logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Roccat Kain 202 AIMO (ROC11615WE). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Roccat Kain 202 AIMO (ROC11615WE).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Roccat Kain 202 AIMO (ROC11615WE) liczba opinii klientów wynosi 10, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.6.2021

Mycha świetna, dobrze leży w dłoni i dużo bardziej wygodniejsza niż mój poprzedni gryzoń owiany jakże piękną sławą "razer deathadder v2" z którego byłem niezadowolony już od początku zakupu, Razer był trochę za długi i płaski z prawego boku, co sprawiało, że szybkie i częste podnoszenie myszy np. w cs'sie nie należało do przyjemności. każdy ma inną dłoń i chwyt/ergonomia przy wielogodzinnych sesjach jest bardzo istotna. Razer jakby nie było jest świetną myszką ale nie dla każdego, na pewno nie dla osób z nieco mniejszymi dłońmi. Natomiast Roccat ma kształt bardzo zadowalający, bezprzewodowość również na plus, klik wg mnie również lepszy niż w Razerze, Roccat ma bardziej "twardszy" i wyczuwalny klik,gdzie razer miał (jak dla mnie) klik zbyt lekki/gładki. Materiał z którego wykonany jest Kain, jest solidny i pozornie dość śliski, ale już po kilkunastku sekundach gdy dłoń się nagrzeje, myszka dobrze przylega do dłoni. Ta śliska powłoka ma swoje zalety, ponieważ łatwo się ją czyści i nie klei się tak, jak niektóre gumowe boki w myszakch. Generalnie polecam.
jeszcze

5.4.2020

Myszka jak najbardziej spełnia moje oczekiwania.Łatwa w konfiguracji prędkości jak i możliwości zmiany wyświetlania kolorów.No i na wielki + że można z niej korzystać bezprzewodowo jak i przewodowo. Bardzo dobrze leży w dłoni (praworęcznej) a mam dość dużą dłoń więc dla takich osób jak ja serdecznie polecam!!!

11.8.2021

Lubię produkty Roccata (mowa o + - ostantnich 10ciu latach), ale podchodziłem do myszki bezprzewodowej z rezerwą, ponieważ moja ostatnia bezprzewodówka była fajna ale ciężka, ale były to też czasy gdzie internet był na wiadra, wiec zaryzykowałem i... się opłacało, ponieważ zakochałem się w tym modelu.

2.4.2020

Myszka bardzo fajna, spelnila moje oczekiwania. Na pelnym ladowaniu dziala okolo 32-35h na pelnych ledach. Poprzednia myszka logotech g403. Bardzo przyjemny klik :)

15.5.2021

Miałem dylemat między Roccat , Raze i Logitech. Zdecydowałem, że zaryzykuję i kupie Roccat, oj warto było ?

26.1.2021

Świetna myszka, można używać przewodowo ( jest kabelek) jak i bezprzewodowo.

24.3.2021

Droga, fajna, precyzyjna...po prostu świetna...jestem mega zadowolony

12.2.2022

Ja korzystam przewodowo i jestem z niej b. zadowolony.

19.3.2021

Mega mysz

26.8.2019

4,5/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności