby otworzyc pokrywę. Tak czy inaczej, warte polecenia.

2.5.2021

W sam raz na działkę, przystępna cena. Łatwy w obsłudze, poręczny i prosty w transporcie. Idealny do przydomowego ogródka lub na działkę. Marka sama w sobie, wart swojej ceny. Poleca.

7.7.2021

Radzi sobie najlepiej ze świerzymi gałązkami. Przycinki w ogrodzie nie powodują już dużych odpadów zielonych. Pocięte gałęzie lądują na rabatach zamiast kory.

23.11.2021

Sprzęt super rozdrabnia aż chce się pracować gorąco polecam przepracowałem 1,5godziny non stop i daje radę

16.6.2021

Przez zabezpieczenie przy wylocie zatyka się bardzo często ale wystarczy je wyłamać i śmiga

27.5.2021

Szybko zapycha się wylot i trzeba rozkręcać całość. Rozdrabnia dobrze, nawet dość drobno.

14.7.2021

Rączka do trzymania i przeworzenia szybko pękła ,z mokrymi nieradzi sobie zapycha się

13.4.2020

Proste gałęzie elegancko tnie ale pokręcone i cienkie może się zapychac

2.9.2021

urządzenie super do małego ogrodu, obsługa super polecam wszystkim

24.10.2021

głośny. przy drobnych gałęziach szybko się zapycha

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności