logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Roccat Burst Pro AIMO czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Roccat Burst Pro AIMO czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Roccat Burst Pro AIMO czarny liczba opinii klientów wynosi 16, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.4.2022

Całkiem nieźle zrobiona myszka do grania. Choć kształt mógłby być trochę większy. Przy większej dłoni trochę brakuje. A tak to ok. Działa superancko. Przyciski są genialne i nie ma problemu z przewodem. A podświetlenie? No pierwsza klasa. Wizualnie to dzieło sztuki :)

6.5.2022

Perfekcyjna myszka. Genialnie leży w dłoni, dość lekka i całkiem nieźle się ślizga. Dobre materiały. Reakcja na ruch jest wręcz perfekcyjna. Przez zastosowany czujnik. Przyciski tez działają genialnie. W tej cenie to całkiem dobre rozwiązanie. No i to podświetlenie.

12.1.2021

Myszka genialna, przesiadłem się z deathaddera v2 i jest zdecydowanie lepszy chwyt(przynajmniej według mnie) podświetlenie nie każdemu się spodoba ale według mnie jest bardzo ładne. Ogólnie za tą cenę bardzo polecam. :)

6.2.2021

Myszka genialna w swojej cenie. Bardzo dobre ślizgacze oraz switche oraz wielkie przyciski boczne z niskim skokiem jedynym minusem dla mnie jest ten przezroczysty plastik świeci sie palcuje jest śliski.

26.4.2021

Mysz spełnia moje wymagania: super sensor, kabel, scrool idealny, przyciski boczne duże i z fajnym klikiem, switche główne mają bardzo wyrazisty klik i bardzo fajnie mi się na niej gra z góry polecam❤️

28.3.2022

Mega podświetlenie AIMO, do tego fajny profil. No i same przyciski, które reagują szybciej niż jakiekolwiek inne. Po prostu szybka i precyzyjna, a wiec dająca przewagę w rozgrywce :) I o to chodzi.

12.5.2022

Fajna bo mała. Pasuje do małej, kobiecej dłoni. Do tego lekka. Ta struktura miodu i podświetlenie to genialne rozwiązanie. Wygląda to po prostu obłędnie. A samo działanie myszki jest bardzo dobre.

2.8.2021

Myszka dobrej jakości, trochę mniejsza od Razera np. Deathadder. Fajna i funkcjonalna aplikacja do zarządzania myszą. Przyciski głośniejsze niż w muszkach Razera.

29.4.2021

Bardzo dobre wykonanie produktu. Jedna z najlepszych myszek na rynku dostępnych za taką cenę

10.4.2021

Super do chwytu relaxed claw, działa super też

25.1.2021

R E W E L A C J A ! ! !

24.2.2022

sprawdza sie w FPSach

24.4.2021

Elegancko

18.4.2021

Elegancko

26.5.2021

Super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności