logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Razer Atheris Czarna (RZ0102170100R3G1). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Razer Atheris Czarna (RZ0102170100R3G1).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Razer Atheris Czarna (RZ0102170100R3G1) liczba opinii klientów wynosi 20, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Myszka bardzo wygodna, po włożeniu 2 baterii dosyć ciężka. Przed zakupem trzeba wiedzieć, że nie jest to duża mysz, jeśli ktoś potrzebuje przenośnego gryzonia to nadaje się idealnie. Jedyna wada - jest otwierana od góry i plastik po podniesieniu wydaje się delikatny (wytrzymałości nie sprawdzałem). Działa szybko, bardzo dobrze się łączy przez zarówno przez nano odbiornik jak i przez bluetooth przez co nie zajmuje gniazda USB. Po włożeniu odbiornika automatycznie zaczęła się instalacja oprogramowania Razera - miła niespodzianka. W oprogramowaniu można konfigurować przyciski, nagrywać makra, zmieniać zarówno dpi, częstotliwość próbkowania, po jakim czasie bezczynności myszka się usypia,przy jakim % poziomie zasilania zaczyna informować o niskim stanie baterii. Dobre, w pełni konfigurowalne urządzenie, jeśli ktoś potrzebuje przenośnej myszy z bluetooth to lepszej nie znajdzie.
jeszcze

13.11.2020

Mysz jest super. Przede wszystkim Razer - jakość wykonania, materiały bateria wkładana od góry, nadajnik schowany pod klapką baterii - też od góry - nie wyleci. Upadła mi już dwa razy z wysokości pasa ok. 1m nad podłogą - nic się nie dzieje! I teraz rewelacja - na wyłączniku pod spodem mamy (1) Bluetooth, (2) - zero - mysz wyłączona i (3) nadajnik. Można jeden komp sparować na bluetooth a w drugi włożyć nadajnik. Rewelacja !!! Bluetooth działa bez zarzutu - nie zrywa łączności w Win10 Home 64bit. Dobre oprogramowanie ale nie jest to mysz gamingowa - nic na niej nie świeci nawet logo Razera - w założeniu ma wytrzymać dwa lata na baterii czy coś...Na górze przycisk zmiany rozdzielczości - na sekunde wyświetla na ekranie kompa aktualną rozdzielczość - można dopasować szybkość latania po ekranie bardzo płynnie. Polecam - mam ją ok. 3 miesiące i daje 6 (szóstkę).
jeszcze

10.4.2020

Użytkowałem myszkę ponad rok. Ma dwie baterie, które ją obciązaja idelanie. Świetnie się ja trzyma w ręku jak na myszkę bezprzewodową. Posiada w sobie miejsce na przekaźnik więc możemy być spokojni w transporcie, że nam nie zginie.Niestety po około roku myszka zaczęła mieć problemy z kliknięciem kółka (nie każde kliknięcie łapało) oraz boczne przyciski zacinały się (wydłużone kliknięcie). Na szczęscie producent zapewnia 2 letnia gwarancję i moge cieszyć się z pełni sprawnej myszki raz jeszcze.

15.12.2017

Myszka jest mała to fakt, ale bardzo ergonomiczna. Przy codziennym zastosowaniu działa wzorowo, co do gamingu tez okej, ale dla mniej wymagających graczy. Klik myszy jest wyraźny i wysoki, ślizgacze dają sobie radę z każdą powierzchnią. Razer ma bardzo fajne oprogramowanie do myszki, warto do niego zajrzeć.

14.6.2022

Mysz wspaniała. Malutka, super mobilna, świetnie leży w niedużej dłoni. Doskonała do pracy i grać też można. Służy już ponad 3 lata i w ogóle się nie zniszczyła. Brakuje w niej tylko obsługi większej ilości urządzeń.

30.1.2021

Super myszka do prowadzenia palcami a nie całą dłonią. 4,5 za brak możliwości podświetlenia loga Razer, powinna być możliwość redukcji żywotności baterii a podświetlenia loga.

25.1.2020

Myszka pomimo małych rozmiarów sprawuje się świetnie. Jest bardzo mobilna . Rozbudowana aplikacja Razera, warto do niej zajrzeć.

Mam od tygodnia - dobrze leży w dłoni i choć na początku wydawała mi się za mała teraz nie mam do niej najmniejszych zastrzeżeń.

Bardzo dobra jakość wykonani i super sensor. Minus tylko, bo jesr troszkę mała. Ogólnie jednak wrażenia pozytywne

23.4.2019

Razer, po prostu Razer. Gryzoń choć mały sprawdza się bardzo dobrze w warunkach "bojowych.

19.9.2019

SUPER MYSZKA. MALUTKA, PIĘKNA Z WYGLĄDU I JEJ RUCHY, CUD MALINA. :-)

16.10.2020

Dobra myszka do pracy w dodatku bardzo lekka

31.12.2020

Jakość bdb

24.9.2021

super

15.5.2021

Cool

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności