logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Roccat Burst Core AIMO biały. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Roccat Burst Core AIMO biały.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Roccat Burst Core AIMO biały liczba opinii klientów wynosi 17, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.2.2021

Jestem bardzo mile zaskoczony tą myszką. Dla kontekstu, przerzuciłem się z Logitech G403, która zaczęła podwójnie klikać, więc szybko potrzebowałem czegoś taniego. Nie spodziewałem się wiele, jednak Burst Core wygrywa pod pewnymi względami z moją poprzednią myszką. A więc, od razu można wyczuć, że plastik jest troszkę gorszej jakości, jednak wykonanie jest nadal na dobrym poziomie. Gumowy kabel w ogóle nie przeszkadza. Lewy przycisk myszki, tzw. "Titan Switch" nie jest ani lepszy ani gorszy od normalnych Omronów, jest po prostu inny i czy Ci się on spodoba zależy od gustu, mi osobiście nie przeszkadza, jednak jest on trochę głośniejszy niż inne myszki. Co naprawdę uwielbiam w tej myszce to - zaskakująco - prawy przycisk.Ma idealną wagę i odczucie, aż miło klikać. Co też mnie zaskoczyło to rolka. Za tą cenę zwykle dostałoby się coś okropnego, jednak ta rolka jest lepsza niż w G403. Podsumowując, wolę Burst Core bardziej od G403, która kosztuje około 2x więcej. Bardzo udana myszka.
jeszcze

23.3.2021

Mysz jest wygodna, dłoń ma dobre podparcie. Kółko działa z wyraźnym skokiem, ale z wysoką kulturą - nie skrzypi, jest ciche, precyzyjne i bez luzów. Przełączniki klikają przyjemnie, choć główne są dość głośne. Mysz ma programowalne przyciski, dobry poślizg, jest lekka. Jedyne, co można by poprawić to przydałaby się możliwość ustawienia podświetlenia do danego poziomu DPI, aby od razu było wiadomo jakie DPI jest aktualnie ustawione.

7.5.2021

Budżetowy Król ,kształt myszki idealnie wpasowuje się w dłoń średniej wielkości idealnie pod claw gripa.Minimalistyczne oświetenie na scrollu jest subtelne i dodaje estetyki.Sensor w myszce świetnie się sprawdza w takich grach jak apex i valorant.Oprogramowanie myszki dostarcza wiele funkcji konfiguracji czułości, macro jak i oświetlenia.Serdecznie Polecam.

12.5.2022

Myszka całkiem fajnie pomyślana. Jeżeli chodzi o czułość na ruch to po prostu perfekcja. Maksymalnie możemy sobie ustawić aż 8500 DPI. To bardzo dużo. Same przyciski i rolka fajnie działają. Płynnie i reakcja jest właściwie natychmiastowa. A podświetlenie? Fajne. Fajnie to wygląda jak ma się też klawiaturę w tym systemie AIMO.

13.4.2021

Świetna myszka! Wszystko bardzo dobrze spasowane, nic nie skrzypi. Oświetlenie minimalistyczne ale robi robotę. Sporo opcji personalizacji gryzonia w ROCCAT Swarm. Wygodna. Biały egzemplarz jest piękny. Polecam.

21.3.2021

Myszka dla mnie bez wad, bardzo dobry plastik, wszystko dobrze spasowane, nic nie trzeszczy, bardzo precyzyjna, przesiadłam się z G102. Uważam, że jest nie tylko wygodniejsza, ale i bardziej precyzyjna.

5.3.2022

Spoko ten gryzoń, ale instalować sterowniki dla świecącego kułeczka zbędny bajer, co innego gdyby cała była podświetlona na tej strukturze z boku to byłby Czad

17.2.2021

Kupiona poniżej 70zl. Za tę cenę wyborna myszka do wszelkich zastosowan. Minimalistyczna, czuła. Doskonała.

27.6.2021

bardzo fajna jak za tą cenę jedyny minus to mała waga ale idzie się przyzwyczajić

29.1.2021

Świetna myszka za dobrą cene, jedna z najlepszych w swoim budżecie

16.2.2021

Świetna, chociaż trochę głośna, ale wygoda pracy to nadrabia.

2.2.2021

Fajna, nowoczesna, jestem zadowolona z zakupu

12.2.2021

Warta zakupu Spełnia oczekiwania gracza

11.5.2021

Polecam, optymalna cena do jakości

22.12.2021

Świetna myszka. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności