logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Silicon Power Armor A30 1TB Czarny (SP010TBPHDA30S3K). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Silicon Power Armor A30 1TB Czarny (SP010TBPHDA30S3K).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Silicon Power Armor A30 1TB Czarny (SP010TBPHDA30S3K) liczba opinii klientów wynosi 29, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.5.2018

Wszystko pięknie, poza jednym - obudowa jest troszkę tandetna, jakby z taniego plastiku, ponadto pamięć teoretycznie jest odporna na zarysowania, uszkodzenia i upadki, bardzo dobrze, bowiem producent nie wpadł na to, że w obecnym kształcie pamięć po prostu ślizga się jak na lodzie z powodu właśnie obudowy. Fakt boki oraz trzymanie kabla USB jest bdb i pomysłowe, ale obudowa z przodu i tyłu jest niezabezpieczona żadnym materiałem antypoślizgowym, co już stwarza niebezpieczeństwo upadku/poślizgu.

18.5.2018

Wygląd OK, choć nie wygląda aż tak solidnie jak go opisują. Pierwsze wrażenia z użytkowania fatalne. Format na ext2, zapis przy około 100GB spadał poniżej 10MB/s. Ponowne partycjonowanie i format na NTFS, i cud: przy zapisie około 100GB prędkość około 60-70MB/s. Pojedynczy plik tej wielkości, zapis i odczyt około 120MB/s. Ale ja mam niebieską diodę a nie jak Andrzej czerwoną, gorzej czy lepiej :?

3.4.2021

Nie bardzo wiem co o nim myśleć. Pierwszy dysk padł mi po 3-4 miesiącach. Zrobiłem na nim backup danych, dogrywalem później jakieś pliki i na następny dzień komputer przestał go wykrywać ( talerze się krecily). X-kom sprawnie odesłał sprzęt do producenta i dostałem nowy dysk. Ma nadzieję że tym razem dłużej pożyje.

4.1.2021

Kupiłem dysk w promocji za 259 zł i jestem mile zaskoczony wydajnością. To co kolega pisze i niskim transferze to chyba trafił na uszkodzony sprzęt. Aktualnie przenoszę program z innego dysku na ten i transfer już spadł bo był ponad 105kjedyny minus, który zauważyłem to krótki kabel (trzeba będzie poszukać innego

20.12.2018

Dysk jak dysk. Działa prawidłowo. Obudowa i kabel jest w standardzie 3.0, więc nie ma problemów z transferem. Pliki przesyłają się płynnie i szybko. Duży plyus to prosty design. I oby dysk działa niezawodnie latami. Na razie mam go drugi miesiąc i jest OK.

1.5.2021

Witam, ja również kupiłem ten dysk w cenie 259zl i jak za takie pieniądze to jestem zadowolony. Faktycznie kabel USB jest krótki ale mi osobiście to nie przeszkdza, plus za fajne i wygodne mocowanie do kabla.

11.5.2021

Dysk kupiony podczas promocji, działa bezproblemowo coś koło pół roku i przetrwał już kilka wycieczek w aucie po naszych wspaniałych polskich drogach.

30.6.2019

uzytkuje już wiele miesięcy i nie dostrzegłem żadnych wad. Szybki, pojemny i czego nie sprawdzałem odporny na upadki. polecam

11.4.2020

Dysk podłączyłem do konsoli Xbox One S. Działa, ale szału nie ma...w końcu to przez USB a nie M2 :)Ogólnie polecam.

3.2.2019

Dysk spełnił moje oczekiwania. Jest zapełniony cały i podłączony do telewizora. wszystko działa jak należy. polecam.
Warunki usługiPolityka prywatności