logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Razer Huntsman Mini Linear Optical Switch (Red). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Razer Huntsman Mini Linear Optical Switch (Red).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Razer Huntsman Mini Linear Optical Switch (Red) liczba opinii klientów wynosi 56, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.1.2021

Bardzo przyzwoity produkt. Cichy. Przełączniki czerowne optyczne bajka, rzadko kiedy mam przypadkowe wciśnięcia co na MX Red było częste. MX Red to nieporozumienie dla mnie, poza tym słychać metaliczny podźwięk a w Razer cisza. Keycapy PBT. Więc to co u innych trzeba kupić tutaj jest standardem. Jeśli chodzi o używalność to powiem tak. Chciałem taką więc kupiłem. Na pewno nie jest to klawa do pracy biurowej. Ale pracuję też na niej i daje rade. Trzeba ogarniać skróty i pójdzie (i nie denerwować się). Przyczepię się do ceny. Niestety za połowę mniej klawiszy płacimy jak za regularną dobrą klawę. I to jest porażka. Co ciekawe klawiaturą można w pełni sterować bez oprogramowania,zmiana kolorów itp (dużo skrótów). Oprogramowanie dopiero umożliwia tworzenie jakiś niestandardowych keybindów itp. Osobiście nie używam Synapsa. Polecam. Dla mnie to trochę była fanaberia bo cena jak pisałem kosmos. Jeśli nie jest to główne kryterium to polecam.
jeszcze

Nie łatwo dorwać fajną mini klawiaturę która będzie nadawała się do grania i nie będzie jakąś tanią tandetą. Plus dla razera że w ogóle zrobiły taki sprzęt. Po pierwsze niska waga, stabilność na plus, a także oczywiście same wymiary. Klawiatura jest lepsza niż się początkowo spodziewałem. Jako że mam sporo sprzętu razera no to zainwestowałem w ich klawiaturę. Podświetlenie klasycznie dla marki, bardzo fajne, ze sterowaniem przez Synapse - aplikacja swoją drogą jest prosta i bardzo czytelna, a ma też parę fajnych dodatków. Poza tym klawiatura ma dobrze przełączniki optyczno-mechaniczne. Stuknięcia klawiszy na plus, nie trzeba używać nadto siły, bardzo fajnie to chodzi w praktyce, mi przypadła do gustu.Także jeśli kto szuka tego typu mini klawiatury to ten model polecę bo dużego wyboru nie ma a razer robi dobre sprzęty.
jeszcze

Pasowała mi ze względu na kilka rzeczy. Po pierwsze wymiary - tego właśnie szukałem bo wbrew pozorom nie łatwo dostać tak malutką klawiaturę. Po drugie większość z małych modeli nie jest gamingowa, nie ma oprogramowania dodatkowego czy podświetlenia RGB. WIęc wybór mocno się zawęził i jak trafiłem na tą to postanowiłem zainwestować. Nie jest tania jak na swoje wymiary no ale to razer, więc za marke się płaci, aczkolwiek na ich produktów do tej pory się nie zawiodłem. Bardzo mi odpowiada jak pracuje ten sprzęt, przełączniki chodzą bardzo fajnie, jest to hybryda optyczno-mechaniczna i sprawdza się doskonale moim zdaniem. Każde kliknięcie jest wyczuwalne i trochę delikatniejsze niż przy mechanikach z którymi miałem do czynienia.Podświetlenie RGB bez zarzutu, w tej kwestii razer w żadnym urządzeniu nie zawodzi. Polecam!
jeszcze

4.8.2021

Fajna klawiatura mechaniczna. Wszystko zgodne z opisem. Mnogość ustawień do personalizacji w aplikacji Razera. Trochę przeszkadza mi w niektórych grach brak fizycznych strzałek(są oczywiście one pod dodatkowymi klawiszami funkcyjnymi, jak i masa innych przycisków) oraz przy pisaniu jak chcę się cofnąć w pisanym tekście. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam.

25.5.2022

Genialna klawiatura, do grania chyba nie polecił bym innej. Niestety do niektórych zadań, takich jak programowanie, jest dosyć uciążliwa w obsłudze. Radzę się dobrze zastanowić przed zakupem, czy na pewno nie będziecie korzystać z większej ilości przycisków. Można się przyzwyczaić, ale przestrzegam, klawka głównie i chyba wyłącznie do grania.

5.2.2022

Jestem bardzo zadowolony z tej klawiatury, wszystkie skróty klawiszowe mi jak najbardziej odpowiadają, po tygodniu użytkowania jestem bardzo zdziwiony tym, że optyczne switche w tej klawiaturze są ogromnie ciche i jest wyczuwalna większa szybkość od poprzednich używanych Cherry MX Red. Jak na razie polecam.

9.4.2021

Bardzo solidna jakość wykonania, keycapy PBT i gładkie switche. Stabilizatory są lekko hałaśliwe, ale w granicach rozsądku. Jedyny problem jaki napotkałem to dziwne zawieszanie się systemu na komputerze z Ryzenem - rozwiązaniem była aktualizacja firmware'u urządzenia.

Do tej marki od lat mam zaufanie i wiedziałem że jak ostatecznie zdecydowałem się na małą klawiaturkę mobilną to od razu się na nią skusiłem. Doskonale działa, ma dobre przełączniki, podświetlenie jest czytelne i cieszy oko. Bardzo dobry produkt moim zdaniem.

29.6.2021

-słaba moc podświetlenia-wymagany synapse do działania wybranego trybu podświetlenia mimo iż klawiatura ma onboard memory... tylko do makr -brakuje klawiszy strzałek i delete z plusów ? boski nacisk klawisza płynny delikatny cichy stabilny

18.4.2021

Przyciski mechaniczne Liniear doskonale sprawdzają się w grach takich jak League of Legends i Battlefield V. Klawiatura jest lekka i niewielka, dzięki czemu łatwo można zabrać ją ze sobą w podróż i grać komfortowo na laptopie. Gorąco polecam!

Paczka z klawiaturką dotarła wyjątkowo szybko. Ma świetne wymiary, tylko te przyciski co trzeba, mi to właśnie odpowiada. Minimum miejsca zajmuje, przełączniki optyczne bardzo dobre, nie mam uwag jak na razie. Polecam.

6.1.2021

Klawiatura jest świetna do grania. Do pisania i pracy może mniej ale nie po to kupuje się 60%towke. Klawiatura bardzo wygodna, przełączniki dosyć ciche oraz szybkie. Jednym słowem polecem.

25.12.2020

Jako klawiatura do grania świetna. Do pisania już mniej (brak strzałek, bez delete) aczkolwiek nie do pisania ją kupowałem. Jestem bardzo zadowolony, cicha i przyjemna w użytkowaniu.

3.11.2020

Klawiatura zajmuje bardzo mało miejsca na biurku, przełączniki działają płynnie oraz szybko. Podświetlenie również nie odstaje od reszty, ponieważ jest bardzo przyjemne dla oka.

11.9.2021

Jedna z najlepszych klawiatur w takiej cenie, ma wiele opcji podświetlenia,klawiatura godna polecenia

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności