logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Pampers Pieluchy Premium Care rozmiar 2, 80 pieluszek. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Pampers Pieluchy Premium Care rozmiar 2, 80 pieluszek.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Pampers Pieluchy Premium Care rozmiar 2, 80 pieluszek liczba opinii klientów wynosi 135, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 97, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.6.2019

Najlepsze pieluchy na rynku. KROPKAChłoną wszystko, skóra sucha, mocz nieobecny ani w wilgoci ani w zapachu. Wytrzymują całą noc. Szkoda że pampers premium care pants nie są z tego samego materiału (niestety zakładanie zwykłych dziecku które już chodzi i się wierci to trudne zadanie).

8.12.2017

Używam przez 2 tygodnie i mała nie ma żadnego odparzenia a nieraz miała przepełnioną pieluchę. Na razie jeszcze 1ki, ale zaNiedługo będziemy przechodzić na 2ki :) trzeba szukać promocji, bo wtedy cena jednostkowa jest zbliżona do innych tańszych pieluch a jakoś o niebo lepsza!

19.1.2019

Na plus: wchłanianie (pośladki suche, nawet jak pampers mocno mokry), pasek wilgotności (bardzo wygodny gadżet).Na minus: ZAPACH. Niestety dziecko nie pachnie słodkim bobasem, tylko chemiczną pieluchą. Zapach pieluszki często sprawia mylne wrażenie kupki.

10.12.2019

Niby Premium Care rozmiar 2, ale uwaga: te są na 3-6 kg a nie 4-8 kg, jak Premium Care 2 w nieco innym opakowaniu z duzym sercem.Producent wprowadza w błąd z tą rozmiarowką

2.1.2017

Córka miała odparzenia na inne pampersy, a po tym wszytko bardzo ładnie się zagoiło i juz nie było problemu. Do tego są bardzo chłonne i zatrzymują nie przyjemny zapach.

10.1.2019

Dla mnie to absolutny hit. Pieluszki są super cienkie i super chłonne, nie uczulają. Przeszukując internet można znaleźć w naprawdę atrakcyjnej cenie

22.9.2017

Idealne dla skóry noworodków i niemowląt, pupa nie odparza się jak przy innych. Używałam przy dwójce pociech, gdybym miała trzecie kupiłabym je znowu

4.10.2017

wg mnie najlepsza wersja pampersów, najlepsza wchłanialność, czasem kupka wyleje się na plecach - góra pampersa mogłaby być bardziej elastyczna

17.9.2016

Po prostu rewelacyjne pieluchy. Moja córka ma idealną skórę, bez najmniejszego śladu odparzeń itp. Używam 3 miesiąc , najpierw jedynki.

30.6.2019

najlepsze pieluchy pampers (w "Starej wersji" znacznie lepsze od tych "ulepszonych" premium care) - super że można je jeszcze dostać

15.4.2021

Odniosłam wrażenie, że są jakościowo gorszę od tych w mniejszych opakowaniach. Inaczej zbudowana jest siateczka wewnątrz pampersa.

9.4.2017

Mogłoby byc lepiej, starsza wersja była moim zdaniem lepsza, jakaś bardziej chłonna wydaje mi się, aczkolwiek nie przeciekają.

6.3.2016

Bardzo chłonne, delikatne, nie powodujące odparzeń. Mocno trzymające rzepy do zapięć, Nic się nie wydostaje na zewnątrz

4.1.2017

Dla nas najlepsze pieluszki :)) miękkie delikatne a co nawazniejsze nie uczulają i są super chłonne!!:) polecamy

20.11.2017

W porównaniu z innymi pieluszkami, są zdecydowanie najlepsze - delikatne dla skóry, dość chłonne, nie uczulają.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności